RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #150358  Szerző: FLaci81
 
Rádiózni főleg autózás közben szoktam, de néha itthon is...
Reggel 10-ig legtöbbször Balázsékat a Class FM-en, utána attól függ, merre járok.
Néha a Music FM.
Szóba jöhet még az Ozone FM (103.1 már ahol fogható, 105.7 , Miskolc felé tartva 93.7 , 96.3)
Miskolc vonzáskörzetében néha a Radio M, de ott is inkább az Ozone FM.
Szombathely felé a Frisss FM 97.7, Balaton északi, észak keleti részén a Part FM 92.6 (elég jó lett a vételkörzete, Fehérvár felé haladva is egész jól jön)
Ezek hiányában a Kronehit jöhet még szóba, hálistennek egész jó vételkörzete van.
Nagy ritkán az Antenne Steiermark 99.1 (szerintem az egyik legszebben szóló adó).

OFF
Vételkörzetileg amit a legjobban sajnálok, az a 103.1 Ozone FM.
Pár éve (még a maximum dance korszakban) nagyobb volt a vételkörzete (pl. Pápa elkerülőn a hidakon még RDS-sel is jött, most ott nyoma sincs csak SSs van).
 #150353  Szerző: djlacee
 
Snake írta:Juventus 103,9/ Vlna 105,1
nanemár
:troll:
 #150350  Szerző: Snake
 
Juventus 103,9/ Vlna 105,1
 #150130  Szerző: mihalylovics
 
Mostanság többnyire Trend FM, Lánchíd, Juventus, de előfordul, hogy Infó, vagy Class. Régebben a Petőfit is szerettem, de az utóbbi időkben a sok erőltetett "trendiskedés", "jolózás" és az egész nyáron át tartó fesztivál-reklám (vagy már inkább propaganda) miatt az a rádió nálam már :vomit: .
 #150127  Szerző: Csongii
 
Reggelente munka előtt előfordul, hogy net rádiót hallgatok, a Fresh FM-t.
Amúgy néha még a Kék Dunát szoktam, illetve mostanság előfordult, hogy délután a villamoson hazafelé a Music FM-t hallgattam. (Amúgy nem szokásom bedugni a fülem a villamoson, de néha jól esik, ha nem hallom a külvilágot. ) :)
Autóban ritkán hallgatok rádiót, de ha igen akkor Music FM, vagy otthon Rádió 1.
 #150126  Szerző: Kovi02
 
Akkor a ritkán hallgatott hazai adókból is megírom a "listámat",hogy ha esetleg megunom a külföldi rádiókat,akkor mit hallgatok:

zene: helyiek közül: Rádió88,Aktív Rádió,Rádió.1 hálózatosak közül: OzoneFM
hírrádió: Klub92,9 Info88,1
 #150125  Szerző: Glenn
 
Ha emberi szó, akkor Info és Lánchíd, ha zene, akkor Juventus és Jazzy, ha esetleg ezek épp nem, akkor Klasszik, Tilos, Civil, néha Music FM. És időnként az összes többi is. ;)
 #150124  Szerző: Kovi02
 
+ 891 KHz Radio 538 :party:
 #150123  Szerző: Kovi02
 
Itthon: 103,9 103,2 PLAY, 97,0 AS FM, 96,2 INDEX 90,1 SRO1 + AM-en 1440 RTL 1278 France Bleu 729 ERT-1 531 Jil FM :party:

autóban: attól függ merre megyek, pld: Otvoreni,AS FM,PLAY,Europa 2,Funradio,PRO FM,OE 3,Versiya FM,esetleg Rádió88

Szerk.:

a magyar zene arány miatt hazai rádiót mostanában már nem igen hallgatok(valamennyire azért jó ötlet ez a magyar-zene arány,de lehetnének olyan pályázatok,amelyekből "kihagyják"),de szerencsére az országot jól besugárzó külföldi adók miatt kevés helyen "nem tudok" nekem tetsző rádiót hallgatni(ha meg nem jön semmi FM-en,akkor meg pld: 909 RRACTUAL)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17