RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #21383  Szerző: Sakál
 
A helyiradiok.hu-n fenn vannak a májusi hallgatottsági adatok.
 #20083  Szerző: MrG
 
Nem, még aznap leállt.
Gondolom majd júliusban újra fog menni pár napra, ez csak teszt volt.
 #20081  Szerző: Attis
 
Szól még a 98,3? Sajnos valóban elég gyenge lehet a teljesítménye, nálunk egyáltalán nem jön.
 #19950  Szerző: MrG
 
LuciFerko írta:akkor ortt napirendeknél nézzen már vissza valaki? :D
A BAZ-i Rally Rádió se volt a napirendek közt, sürgősséggel tárgyalták, csak 2-3 héttel a sugárzás után került a korábbi határozatok közé.

Amúgy sztem ez is Rally Rádió lesz, mégpedig a Veszprém Rally-é, ami júliusban lesz.
 #19949  Szerző: LuciFerko
 
akkor ortt napirendeknél nézzen már vissza valaki? :D
 #19943  Szerző: LuciFerko
 
ja és V polár!
 #19942  Szerző: LuciFerko
 
Szabi írta:Na, lehet találgatni, hogy ki olyan nagy Abba rajongó, hogy Kabhegyről, vagy környékéről jópár wattal nyomja a Máni Máni Mánit, meg hasonló slágereket végtelenítettben? :roll:

Kíváncsi vagyok mi lesz ez, tippem szerint ideiglenes és nem kalóz, sanszos, hogy Rally Rádió. Fehérvártól Fonyódig jön jó minőségben.

Ja, a freki FM 98.3, ami egy Kabhegyre koordinált, de eddig még nem használt sáv.
a kalózba írtam róla:D azthittem vmi helyi olyan rádió
amúgy dél óta Abba megy rajt, adásproci sehol:)
 #19941  Szerző: Pasa
 
Szabi írta:Ja, a freki FM 98.3, ami egy Kabhegyre koordinált, de eddig még nem használt sáv.
Itt dübörög rajta a Radio_FM (PATRIA RDS-sel).
 #19940  Szerző: MrG
 
Na, lehet találgatni, hogy ki olyan nagy Abba rajongó, hogy Kabhegyről, vagy környékéről jópár wattal nyomja a Máni Máni Mánit, meg hasonló slágereket végtelenítettben? :roll:

Kíváncsi vagyok mi lesz ez, tippem szerint ideiglenes és nem kalóz, sanszos, hogy Rally Rádió. Fehérvártól Fonyódig jön jó minőségben.

Ja, a freki FM 98.3, ami egy Kabhegyre koordinált, de eddig még nem használt sáv.
 #14563  Szerző: mg
 
Attis írta:A hallgatottsági felmérésekben kik az AB státuszúak??
magasan képzett, vezető beosztású
  • 1
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 192