RADIOSITE Fórum

  • Budapest Európa TV

 #14671  Szerző: mg
 
MikySoft írta:Annál tán egy fokkal jobb.
hát... kisteleki tévé is lekörözi, pedig aztán ott is van sokminden... pl félórás összeállítás a falunapi karaoke-ról... :D
 #14663  Szerző: rsite1
 
djlacee írta:Úristen! Nézem Budapest TV-t neten, na ez aztán durva. Az arculat, a potemix reklám, a műsorok, a hírolvasó, a feliratok, mind, egy az egyig: :lol: :lol: :lol:
És akkor még nem láttál mindent. :D
Ilyen kisvárosi TV szintű. Annál tán egy fokkal jobb.
 #14661  Szerző: djlacee
 
Úristen! Nézem Budapest TV-t neten, na ez aztán durva. Az arculat, a potemix reklámok, a műsorok, a hírolvasó, a feliratok, mind, egy az egyig: :lol: :lol: :lol:
 #14655  Szerző: djlacee
 
Semmi kábelhálózaton nincs fent?
 #14653  Szerző: Zoshi
 
Én pl azt nem értem a Zenit miért nem adja fel? Régesrég kivette a T, erre még mindíg müködik a neten...
 #14652  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Menny ilyen semmit nem érő csatorna van ma Magyarországon :S
StoryTV 4, Zenit, Budapest TV, Hálózat, ATV, és még mennyi lehet amiről nem tudok...
A Story TV-t én már nem bántanám, mert úgy látom, hogy összeszedte magát és szerintem egész normális csatorna lett belőle. Szerencsére a bulvár műsorok száma jelentősen csökkent és előszedett régi kedvelt sorozatokat, amiknek például a rokonaim nagyon örülnek.
A többi csatornával viszont egyetértek, tényleg nem sokat érnek.
 #14649  Szerző: djlacee
 
Menny ilyen semmit nem érő csatorna van ma Magyarországon :S
StoryTV 4, Zenit, Budapest TV, Hálózat, ATV, és még mennyi lehet amiről nem tudok...
 #14583  Szerző: MrG
 
Meg az "Isztván"!!! :D
 #14555  Szerző: rsite1
 
djlacee írta:Gyurcsók mikor van? Annyi videót láttam már jútúbon, hogy élőben is látnom kell :punch:
Ő már nincs, Tihanyi van.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39