RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #150705  Szerző: origo20
 
Tegnap egészen Kalocsáig tudtam telefonon hallgatni. Jó volt a terjedés:)
 #150666  Szerző: Gr3g0ry
 
szabogabor10 írta:Szerintem is rendben van a rádió, bár azért szívesebben hallgatnám az "ős" Slágert, a Bumeránggal, a régi műsorvezetőkkel.
Egy dolog: döntsék már el, hogy most Sláger FM vagy Sláger rádió a nevük, mert a PS továbbra is SLAGER_RADIO_FM_103,9, az NMHH nyilvántartásában is így vannak benne, de a szignálokban már Sláger FM-et mondanak, ahogy a műsorvezetők is. Mellesleg nekem már nagyon kezd elegem lenni ebből az FM-ezésből...
Reménykedni reménykedhetsz,de amikor hallgatgattam a rádiót(amikor stabilan jött) rá kell hogy jöjjek hogy rossz húzás volt a nevet megváltozni(mondjuk le is írtam miért).
 #150661  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:
Ivoa írta:
zenefalo írta:Reggel az RDS PS statikus lett: _SLAGER_
Tegnap is _SLAGER_ volt már az RDS.
Szerintem sokkal jobb lenne egy SLAGER__ vagy egy SLAGER__ 103_9_FM_,esetleg egy __SLAGER _:103_9: is lehetne.
Szerintem meg írják ki, hogy KUTYA, mert a kutyák cukik.
 #150659  Szerző: Kovi02
 
Ivoa írta:
zenefalo írta:Reggel az RDS PS statikus lett: _SLAGER_
Tegnap is _SLAGER_ volt már az RDS.
Szerintem sokkal jobb lenne egy SLAGER__ vagy egy SLAGER__ 103_9_FM_,esetleg egy __SLAGER _:103_9: is lehetne.
 #150657  Szerző: zenefalo
 
Ivoa írta:
zenefalo írta:Reggel az RDS PS statikus lett: _SLAGER_
Tegnap is _SLAGER_ volt már az RDS.
Akkor bocs,nálam nem mindig jön le az RDS,mivel Pesttől 70 km-re lakom.
 #150649  Szerző: Ivoa
 
zenefalo írta:Reggel az RDS PS statikus lett: _SLAGER_
Tegnap is _SLAGER_ volt már az RDS.
 #150647  Szerző: zenefalo
 
Reggel az RDS PS statikus lett: _SLAGER_
 #150639  Szerző: markfelt
 
Viszont a Facebook oldalt nem tudom, ki kezeli, de ezeket a szexista, enyhén rasszista és simán csak bugyuta posztokat kurva gyorsan abba kéne hagyni. Ez a primitivitás legalja.

Szerezzenek likeot macskákkal, vagy mittudomén.
 #150634  Szerző: szabogabor10
 
Szerintem is rendben van a rádió, bár azért szívesebben hallgatnám az "ős" Slágert, a Bumeránggal, a régi műsorvezetőkkel.
Egy dolog: döntsék már el, hogy most Sláger FM vagy Sláger rádió a nevük, mert a PS továbbra is SLAGER_RADIO_FM_103,9, az NMHH nyilvántartásában is így vannak benne, de a szignálokban már Sláger FM-et mondanak, ahogy a műsorvezetők is. Mellesleg nekem már nagyon kezd elegem lenni ebből az FM-ezésből...
 #150630  Szerző: Kovi02
 
Ma belehallgattam,és nekem tetszett,de az volt kissé furcsa,hogy a műsorvezető hangja tompán szólt.(a zenék rendben voltak)
A szignálparkból viszont kivenném az egyik "Sláger FM"-es szignált,bántja a fülem.
Ha így marad a rádió zeneileg,lehetséges hogy Bp. körzetében nem a szlovákokra fogok kapcsolni! :yes:
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 101