RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #165665  Szerző: troll
 
Az élet nagy problémái...
 #165663  Szerző: Kovi02
 
djlacee írta:Az viszont érthetetlen, hogy a MK Top 20 mért "Late Night Show" címszó alatt fut, délután 2-től... Meg a Music Party hétvégén miért "Minden hétköznap 5-től 6-ig" szöveggel megy, amikor se hétköznap, se 5-től 6-ig tartó időszak nincs épp (4-től 5-ig van ilyenkor)...
Meg a hétvégi Made In Hungary is 11-12(ami helyett már régóta Önindító ismétlések mennek)
 #165661  Szerző: djlacee
 
Az viszont érthetetlen, hogy a MK Top 20 mért "Late Night Show" címszó alatt fut, délután 2-től... Meg a Music Party hétvégén miért "Minden hétköznap 5-től 6-ig" szöveggel megy, amikor se hétköznap, se 5-től 6-ig tartó időszak nincs épp (4-től 5-ig van ilyenkor)...
 #165659  Szerző: Kovi02
 
Hamár zene,akkor hogy lett az MK Top20-ban Ariana Grande - Into You a bonus track? Már több mint fél éves zene,és rotációban is most kezdik el játszani. :(
 #165658  Szerző: Dawe1797
 
robert11 írta:Azt vettem észre pár zenét, más változatban játszanak mint régen. Pl Drakenak is van egy száma amit a lassabbik változatban adnak.
Vajon mi lehet az oka? Ezzel is megakarnak újulni?
Régen volt a Dukedumont oceandrive amit régen egy remix változatban adtak az jobb is volt de már régóta a lassabb verzióban adnak.
Miért akarnának megújulni? Amúgy sok olyan zenéjük van, amit hol remixben, hol pedig eredetiben játszanak.
 #165654  Szerző: robert11
 
Azt vettem észre pár zenét, más változatban játszanak mint régen. Pl Drakenak is van egy száma amit a lassabbik változatban adnak.
Vajon mi lehet az oka? Ezzel is megakarnak újulni?
Régen volt a Dukedumont oceandrive amit régen egy remix változatban adtak az jobb is volt de már régóta a lassabb verzióban adnak.
 #165641  Szerző: Attis
 
Milán írta:A cikk kizárólag az interneten fellelhető (nyilvános) információkat tartalmaz. Nem értem hogy mi a probléma?
Az azért feltétlenül megjegyzésre érdemes, hogy a Music FM az indulása óta részletfizetést kér. Semmi új a nap alatt. És mivel rendre megkapja, úgy vélem, nem lehet elmaradása. (Ha lenne, már rég elkaszálták volna, khm...)
 #165638  Szerző: Milán
 
A cikk kizárólag az interneten fellelhető (nyilvános) információkat tartalmaz. Nem értem hogy mi a probléma?
 #165631  Szerző: ayala
 
Milán írta:
ayala írta:
Milán írta:Ez megint érdekes...
http://kontrahirugynokseg.com/2017/02/1 ... -music-fm/
hangulatkeltésre biztosan jó, de maga az egész cikk szerintem egyszerű bullshit. az oldal két szerkesztőjének profilképe alaján talán nem is véletlen.
Mert egy Indexen, vagy egy 24.hu-n sok az értelmes cikk, nem? :)
Nem értem az összefüggét. De legyen igazad.
 #165600  Szerző: Milán
 
ayala írta:
Milán írta:Ez megint érdekes...
http://kontrahirugynokseg.com/2017/02/1 ... -music-fm/
hangulatkeltésre biztosan jó, de maga az egész cikk szerintem egyszerű bullshit. az oldal két szerkesztőjének profilképe alaján talán nem is véletlen.
Mert egy Indexen, vagy egy 24.hu-n sok az értelmes cikk, nem? :)
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 565