RADIOSITE Fórum

  • Lokál napilap

 #164108  Szerző: noartist
 
djlacee írta:https://www.mediapiac.com/mediapiac/ert ... ki/112901/

fuldoklom :punch:
Nincs kézi irányítás. A tulajdonosok a napi munkába nem szólnak bele.
Nem háááát, persze. Én meg amúgy Juli vagyok, kézikocsi.
Az utóbbi időben nagyon dívik lett az emberek pofájába hazudni, a valótlant is valósnak tűnő érvekkel alátámasztani. Van egy határ...
 #160280  Szerző: noartist
 
Igazán kár.
 #160278  Szerző: djlacee
 
Elindult a Lokál Extra hetilapként országszerte.

Ezekben a városokban biztosan van:

Békéscsaba
Debrecen
Dunaújváros
Eger
Érd
Győr
Hódmezővásárhely
Kaposvár
Kecskemét
Miskolc
Nagykanizsa
Nyíregyháza
Ózd
Pécs
Salgótarján
Sopron
Szekszárd
Székesfehérvár
Szolnok
Szombathely
Szeged
Tatabánya
Veszprém
Zalaegerszeg
 #157644  Szerző: noartist
 
dkemeny77 írta:Bizony, a Metropol szubjektív véleményem szerint képes volt még bizonyos témákat objektív módon megközelíteni. Sok volt az MTI meg miegymás, de én szerettem. Reggel egy alapvető tájékozottságot képes volt biztosítani.

Egyébként nekem kicsit aránytalannak tűnt a verseny az ''utolsó'' időkben. Minden reggel a Dózsa Gy. Út felé vagyok fellelhető, ahol mindig egy viszonylag szimpatikus egyetemista srác osztogatott. A lokál első megjelenésekor sajnáltam meg kicsit a srácot, ahogy 6 ''piros mezes'' körbe állta.

Szóval nekem kicsit érdekes váltás volt ez, de már - már megszokhatjuk, hogy minden működőt elcsesznek ebben az országban.
Ez a sztori 100% politika. Semmi más. Jött Habony, és tudatosan, tervszerűen (parancsra) kinyírta a Metropolt.
Semmi kétség, lesz még erre példa a médiában.
 #157641  Szerző: dkemeny77
 
Bizony, a Metropol szubjektív véleményem szerint képes volt még bizonyos témákat objektív módon megközelíteni. Sok volt az MTI meg miegymás, de én szerettem. Reggel egy alapvető tájékozottságot képes volt biztosítani.

Egyébként nekem kicsit aránytalannak tűnt a verseny az ''utolsó'' időkben. Minden reggel a Dózsa Gy. Út felé vagyok fellelhető, ahol mindig egy viszonylag szimpatikus egyetemista srác osztogatott. A lokál első megjelenésekor sajnáltam meg kicsit a srácot, ahogy 6 ''piros mezes'' körbe állta.

Szóval nekem kicsit érdekes váltás volt ez, de már - már megszokhatjuk, hogy minden működőt elcsesznek ebben az országban.
 #157639  Szerző: djlacee
 
Gondolom a Lokál pont arra lesz jó Magyarországon, mint Ausztriában a Heute meg az Österreich: a nap végén a települések minden létező közterületén szétdobálva, szanaszét szaggatva, ugyanígy tömegközlekedési eszközökön, közintézményekben :)
 #157634  Szerző: noartist
 
djlacee írta:
noartist írta:
dkemeny77 írta:Borzasztó igénytelennek tartom.
Többször próbáltam már végigolvasni, de engem ezzel vallatni lehetne. :ayfkm:
Visszasírom a Metropolt... és sokan vagyunk még ezzel így. Béke poraira, a Lokál még krumplit pucolni is gáz.
Tűzrakáshoz jó lesz?
Jó nézni. :twisted:
 #157633  Szerző: djlacee
 
noartist írta:
dkemeny77 írta:Borzasztó igénytelennek tartom.
Többször próbáltam már végigolvasni, de engem ezzel vallatni lehetne. :ayfkm:
Visszasírom a Metropolt... és sokan vagyunk még ezzel így. Béke poraira, a Lokál még krumplit pucolni is gáz.
Tűzrakáshoz jó lesz?
 #157630  Szerző: noartist
 
dkemeny77 írta:Borzasztó igénytelennek tartom.
Többször próbáltam már végigolvasni, de engem ezzel vallatni lehetne. :ayfkm:
Visszasírom a Metropolt... és sokan vagyunk még ezzel így. Béke poraira, a Lokál még krumplit pucolni is gáz.