RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #2108  Szerző: rsite1
 
jeek írta:De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
Ez így van, de a HírTv fel van erre készülve, míg a Tv2-nek nem ez az elsődleges feladata.
 #2107  Szerző: tomee87
 
De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
 #1700  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta: Igen. Volt valami nagy lelakott kastély, és ott kellett különböző feladatokat csinálni az embereknek.
Igen, akkor az volt az. Szerettem azt a műsort, mert az nemcsak a "rettegésről" szólt, hanem kellett hozzá egy kis logika, meg erőnlét is. Nagy ritkán szoktam látni még a francia TV5 Europe csatornán.
 #1696  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:
MikySoft írta: Mármint olyat, mint a Rettegés foka? Mivel azt régen az RTL utánozta a Tv2-ről.
Biztos emlékeztek rá, Az Erőd volt a címe.

Meg aztán volt a Survivor is.

De ha már itt tartunk. A Téglára ki emlékszik? Elég jó volt, kár, hogy csak egy évad ment le.
Erőd-nél a Fort Boyard-ra gondolsz?
Igen. Volt valami nagy lelakott kastély, és ott kellett különböző feladatokat csinálni az embereknek.
 #1694  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta: Mármint olyat, mint a Rettegés foka? Mivel azt régen az RTL utánozta a Tv2-ről.
Biztos emlékeztek rá, Az Erőd volt a címe.

Meg aztán volt a Survivor is.

De ha már itt tartunk. A Téglára ki emlékszik? Elég jó volt, kár, hogy csak egy évad ment le.
Ez lesz az, amire gondoltam:
http://www.fn.hu/media/20080915/horvath ... alandozik/
A leírás alapján nagyon hasonlít az RTL-n rövidesen induló új műsorra:
http://www.educafe.hu/index.php?cikk=9821

Az Erőd-nél a Fort Boyard-ra gondolsz? Mert ha igen, akkor az egy jó műsor volt, csak kár, hogy kevés rész készült belőle.
A Téglára mint műsor emlékszem, de én nem kísértem figyelemmel.
 #1692  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:Van egy érzésem, hogy ez az új műsor nem sokáig lesz a képernyőn, mert nem hiszem hogy hatalmas nézettséget fog elérni.
Egyébként látom, hogy ezt a túlélő show-t is koppintják az RTL-től, most ők is valamilyen elhagyatott helyre fognak kiküldeni "hírességeket".
Mármint olyat, mint a Rettegés foka? Mivel azt régen az RTL utánozta a Tv2-ről.
Biztos emlékeztek rá, Az Erőd volt a címe.

Meg aztán volt a Survivor is.

De ha már itt tartunk. A Téglára ki emlékszik? Elég jó volt, kár, hogy csak egy évad ment le.
 #1690  Szerző: mlaszlo
 
Van egy érzésem, hogy ez az új műsor nem sokáig lesz a képernyőn, mert nem hiszem hogy hatalmas nézettséget fog elérni.
Egyébként látom, hogy ezt a túlélő show-t is koppintják az RTL-től, most ők is valamilyen elhagyatott helyre fognak kiküldeni "hírességeket".
 #1676  Szerző: rsite1
 
jeek írta:Emberkereskedelemmel reklámozza új műsorát a TV2

http://comment.blog.hu/2008/09/15/a_nap ... _tenyerjos
Jaj, néztem tegnap ezt a riportot...sírva röhögtem rajt, mekkora kamu.
A nagy zsírcigány fater nézett, hogy "hö, és a 30k?".

Mindenesetre azért AzuRÁK Csaba bemondta, hogy: "egyébként fasztudja mikortól lesz Józsibarát műsora itt a Tv2-n".

"Egyébként"-en van a hangsúly.
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203