RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #153859  Szerző: markfelt
 
Én annyit tudok, hogy nem egyfrekvenciás rádió lesz a 96.4, hogy rögtön indulástól vagy később, azt passzolom.
 #153858  Szerző: kukac
 
admin írta:Azt nem tudjuk, akarnak-e meg rádiózni a régi tulajok. Nem lepődnék meg, ha nem.
a jelenleg is rádió1 maradványként működő helyi frekikre gondolok.

--
ja, félreérthető voltam: a régi rádió1-es hálózat szétszedésére, majd tulajdonosváltás utáni újra összerakására gondolok.
 #153857  Szerző: markfelt
 
Azt nem tudjuk, akarnak-e meg rádiózni a régi tulajok. Nem lepődnék meg, ha nem.
 #153856  Szerző: kukac
 
asr27 írta:Kép
lehet, hogy tényleg R1 lesz.. :(
igen, ez így már elég nyomós indok... viszont akkor mi van a jelenlegi névhasználókkal? összerántják a hálózatot? az mondjuk elég gusztustalan lenne, ha a régi tulajdonosi gárdát kigolyózták, majd gyakorlatilag átjátsszák az aranytojást tojó tyúkot másvalakinek - de végül is a mai gárdát ismerve nem lenne teljesen szokatlan húzás...
 #153854  Szerző: asr27
 
Kép
lehet, hogy tényleg R1 lesz.. :(
 #153853  Szerző: markfelt
 
Konkrétan újra beizzították a szervert, de - nyilván szándékosan - elérhetetlen index-szel.
 #153851  Szerző: asr27
 
az már jó ideje olyan.. Kb 1 hónapja néztem, akkor is ott volt a rádió 1 logója.
 #153850  Szerző: tomee
 
Apróság, de a radio1.hun valamit mókoltak, mert thumbnailben már ott van felül a rádió1 logó.
 #153811  Szerző: tomee
 
Valamire nyilván használni akarják a nevet egyszer valamikor, ha már megvették maguknak.
 #153808  Szerző: kukac
 
zoLee írta:Nem a régi Roxy indulna újra, hanem egy teljesen úgy csapat égisze alatt működne a Roxy név, szóval nem feltétlen kell egy régi Roxy-s munkatársnak azt tudni hogy újra köztudatba akarja valaki hozni a brand-et. Úgy vélem hogy ahhoz amit Vajna meg Bakai indít nem sok köze van egy 10 évvel ezelőtt ott dolgozó kollégának. De aztán ki tudja :) Erről esetleg Zizi tudna mesélni, mert ha én visszahoznám a brand-et, ő tuti tagja lenne a csapatnak.
Szvsz Bakai nem akkora spiler, hogy saját kútfőből lemenedzseljen egy ilyen projektet. Nyilván csak egy falember.
  • 1
  • 966
  • 967
  • 968
  • 969
  • 970
  • 987