RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #154400  Szerző: Dawe1797
 
Szerintem ha hétfőn indulnának, már bejelentették volna. De ki tudja :)
 #154399  Szerző: szabogabor10
 
adam1400 írta:
admin írta:Állítólag jövő héten indulnak, rá egy hétre meg a Petőfi is megújul, lesz itt nemulass.
na az tök jó hogy már jövő héten indulnak :) és már hétfőn? vagy az még kérdéses? az fb oldalon meg a honlapon még semmi nincs kint erről,lesz esetleg előtte FM-en tesztadás vagy online?
Szerintem még nem tudunk részleteket.
 #154398  Szerző: adam1400
 
admin írta:Állítólag jövő héten indulnak, rá egy hétre meg a Petőfi is megújul, lesz itt nemulass.
na az tök jó hogy már jövő héten indulnak :) és már hétfőn? vagy az még kérdéses? az fb oldalon meg a honlapon még semmi nincs kint erről,lesz esetleg előtte FM-en tesztadás vagy online?
 #154393  Szerző: szabogabor10
 
Dawe1797 írta:Amúgy kíváncsi vagyok, lesz-e Top 500 :)
Indításként nem lenne rossz.
 #154390  Szerző: Dawe1797
 
Várjuk ki az indulást, és csak utána kritizáljunk! Addig nincs értelme!

Amúgy kíváncsi vagyok, lesz-e Top 500 :)
 #154386  Szerző: oldman
 
Nem hiszem , hogy koppintás. A világ más részein teljesen bevált a bekamerázott stúdió. Vidéken a csúsztatott élőt nincs értelme kirakni. Nincs olyan produktum, amit érdemes lenne kirakni. Plusz a legkisebb budapesti rádiót is többen hallgatják, mint általában a vidéki rádiókat.
 #154382  Szerző: asr27
 
adam1400 írta:3 dolog kiderült a keddi Disco's hitből:

- kedden lett kész a studió
- lesznek kamerák
- élőbe fognak mixelni
Szóval akkor egy az egyben Music Killers koppintás.
Gratula. :ayfkm:
 #154373  Szerző: LuciFerko
 
Milán írta:spatak, és társaira gondolsz??? :lol: :lol: :lol:
:punch: :lol:
 #154371  Szerző: Milán
 
spatak, és társaira gondolsz??? :lol: :lol: :lol:
 #154370  Szerző: zoLee
 
A szám stimmel. Viszont azoknak a követőknek a nagy része úgy vélem már inaktív. Valamint az említett oldal eléggé gyomlálásra szorul, igénytelen és tele van sok trollal meg sötét elméjű emberrel, akik naponta százszor is ugyanazokat a buta értelmetlen kérdéseket teszik fel :lol: :x Kellene erre valami szűrő. Nagyon gáz ez így. De ha tényleg a 15 éves korosztálynak szánja Andy apó a rádiót, maradjon ahogy van, nekik jó az úgy :smoke:
  • 1
  • 953
  • 954
  • 955
  • 956
  • 957
  • 987