RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #153754  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta:
djlacee írta:Most a Story4-en is megy ez a Late Night Gaming
Mondjuk azért mert a twitch idejében ismét népszerűvé vált ez a dolog, de ha nem bemutatókról hanem úgyn. gameplayekről szól(azaz rögzíti azt ahogy valaki játszik egy játékkal) annak érdelmét tvképernyőn sok értelmét nem láttom.
Meg azért, mert a tulajdonosnak ott van a GameStar magazin, gondolom, az ő stábjuk csinálja (nem láttam a műsort még).
 #153751  Szerző: Gr3g0ry
 
djlacee írta:Most a Story4-en is megy ez a Late Night Gaming
Mondjuk azért mert a twitch idejében ismét népszerűvé vált ez a dolog, de ha nem bemutatókról hanem úgyn. gameplayekről szól(azaz rögzíti azt ahogy valaki játszik egy játékkal) annak érdelmét tvképernyőn sok értelmét nem láttom.
 #153746  Szerző: djlacee
 
Most a Story4-en is megy ez a Late Night Gaming
 #153631  Szerző: Gr3g0ry
 
djlacee írta:
Nickman írta:Éjszakai kapcsolgatás közben a Galaxyra tévedek, ahol Late Night Gaming cím alatt láthatjuk, hogy videojátékokkal játszanak.
Tudom, külföldön vannak ilyen csatornák, de úgy tűnik nálunk is kezd megjelenni ez a dolog.
Jól rémlik, hogy volt Magyarországon is egy GameOne nevű csatorna? (offtopic)
A minimax helyén(a szünetet kitöltö időszakban).
 #153628  Szerző: Nickman
 
djlacee írta:
Nickman írta:Éjszakai kapcsolgatás közben a Galaxyra tévedek, ahol Late Night Gaming cím alatt láthatjuk, hogy videojátékokkal játszanak.
Tudom, külföldön vannak ilyen csatornák, de úgy tűnik nálunk is kezd megjelenni ez a dolog.
Jól rémlik, hogy volt Magyarországon is egy GameOne nevű csatorna? (offtopic)
Valóban volt: http://goo.gl/T7igfO
 #153625  Szerző: djlacee
 
Nickman írta:Éjszakai kapcsolgatás közben a Galaxyra tévedek, ahol Late Night Gaming cím alatt láthatjuk, hogy videojátékokkal játszanak.
Tudom, külföldön vannak ilyen csatornák, de úgy tűnik nálunk is kezd megjelenni ez a dolog.
Jól rémlik, hogy volt Magyarországon is egy GameOne nevű csatorna? (offtopic)
 #153621  Szerző: Nickman
 
Éjszakai kapcsolgatás közben a Galaxyra tévedek, ahol Late Night Gaming cím alatt láthatjuk, hogy videojátékokkal játszanak.
Tudom, külföldön vannak ilyen csatornák, de úgy tűnik nálunk is kezd megjelenni ez a dolog.
 #136604  Szerző: Wolfman
 
djlacee írta: HétHuszonnégy elvileg, valami ilyesmit csíptem el véletlenül egy promóban
A Story4 honlapján is csak "Hírműsor" néven hivatkoznak rá.
admin írta:de béna. ez a galaxy tv is mi? minek?
Nekem is ez volt az első reakcióm. :D Ráadásul ha rákeresel a tervezett tv-műsorra...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13