RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #152355  Szerző: Richmonde
 
Gr3g0ry írta:Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja "nekem ez kell",jó lenne tudni hogy jó dalok a 90-es évek közepén illetve 2000-es évek környékén is voltak(persze elektronikus zenére gondolok,sejtem a rádió tematikája is az lesz). :gülü2:
Talán egy kicsit azért lehetne örülni annak, hogy lesz némi halvány esély a fiatalokat újra visszaszoktatni a rádiózásra, mint ahogyan az Európa más országaiban jellemző, sőt ott ki sem ment a divatból. A zene mellett a minőségi tartalomszolgáltatás vonzó lehet a fiataloknak is! Végre elindult valami!
 #152351  Szerző: Dawe1797
 
Most így belegondolva lehet, igazad van :D
 #152350  Szerző: asr27
 
Vagy csak valaki csinált egy ilyen nevű fb oldalt.
A Music FM indulása előtt is volt pár nem hivatalos Music FM oldal, amelyekből néhány még ma is él.
 #152349  Szerző: Dawe1797
 
Van már facebook-oldaluk is "96.4 DJ FM" néven.
 #151965  Szerző: tomee
 
Eddig azt hittem, hogy ha Bakainak köze lesz hozzá csak jó dolog sülhet ki belőle, de most valahogy elbizonytalanodtam... :oops:
 #151963  Szerző: Kovi02
 
Gr3g0ry írta:Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja

Sajnos ez a "nagyrésznél" így van. :(
Én pld: még zenét nem hallgattam-és nem is fogok- youtube-ról,ha valamelyik "dal" tetszik,akkor inkább megvárom,hogy mégegyszer leadják. :)
(meg nem csak friss zenéket kellene adniuk,1-2 régebbit is be kell vállalni-szerintem-)
 #151960  Szerző: Gr3g0ry
 
Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja "nekem ez kell",jó lenne tudni hogy jó dalok a 90-es évek közepén illetve 2000-es évek környékén is voltak(persze elektronikus zenére gondolok,sejtem a rádió tematikája is az lesz). :gülü2:
 #151959  Szerző: markfelt
 
Arra pedig szerintem alkalmatlan a "DJ FM" márkanév és az EDM stílus.
 #151958  Szerző: Dani
 
Pletykák szerint a MusicFM kicsinálása a legfőbb célja az új rádiónak majd...
 #151955  Szerző: Gr3g0ry
 
14 éves korban a gyerekeknek már konkrét elképzelésük van arról, milyen típusú zenéket szeretnének hallani. 30 éves kor körül ez megint változik, úgyhogy mondhatjuk, hogy a célközönségünk a 12-29 közti fiatalok.
Ez már nem jó jel.... :ayfkm:
  • 1
  • 981
  • 982
  • 983
  • 984
  • 985
  • 988