RADIOSITE Fórum

  • AMC (FilmMania, Spektrum, Minimax, TV Paprika, SportTV stb.)

 #1413  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Most, hogy új tulaj van, gondolom majd ez is "javulni" fog és kapunk 5 percenként szép cseh reklámokat a Spektrumon is.
Ez közel sem biztos. A Filmmúzeum, TV Paprika és a TV Deko sem szakítja meg reklámokkal a műsorokat, de az MGM sem.
Ha magyar bejegyzésű marad, akkor szerintem 5-10 percenkénti megszakításra lehetőség sem lenne.
 #1412  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:
jeek írta: Áhh neem. Nagyon csodás lesz egy eddig 100%-ban magyar nyelvű csatornán, cseh TV Shopot meg cseh feliratokat nézni. Már van ilyen sajnos, MGM, TV Paprika, TV Deko.... mondhatni maga tökély, míg más csatornák célja a 100% magyarosítás (lásd: Discovery, NatGeo) addig a Spektrum meg....
Neked meg nyilván teljesen mind1, mert te már így szoktad meg a Spektrumot évek óta.
Két műsor között szerintem még mindig kibírhatóbb a cseh reklám, mint a Discovery és a Nat Geo esetében a 10 percenkénti reklám és ajánló.
Most, hogy új tulaj van, gondolom majd ez is "javulni" fog és kapunk 5 percenként szép cseh reklámokat a Spektrumon is.
 #1411  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Áhh neem. Nagyon csodás lesz egy eddig 100%-ban magyar nyelvű csatornán, cseh TV Shopot meg cseh feliratokat nézni. Már van ilyen sajnos, MGM, TV Paprika, TV Deko.... mondhatni maga tökély, míg más csatornák célja a 100% magyarosítás (lásd: Discovery, NatGeo) addig a Spektrum meg....
Neked meg nyilván teljesen mind1, mert te már így szoktad meg a Spektrumot évek óta.
Két műsor között szerintem még mindig kibírhatóbb a cseh reklám, mint a Discovery és a Nat Geo esetében a 10 percenkénti reklám és ajánló.
 #1410  Szerző: Sz.
 
Én spec. rühellem. Ez is az egyik fő ok, ami miatt majd váltok IPTV-re a Digiről.
 #1408  Szerző: rsite1
 
jeek írta:
MikySoft írta:A minőséggel sincs gond a Directen szerintem.

Attól meg nem kell hanyatt esni, hogy lesz pár cseh reklám,
és két nyelven lesz írva az, hogy "Ajánló", meg "Reklám", valamint a műsorok nevei.

Attól még ugyanúgy szinkronos, stb.
Neked meg nyilván teljesen mind1, mert te már így szoktad meg a Spektrumot évek óta.
Ebben van valami, de szerintem akkor sem vészes. :)
 #1407  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:A minőséggel sincs gond a Directen szerintem.

Attól meg nem kell hanyatt esni, hogy lesz pár cseh reklám,
és két nyelven lesz írva az, hogy "Ajánló", meg "Reklám", valamint a műsorok nevei.

Attól még ugyanúgy szinkronos, stb.
Áhh neem. Nagyon csodás lesz egy eddig 100%-ban magyar nyelvű csatornán, cseh TV Shopot meg cseh feliratokat nézni. Már van ilyen sajnos, MGM, TV Paprika, TV Deko.... mondhatni maga tökély, míg más csatornák célja a 100% magyarosítás (lásd: Discovery, NatGeo) addig a Spektrum meg....
Neked meg nyilván teljesen mind1, mert te már így szoktad meg a Spektrumot évek óta.
 #1406  Szerző: rsite1
 
A minőséggel sincs gond a Directen szerintem.

Attól meg nem kell hanyatt esni, hogy lesz pár cseh reklám,
és két nyelven lesz írva az, hogy "Ajánló", meg "Reklám", valamint a műsorok nevei.

Attól még ugyanúgy szinkronos, stb.
 #1405  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Arról meg nem beszélve, hogy amikor Sopronban az a UPC Directes Spektrum volt elosztva kábelen, azon láttam, h a teletextje is szar volt (hibás karakterek, zavaros betűk) amikor a "rendes" AMOS-on menő Spektrumon pedig hibátlan volt a teletext.
A teletext hibája helyi gond lehetett, mert a Direct-en nincs semmi baj vele.
 #1404  Szerző: tomee87
 
Arról meg nem beszélve, hogy amikor Sopronban az a UPC Directes Spektrum volt elosztva kábelen, azon láttam, h a teletextje is szar volt (hibás karakterek, zavaros betűk) amikor a "rendes" AMOS-on menő Spektrumon pedig hibátlan volt a teletext.
 #1403  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Hát rohadjanak meg :evil: A Spektrum eddig minőségileg jó csatorna volt, minden téren (stabilitás, kép, hang). Hogyha meg azt a szar kétnyelvű változatot fogják nekünk is adni... Inkább akkor no comment.
Na nembaj, bízzunk benne, hogy a Cool, Film+, MTV, Viva elhúz onnan és megy az AMOS-ra, legalább ott nem lesznek agyontömörítve, remélhetőleg.
Minőségi változást nem fogsz észrevenni a Spektrumon, ha a nemzetközit kapják meg a kábelesek. Ugyanakkora sávszélességgel és felbontással megy a Direct-en, mint az Amoson.
A kétnyelvű változat pedig csak a reklámokban és az ajánlókban nyílvánul meg.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51