RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #154690  Szerző: adam1400
 
szabogabor10 írta:Hamvai továbbra se akarja abbahagyni a hatásvadász post-ok írását. Kicsit kezd visszatetsző lenni.
Szóval akkor jól sejtettem hogy nem fogja elmondani? :D

egyébként most direkt bekapcsoltam 6-kor de nincs tesztadás.
 #154689  Szerző: szabogabor10
 
Hamvai továbbra se akarja abbahagyni a hatásvadász post-ok írását. Kicsit kezd visszatetsző lenni.
 #154682  Szerző: janos01
 
szabogabor10 írta:Én továbbra is hiányolom a plakátokat a városból. Ha májusban indulnának, szerintem már tele lenne minden vele. Mert hiába régi brand, valahogy a tömegek tudtára kell adni az újraindulást. Szóval szerintem kb. június közepe, esetleg július eleje lesz ebből.
Bár lehet ők nem tartják fontosnak a plakátolást, én annak tartom.
Nem hinném, mert mindenhol az áll, hogy "napokon belül".
 #154678  Szerző: markfelt
 
szabogabor10 írta:
admin írta: kettő darab mainstream rádió volt a fővárosban, a Class FM és a Juventus és egyik sem a fiataloké volt
Három, kihagytad a Neo-t. :)
Akkor már javában mainstream volt.
Tényleg, bocs.
 #154676  Szerző: szabogabor10
 
admin írta: kettő darab mainstream rádió volt a fővárosban, a Class FM és a Juventus és egyik sem a fiataloké volt
Három, kihagytad a Neo-t. :)
Akkor már javában mainstream volt.
 #154675  Szerző: markfelt
 
A Music FM egy óriási piaci rést volt hivatott betölteni, mert abban az 1-2 hónapban, miután megszűnt a Rádió 1, kettő, azaz kettő darab mainstream rádió volt a fővárosban, a Class FM és a Juventus és egyik sem a fiataloké volt.

Nem ártott kicsit életben tartani a hallgatókat, hogy ne mondjanak le teljesen a rádióról. Gondolom.
 #154672  Szerző: szabogabor10
 
admin írta:
szabogabor10 írta:Én továbbra is hiányolom a plakátokat a városból. Ha májusban indulnának, szerintem már tele lenne minden vele. Mert hiába régi brand, valahogy a tömegek tudtára kell adni az újraindulást. Szóval szerintem kb. június közepe, esetleg július eleje lesz ebből.
Bár lehet ők nem tartják fontosnak a plakátolást, én annak tartom.
Miért lenne jobb ez, mint az indulás után kommunikálni, amikor már minden flottul megy, nem szakadozik az adás, le sikerül igazolni mindenkit, be van tanítva mindenki, és nem állogat le az adó, mint pl. a Rocknál múlt héten?

Mindenhol van balfaszkodós időszak, jobb akkor promózni, ha már elmúlt.
Oké, lehet úgy is, de pl. a Music FM is előre plakátolt, asszem a Roxy is, szóval talán ez a jellemző inkább. Persze, ha teljesen biztosra akarnak menni, akkor tényleg jobb indulás után plakátolni.
 #154670  Szerző: markfelt
 
szabogabor10 írta:Én továbbra is hiányolom a plakátokat a városból. Ha májusban indulnának, szerintem már tele lenne minden vele. Mert hiába régi brand, valahogy a tömegek tudtára kell adni az újraindulást. Szóval szerintem kb. június közepe, esetleg július eleje lesz ebből.
Bár lehet ők nem tartják fontosnak a plakátolást, én annak tartom.
Miért lenne jobb ez, mint az indulás után kommunikálni, amikor már minden flottul megy, nem szakadozik az adás, le sikerül igazolni mindenkit, be van tanítva mindenki, és nem állogat le az adó, mint pl. a Rocknál múlt héten?

Mindenhol van balfaszkodós időszak, jobb akkor promózni, ha már elmúlt.
 #154668  Szerző: szabogabor10
 
Én továbbra is hiányolom a plakátokat a városból. Ha májusban indulnának, szerintem már tele lenne minden vele. Mert hiába régi brand, valahogy a tömegek tudtára kell adni az újraindulást. Szóval szerintem kb. június közepe, esetleg július eleje lesz ebből.
Bár lehet ők nem tartják fontosnak a plakátolást, én annak tartom.
 #154641  Szerző: Dawe1797
 
Én rajta vagyok, minden reggel figyelem :)
  • 1
  • 943
  • 944
  • 945
  • 946
  • 947
  • 986