RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155626  Szerző: markfelt
 
roxyfun írta:Mindegy hadjuk. Nem lesz semmi!!!!!
Hadjuk hádt!
 #155625  Szerző: janos01
 
Amennyire vártam... Mondhatni, ez az egyik legnagyobb csalódás az életemben.Sajnos ez így hallgathatatlan.És az, hogy a disco's hitben ugyan azok a hallgathatatlan "mai slágerek" mennek, mint általában? Na ne már... Akkor legalább ott ne...
 #155624  Szerző: roxyfun
 
Mindegy hadjuk. Nem lesz semmi!!!!!
 #155623  Szerző: Milán
 
Te már megint itt?
 #155622  Szerző: roxyfun
 
Sziasztok
Sok minden történt mostanában a fővárosi éterben. A Rádió 1-től SOKKAL többet vártam. Ezzel a véleménnyel persze nem vagyok egyedül. :)
Arra gondoltam, hogy csak egy próba erejéig megmutatnám nektek zeneileg, hogy én hogyan képzelném el a Rádió 1-t a mai értelmezésben.
Keressetek rám a legnagyobb közösségi oldalon. URL címbe írjátok be, közösségi oldal címét és a per jel után hogy: mato.balazs
Az üzenő falamon megtaláljátok az elérhetőséget ma este 19:00-tól. Aki feltéved az Igazi Mai Slágert fog hallani. :D
Remélem nem törlik a hozzászólásomat, úgy gondolom semmilyen reklám, vagy termék megjelenítés nincs benne.
 #155620  Szerző: markfelt
 
Nekem Király Tamás nagyon sok, bár hallhatóan nagyon élvezi magát. Én mondjuk konkrétan képtelen vagyok hallgatni. Úgyhogy nem is teszem.
 #155618  Szerző: Gyurii
 
Dani írta:Én a Discoshit átalakitásán rendesen kiakadtam... Miért kellett lesilányitani kivánságműsorrá?
Elmegy szódával szerintem... Ha nem lenne hamarabb, a többi dídzséj' nem tudna érvényesülni este.

Inkább változzon már a szemlélet, és a paletta. Mehet mai sláger napközben is más verzióban, mashup, remix etc. Bővülhetne a zenei stílus is, nem azt mondom, hogy ne legyen Flo Rida, Lady Gaga, de lehetne még bővíteni, hogy ne csak 20 percig bírja napi szinten az ember, főleg ha már újra hálózatos vételre készülnek, és az ember több száz km-en keresztül hallgathatja.

(Nem kell 4 egyforma rádió! Hiányzik egy Face-es rádió, jelzem vidéken is.) :geek:
 #155616  Szerző: szabogabor10
 
noartist írta:Várható volt. Hamarosan érkeznek majd a pártreklámok is, semmi kétség.
Nem is fogom hallgatni. Esetleg néha a DJ Factory-t, de ennyi.
 #155615  Szerző: noartist
 
szabogabor10 írta:
noartist írta:
szabogabor10 írta:Annyira undorító ez a folyamatos MK gyalázás...
Mi volt?
Eddig sötétség volt, most fény, mi nem gyilkoljuk a zenét, hanem csináljuk stb. :x
Várható volt. Hamarosan érkeznek majd a pártreklámok is, semmi kétség.
Megvettek egy brandet, nulla munkával visszaállították a legutóbbi állapotot, majd megfűszerezték némi egóval. Szép.
 #155614  Szerző: szabogabor10
 
noartist írta:
szabogabor10 írta:Annyira undorító ez a folyamatos MK gyalázás...
Mi volt?
Eddig sötétség volt, most fény, mi nem gyilkoljuk a zenét, hanem csináljuk stb. :x
  • 1
  • 898
  • 899
  • 900
  • 901
  • 902
  • 986