RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #169961  Szerző: pébégáz
 
A "Minek nevezzelek ?" szerintem egy nagyon gyenge Kultúrfitnesz-utánzat.
 #169959  Szerző: kondalyuk
 
Tomi76 írta:
kondalyuk írta:Boros Csaba műsorának még mindig nem értem a koncepcióját, kezdve azzal, ha magyar zenei műsornak van eladva, akkor miért van külföldi zene stb.
Igen, ez a műsor nekem is egy kakukktojás. Valahogy nem passzol bele az arculatba. A vasárnap esti Dalra Magyar sem annyira, de végül is egy héten egyszer, és az is vasárnap este, nos még elmegy. De akkor már úgy variálnám át, hogy ezt vezesse mondjuk párban Majoros Rita és Boros Csaba. Hétköznap esténként pedig előre jöhetne 19:00-ra, ugyanúgy mint szombaton, a Rontom-bontom. Persze lehet ez csak az én hülyeségem. :D
A Dalra Magyar az más. Az egy megszokott magyar zenei műsor, mint anno a Class Magyarok vagy a Danubiuson a Hajrá, Magyarok! Mindegyik vasárnap esti, interjúkkal tűzdelt műsor volt. Persze zeneileg kicsit más, mint a rendes aktuális rotáció, de ez is a célja. Az pedig, hogy a Petőfin a műsoron belül az Akusztikot és az Elevent is megtartották, plusz pont (legalábbis nekem nagyon tetszik, mint ős-MR2-fannak)

Boros Csaba műsorával viszont az a problémám, hogy nem látom a lényegét. Nincs fölépítve a műsor. Néha nyomnak alter zenét, néha nem. Néha magyar, néha nem. Ki kéne találni, mi a cél. Vagy legyen alteresebb irányba húzó műsor és száműzzék a nappali zenéket, vagy fordítva. De olyat ne csináljunk már, hogy "Üdvözlök mindenkit, ez a Minek nevezzelek c. műsor, itt van velünk Sena az Irie Maffiából, ezért most hallgassunk meg egy One Direction számot." Ez azért már...sok :D
 #169957  Szerző: Tomi76
 
kondalyuk írta:Boros Csaba műsorának még mindig nem értem a koncepcióját, kezdve azzal, ha magyar zenei műsornak van eladva, akkor miért van külföldi zene stb.
Igen, ez a műsor nekem is egy kakukktojás. Valahogy nem passzol bele az arculatba. A vasárnap esti Dalra Magyar sem annyira, de végül is egy héten egyszer, és az is vasárnap este, nos még elmegy. De akkor már úgy variálnám át, hogy ezt vezesse mondjuk párban Majoros Rita és Boros Csaba. Hétköznap esténként pedig előre jöhetne 19:00-ra, ugyanúgy mint szombaton, a Rontom-bontom. Persze lehet ez csak az én hülyeségem. :D
 #169924  Szerző: kukac
 
kondalyuk írta:Egyetértek, a hajnali magyar zenei óra nagyon sokat finomodott az utóbbi időben. Boros Csaba műsorának még mindig nem értem a koncepcióját, kezdve azzal, ha magyar zenei műsornak van eladva, akkor miért van külföldi zene stb.

Ugyanakkor szerintem is érne már egy teljes hírbed és óranyitó kick csere. Ez a mostani szanaszét vágott, Ákos-féle többéves darabokat is tartalmazó egyveleg szörnyű. Ha már a leghallgatottabb rádió, lehetne igény valami jobbra. A Rádió1 is egy lassan 8 éves pakkot használ...de az is lehet, hogy ez csak engem zavar :)
...és igazán át is nevezhetnék már, mondjuk Bayer-FM-re...
 #169919  Szerző: kondalyuk
 
Egyetértek, a hajnali magyar zenei óra nagyon sokat finomodott az utóbbi időben. Boros Csaba műsorának még mindig nem értem a koncepcióját, kezdve azzal, ha magyar zenei műsornak van eladva, akkor miért van külföldi zene stb.

Ugyanakkor szerintem is érne már egy teljes hírbed és óranyitó kick csere. Ez a mostani szanaszét vágott, Ákos-féle többéves darabokat is tartalmazó egyveleg szörnyű. Ha már a leghallgatottabb rádió, lehetne igény valami jobbra. A Rádió1 is egy lassan 8 éves pakkot használ...de az is lehet, hogy ez csak engem zavar :)
 #169906  Szerző: mlaszlo
 
pocsolya írta:Tiszttartó Titusz csak a fizetését veszi fel, vagy csinál is valamit? Alig van változás, továbbra is tele van ismeretlen, béna, magyar dalokkal, 5-6 és 19-21 közt hallgathatatlan az egész.

A hír-, időjárás-, közlekedés bed röhejes, 50.000 forintos stock csomag.

Ez a kickoff meg, amivel a zenei órák indulnak, alsó kategóriás, vidéki, helyi rádió szint Üzbegisztánban.

:gülü2:
Pedig érezhető a változás a zenei kínálatban, sokkal több az ismertebb dal, amik anno a Class FM-en is mentek. A hajnali 5 és 6 óra közötti sáv is sokat finomodott. Az este 19-21 órás sáv valóban kilóg a sorból, de ennyi hallgató mellett nem lehet egyik napról a másikra teljes átalakítást véghez vinni.
 #169873  Szerző: Marcii
 
noartist írta:A Petőfi Rádió/TV Szigetes standján Arany János műveit lehet olvasgatni.

Hát mi ez, kérem, ha nem a célközönség igényeinek maximális kielégítése? :)
:hehe:
 #169870  Szerző: noartist
 
A Petőfi Rádió/TV Szigetes standján Arany János műveit lehet olvasgatni.

Hát mi ez, kérem, ha nem a célközönség igényeinek maximális kielégítése? :)
 #169847  Szerző: altermanus
 
szerintem ugyan arról, hallgathatatlan...
 #169845  Szerző: pocsolya
 
Hát köszönöm a magyarázatot, de szerintem teljesen másról beszélünk.
  • 1
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • 606