RADIOSITE Fórum

  • Méz Rádió - Veszprém - 103.1 MHz

 #170655  Szerző: mate0130
 
Nem örülök túlságosan ennek a hálózatosodásnak, és hogy a Sláger műsorai egyre jobban átveszik a helyet. Kezdi elveszteni a rádió a helyi jellegét így, a hírek is egyre többször csak MTI-sek. A megszólalások sem élőek már, hanem előre felvettek, összevágottak. Amit még Herendiék csináltak az első években, az sokkal inkább tetszett. Ez így már nem az a Méz, amit megszerettem. :(
 #167821  Szerző: andit
 
Elnezest nem lattam a tobbi kommentet,akkor...
Tulajdonost valtott,aki.eddig nem akart formatumot valtani,csak ccomagban ertekesiteni a 2 radiot,eleg jo eleressel,foleg,h Mez helyben eros....
Lassan pozicionalja a 2 radiot,aminek a vege az h 1 lesz,amint jonnek meg partnerek,mert jonni fognak...
 #167820  Szerző: andit
 
Nem, aki ebben dolgozik,el,de csak ja tajekozodik,ezt akkor is tudja, a halozatba kapcsolodas pedig egyszer csak,igen gyorsan megtortenik.
Ismerve az uj tulajdonos-mert az is vam!!!-elkotelezettsege,tenyleg hamarosan....
 #167817  Szerző: hd
 
andit írta:
Pihe írta:Mi lett a Mézzel? :oops:
Dragaim, eleg regenegvette a Slager Fm...
Ennek a forumnak igy nagyon noncs ertelme mert semmi szakmaisag nincs benne.
Olvasva az akarhova irt kommenteket,kerdem en van akarki itt,aki mar latott radiot belulrol..
, a kerdesem nem szarkasztikus es nem provokalo,csak ugy szakmailag...
Miért, aki látott már rádiót belülről, az egyben automatikusan ismerni fogja a Sláger FM Hálózat Zrt. programminggal kapcsolatos döntéseit naprakészen?

Igen, már több mint egy éve megvették a Méz Rádiót, de az egy év alatt nem történt szinte semmi, leszámítva, hogy a Radio DJ-t lecserélték Zenonra. Most pedig hirtelen itt van egy csomó Sláger FM-es műsor, Sláger FM-es ID-kkel és a Sláger zenei arculatával. Szerintem jogos a kérdés, hogy mi történt, mi történik.

A dalok és a megszólalások egyébként nem azonosak, és a műsorok elején elhangzik, hogy "a Méz Rádió bemutatja, a Sláger FM engedélyével", szóval nem hálózatba kapcsolódásról van szó.

Kíváncsi vagyok, hogy a napközbeni rotáció is változott-e. Logikus lenne az AC / Oldies AC a Music FM, Petőfi, és a 90.6-ra jó eséllyel pályázó Rádió 1 mellett.
 #167814  Szerző: andit
 
[quote="Wolfman"]Most egy korábbi Sztársáv-adást adnak. "A Méz Rádió bemutatja a Sláger FM erejével".
Kíváncsi leszek, mikor hálózatosodnak. :D[/quotszoval,mar nagyon regsn a Slager a tulajdonos.majd halozatosodik,ha lesz ertelme..., ismerve a tempot,Hamarosan....
 #167813  Szerző: Wolfman
 
Most egy korábbi Sztársáv-adást adnak. "A Méz Rádió bemutatja a Sláger FM erejével".
Kíváncsi leszek, mikor hálózatosodnak. :D
 #167810  Szerző: andit
 
Pihe írta:Mi lett a Mézzel? :oops:
Dragaim, eleg regenegvette a Slager Fm...
Ennek a forumnak igy nagyon noncs ertelme mert semmi szakmaisag nincs benne.
Olvasva az akarhova irt kommenteket,kerdem en van akarki itt,aki mar latott radiot belulrol..
, a kerdesem nem szarkasztikus es nem provokalo,csak ugy szakmailag...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26