RADIOSITE Fórum

  • OnlineStream.live

 #168166  Szerző: noartist
 
Media Player Home Cinema? Windowson az jó még.
 #168165  Szerző: altermanus
 
ZooLa írta:
altermanus írta:Vagy az online stream hibája, vagy a streamszerveré, de ha megnyitom a Duna vagy az Euronews adását vlc-be képet ad, de hangot nem...
ezen lehet javítani? (engem nem zavar, csak teszteltem :) )
VLC bug. Ritka szar annak a videó stream kezelése.
milyen lejátszóval próbálkozzak?
 #168164  Szerző: ZooLa
 
altermanus írta:Vagy az online stream hibája, vagy a streamszerveré, de ha megnyitom a Duna vagy az Euronews adását vlc-be képet ad, de hangot nem...
ezen lehet javítani? (engem nem zavar, csak teszteltem :) )
VLC bug. Ritka szar annak a videó stream kezelése.
 #168160  Szerző: altermanus
 
Vagy az online stream hibája, vagy a streamszerveré, de ha megnyitom a Duna vagy az Euronews adását vlc-be képet ad, de hangot nem...
ezen lehet javítani? (engem nem zavar, csak teszteltem :) )
 #168059  Szerző: ZooLa
 
kukac írta:A ClassFM-et miért nem látni a lista élén? Pl. most van 463 kapcsolódás, de a rádió nem jelenik meg a listában, csak ha rákeresek (a "jelenlegi helyezés"-t se mutatja ennél az adónál).
Nem valós kapcsolódási adatokat küldenek azok a szerverek. Ezt már jeleztük a szolgáltatójuknak. Amint rendben lesznek ezek az adatok, az összkapcsolódás automatikusan kiírásra kerül majd. Mi türelmesek vagyunk, és az oldal is. Egyszer majd valamikor jó lesz.
 #168053  Szerző: kukac
 
A ClassFM-et miért nem látni a lista élén? Pl. most van 463 kapcsolódás, de a rádió nem jelenik meg a listában, csak ha rákeresek (a "jelenlegi helyezés"-t se mutatja ennél az adónál).
 #167746  Szerző: ZooLa
 
molnarb írta:
ZooLa írta:Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
Ha beírok egy keresési feltételt, a találatokban miért dob ki egy rádiót többször is? Nem lehet valahogy összefésülni? Népszerűbb daloknál és előadóknál elég tetemes és szinte már sok vagy átláthatatlan a találati lista...
pl: http://screencloud.net/v/wehe6
A többcsatornás állomások miatt van ez, de ez a probléma részben meg van oldva, Ha egy adott rádiónál úgy van több csatorna, hogy visszamenőleg bitre pontosan ugyanaz a tracklist több csatornánál, akkor ezekből csak egyet tesz be. Viszont a legkisebb eltérés esetén már kiírásra kerül többi csatorna is. Tehát az az elv érvényesül, hogy inkább több infó legyen kiírva, minthogy valami kimarad. Ezektől függetlenül lesznek még kisebb finomhangolások.
A népszerű daloknál meg nagyon jól tükrözi azt, hogy azok milyen mértékben folynak a csapból is. :hehe:
 #167735  Szerző: kukac
 
kukac írta:Nem tudja valaki, hogy a livestat.hu-val, radiostat.hu-val mi van? Nem válaszolnak a megkeresésre.
Senki semmit?
 #167734  Szerző: molnarb
 
ZooLa írta:Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
Ha beírok egy keresési feltételt, a találatokban miért dob ki egy rádiót többször is? Nem lehet valahogy összefésülni? Népszerűbb daloknál és előadóknál elég tetemes és szinte már sok vagy átláthatatlan a találati lista...
pl: http://screencloud.net/v/wehe6
 #167729  Szerző: ZooLa
 
Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13