RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155596  Szerző: Dani
 
Én a Discoshit átalakitásán rendesen kiakadtam... Miért kellett lesilányitani kivánságműsorrá?
 #155595  Szerző: tomee
 
Amúgy az egész össze van rakva rendesen, érezhető némi minőségbeli különbség a Music-hoz képest... Ugyanakkor Bárányékat még mindig nem igazán értem délután.
 #155594  Szerző: asr27
 
Hogy egy pozitívumot is írjak a rádióhoz, a mai DJ Factory egész jó.
 #155585  Szerző: kukac
 
szabogabor10 írta:
kukac írta:de ha annyira nincs már médiapluralizmus, hogy a még talpon lévő, önálló büdzséből önmagát fenntartani képes (kvázi független) sajtónak is van félnivalója amiatt hogy gazdaságilag kivel cimborál
Annyira nincs bizony.
Neem mondod! Egy világ omlott össze most bennem... ..de biztos valamit rosszul tudsz! Ez a kormány soha nem csinálna ilyet! A fidesz szereti a népet!
 #155584  Szerző: dkemeny77
 
kukac írta:
dkemeny77 írta:Nekem ezekkel a mikrofonokkal van némi problémám (egy két "P" igen gyönyörű :X.: ). Gondolom én, hogy a megszólalások nem élőben vannak, ezért igazán leszűrhetnék a 110-130 Hz körüli tartományt, már szebb lenne! :boldog:
80Hz környéke.
Máshogy emlékszem, de könnyen lehet!
A szándék érthető, azok a mikrofonok - annak ellenére, hogy szerintem jól néznek ki - nem Bárány elé lettek tervezve. Az SM7B már túl mainstream? :D
 #155582  Szerző: szabogabor10
 
kukac írta:de ha annyira nincs már médiapluralizmus, hogy a még talpon lévő, önálló büdzséből önmagát fenntartani képes (kvázi független) sajtónak is van félnivalója amiatt hogy gazdaságilag kivel cimborál
Annyira nincs bizony.
 #155581  Szerző: kukac
 
admin írta:
kukac írta:
admin írta:A Simi rádiónak úgyis ketyeg az óra...
Most kéne a zsuzsi-fm-nek gyorsan leszerződni néhány stratégiailag fontos helyi rádióval.
Már a Music FM-nek? Szerinted lenne, aki szóba állna Simicska rádiójával és nem követne el ezzel öngyilkosságot?
Nem tudom megítélni ezt egyelőre, de ha annyira nincs már médiapluralizmus, hogy a még talpon lévő, önálló büdzséből önmagát fenntartani képes (kvázi független) sajtónak is van félnivalója amiatt hogy gazdaságilag kivel cimborál, akkor ott kell bezárni a bótot és leadni a kulcsot, mert megette a fene az egészet - de lehet hogy csak rosszul gondolom. Az tény viszont, hogy az amcsi vevő annyira nem egy parás-fajta (mondjuk kicsit más a költségvetés, fizetés, média, jogállam kifejezések tartalma ott, mint itt.)
 #155579  Szerző: Milán
 
2016-ban pedig elvárás úgy gondolom hogy egy online stream 192k/s-ba szóljon. Az is vicces, hogy nem képesek a "no name" feliratot átírni "Radio 1"-re. Gondolom úgy voltak vele, hogy jóvanezígy'.

Más:
Csak én vettem észre, hogy a zene üvölt, így a műsorvezetést alig hallani?
 #155578  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
admin írta:A Simi rádiónak úgyis ketyeg az óra...
Most kéne a zsuzsi-fm-nek gyorsan leszerződni néhány stratégiailag fontos helyi rádióval.
Már a Music FM-nek? Szerinted lenne, aki szóba állna Simicska rádiójával és nem követne el ezzel öngyilkosságot?
 #155577  Szerző: kukac
 
admin írta:A Simi rádiónak úgyis ketyeg az óra...
Most kéne a zsuzsi-fm-nek gyorsan leszerződni néhány stratégiailag fontos helyi rádióval.
  • 1
  • 901
  • 902
  • 903
  • 904
  • 905
  • 987