RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#153070  Szerző: kukac
 2016.04.01. 12:56
Gr3g0ry írta:
djlacee írta:Én nem érzem, hogy egy "mai fiatal" kevésbé hallgatná meg azt a dance/house zenét, ami mondjuk 10 éve ment a Deejay -n...
Én pedig nem érzem úgy, hogy a mai zenék egyrészét(amit persze rádióban sugároznak), zenének nevezhetjük....az már egy különműfaj, amit egyesek elektrónikusnak(electro) állít.
mert akkor micsoda? szerinted mi a zene, kérlek fogalmazd meg! ;)
 #153069  Szerző: kukac
 2016.04.01. 12:55
djlacee írta:Én nem érzem, hogy egy "mai fiatal" kevésbé hallgatná meg azt a dance/house zenét, ami mondjuk 10 éve ment a Deejay -n...
nem is mondtam ilyet! :) pont fordítva, aki 10-15éve hallgatta ezt a műfajt, az általában már nem követi a mai trendet, nem ismeri a mai aktuális zenei újdonságokat.
 #153068  Szerző: Gr3g0ry
 2016.04.01. 12:48
Én pedig nem érzem úgy, hogy a mai zenék egyrészét(amit persze rádióban sugároznak), zenének nevezhetjük....az már egy különműfaj, amit egyesek elektrónikusnak(electro) állít.
 #153067  Szerző: Dani
 2016.04.01. 12:20
Én nem érzem úgy, hogy ne volna helye manapság az éterben egy Roxynak, vagy egy Rádió Deejay-nek. Szerintem meg volna rá az igény, nem véletlen hogy a MusicFM-et is rengetegen hallgatják.
 #153065  Szerző: djlacee
 2016.04.01. 12:07
Én nem érzem, hogy egy "mai fiatal" kevésbé hallgatná meg azt a dance/house zenét, ami mondjuk 10 éve ment a Deejay -n...
 #153060  Szerző: Gr3g0ry
 2016.04.01. 11:06
kukac írta:ha ugyanaz lesz a korcsoport, akkor sok értelme nincs - aki a névre még emlékszik (és hallgatója volt a rádiónak), az már azóta öregedett annyit, hogy a mai fiatal korcsoport zenei igényeit már nem tudja befogadni, a most fiatal (a rádió egykori korcsoportjának megfelelő) hallgatóknak pedig ez a név semmit nem mond. A pozicionálásnál nincs helye nosztalgikus elképzeléseknek.
Akkor ideje egykicsit a korcsoportot átalakítani.Majd később az újak is csatlakoznak.
 #153059  Szerző: kukac
 2016.04.01. 10:18
Gr3g0ry írta:
IstvánB írta:A Rádió Deejay éppen 10 éve, hogy beszüntette adását május 3.án. Ha van kreativitásuk egy szép főnixmadár promót is csinálnak köritésnek.
Például van rá esély hogy ezzel a névvel szóljanak,csak hát tulaj kérdése az egész. ;)
ha ugyanaz lesz a korcsoport, akkor sok értelme nincs - aki a névre még emlékszik (és hallgatója volt a rádiónak), az már azóta öregedett annyit, hogy a mai fiatal korcsoport zenei igényeit már nem tudja befogadni, a most fiatal (a rádió egykori korcsoportjának megfelelő) hallgatóknak pedig ez a név semmit nem mond. A pozicionálásnál nincs helye nosztalgikus elképzeléseknek.
 #153058  Szerző: Gr3g0ry
 2016.04.01. 10:12
IstvánB írta:A Rádió Deejay éppen 10 éve, hogy beszüntette adását május 3.án. Ha van kreativitásuk egy szép főnixmadár promót is csinálnak köritésnek.
Például van rá esély hogy ezzel a névvel szóljanak,csak hát tulaj kérdése az egész. ;)
 #153056  Szerző: IstvánB
 2016.04.01. 07:41
A Rádió Deejay éppen 10 éve, hogy beszüntette adását május 3.án. Ha van kreativitásuk egy szép főnixmadár promót is csinálnak köritésnek.
 #153053  Szerző: gyattis
 2016.03.31. 20:49
Lássuk csak. Egy leendő rádióállomás tanult marketingese vajon elköveti-e ezeket a hibákat?

- vesszők, zárójelek környezetében nem megfelelően használja a szóközt
- nem rak pontot a mondat végén
- nem használ vesszőt ott, ahol indokolt lenne
- nem tudja a rádiója indulásának biztos időpontját, majd zárojelbe mégis odaböffent egy lehetséges hónapot
- ködösít "exclusive" nyereményekről, de nem nevezi meg azokat
- szóismétlésbe keveredik a "lájk" szóval, ezzel nyeglévé teszi a szöveget, és elkapkodott kiírás érzetét kelti. Minek kapkod? Május vége messze van...
- logó helyett valami borzadvány "hamarosan" feliratot alkalmaz. Ha nincs még logó, akkor már megint minkek kapkod?!
- ráadásul a kitalált (ál) játék-promóció egy baromság. 76. lájkolóként boldigan hátradőlhetek, mert nyertem. Viszont ha látom, hogy megvannak százan, minek lájkoljam tovább?! Úgysem nyerek...

Boldogok a lelki szegények akik bedőlnek az ilyeneknek. Sajnos agyat az isiben nem osztogatnak, pedig kellene...

asr27 írta: Lehet, hogy mégse kamu fb oldal?
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 591

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.