RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155480  Szerző: noartist
 
Ez egy ...r lett. Üzletileg nem tudom, mennyire lesz sikeres, de ha nem, majd tolnak bele némi aprót, ahogyan teszik azt a TV2 esetében is. A Simibogyózás, DS -aminek a neve tükrözi a véleményem a műsorról-, az àllandó ismétlès és a tulajdonosi háttér miatt, ez szerintem nem az én rádióm lesz. De ahogy hallgatom, megfordul a fejemben.. ez igazából kiknek szól? Ki szereti az ilyesmit?
 #155479  Szerző: Gr3g0ry
 
IstvánB írta:A rádió1 régen is ilyen fikkantós reklámokat csinált, tényleg nem változott semmi.

Én is kerestem rádiót ami 95-2010ig nyomatná a klubhimnuszokat és mit találtam:
http://tunein.com/radio/All-In-Classic-Radio-s267513/

Az all in party rádiónak van ilyen csatornája. Kár, hogy nem reklámozzák sehol.
Szomorú hogy ilyet csak online lehet találni(thx). :party:
 #155478  Szerző: BroCreSt
 
IstvánB írta:A rádió1 régen is ilyen fikkantós reklámokat csinált, tényleg nem változott semmi.
Pontosan!

Kb., mintha 4 évig kómában lettek volna, és most újra felébredve ott folytatják, ahol abbahagyták.
50 nem igazi mai sláger, rotációban, csak a Rádió 1-en.
 #155475  Szerző: oldman
 
Kovi02 írta:
samsung írta:este 9 után is pop.. hát komolyan vicces
A holland 538-on is popzene megy szombat kivételével minden este 9 után.
Sokkal visszafogottabbak és utánjátszó rádiók lettek a külföldi piacvezetők. Gondolom néhány felmérés megmutatta, hogy mi lehet az irány. Kedvesebbek, zeneileg több a pop és kevés a próbálkozás. A Q Music, az 538, a SLAM FM, de még az amerikai KISS FM és a Z100 is puhult. Több zenéből játszanak. A reggeli műsorok zenésebbek.
 #155473  Szerző: samsung
 
Kovi02 írta:
samsung írta:este 9 után is pop.. hát komolyan vicces
A holland 538-on is popzene megy szombat kivételével minden este 9 után.
csak sztem azt műsort nem úgy hívják hogy DISCO*S HIT :D
 #155472  Szerző: Kovi02
 
samsung írta:este 9 után is pop.. hát komolyan vicces
A holland 538-on is popzene megy szombat kivételével minden este 9 után.
 #155471  Szerző: Gr3g0ry
 
Chucky írta:
Gr3g0ry írta:Remek, van rádió a 80-s,90-s évekről,most már van 2010-től napjainkig is egy,márcsak olyan kéne ami a kettő közötti űrt(is többnyire) kiteríti. ;)
Sajnos egy elég nagy űr hiányzik. Én 30-as éveim közepén járok, de úgy érzem az én korosztályomat egyik jelenlegi rádió sem szólítja meg. Pedig azt hiszem ez a 30-as, 40-es lenne a legfizetőképesebb célcsoport. Bizony jól esne néha a 90-es évek dance floor muzsikáit hallani napközben, de senki nem vállalja be, sem a kései 90-es, korai 2000-res évek klubhimnuszait. Nem azt mondom, hogy egész nap ez szóljon, de még elvétve sincs egyik playlistben sem. E helyett most már a sokadik rádióból fog szólni ugyanaz a deep house-nak csúfolt valami (ami csak nyomokban tartalmaz valódi deep house elemeket) és az átdolgozások átdolgozásainak átdolgozásai.
Nem szeretem a rock zenét, de egyre gyakrabban hallgatom a 95.8-at, legalább ott valami teljesen más megy, mint az összes többin és már az is felüdülés.
Azért gondolj bele:Ha lenne egy ilyen űr kitöltő rádió és a autóvezetés közben elkezd tekerni, talál egy olyan rádiót amire azt mondaná hogy "ez de jó szám annak idején mennyit hallgattam" aztán szépen sorjában felszólal a többi,aztán a hangoló gomb bepókhálósodik annyira megtetszik neki. :D

Vannak ügyesen összerakott feldolgozások,én inkább nem a "feldolgozó ipart" hibáztatnám hanem ahogyan kivitelezve lett,én speciel az ilyenektől(és társaitól) válok pókemberré.
 #155469  Szerző: FLaci81
 
Chucky írta:
Sajnos egy elég nagy űr hiányzik. Én 30-as éveim közepén járok, de úgy érzem az én korosztályomat egyik jelenlegi rádió sem szólítja meg. Pedig azt hiszem ez a 30-as, 40-es lenne a legfizetőképesebb célcsoport. Bizony jól esne néha a 90-es évek dance floor muzsikáit hallani napközben, de senki nem vállalja be, sem a kései 90-es, korai 2000-res évek klubhimnuszait. Nem azt mondom, hogy egész nap ez szóljon, de még elvétve sincs egyik playlistben sem. E helyett most már a sokadik rádióból fog szólni ugyanaz a deep house-nak csúfolt valami (ami csak nyomokban tartalmaz valódi deep house elemeket) és az átdolgozások átdolgozásainak átdolgozásai.
Nem szeretem a rock zenét, de egyre gyakrabban hallgatom a 95.8-at, legalább ott valami teljesen más megy, mint az összes többin és már az is felüdülés.
Akkor már ketten vagyunk, akik ezt így gondolják (nagyjából azonos korosztály).
 #155467  Szerző: Wolfman
 
szabogabor10 írta:Hát ha így marad a DS, sok esélye nem lesz a MK-szel szemben.
Nem is a DS-t akarják versenyeztetni a Music Killers-szel, arra jó a DJ Factory.
 #155466  Szerző: IstvánB
 
A rádió1 régen is ilyen fikkantós reklámokat csinált, tényleg nem változott semmi.

Én is kerestem rádiót ami 95-2010ig nyomatná a klubhimnuszokat és mit találtam:
http://tunein.com/radio/All-In-Classic-Radio-s267513/

Az all in party rádiónak van ilyen csatornája. Kár, hogy nem reklámozzák sehol.
  • 1
  • 908
  • 909
  • 910
  • 911
  • 912
  • 987