RADIOSITE Fórum

  • Külföldi műholdas és kábeles csatornák

 #170991  Szerző: LuciFerko
 
altermanus írta:a mynele, már nincs műholdas elosztásban, mert megszűnt 2015 március 10-én, mondjuk a mynele tv-t ilyen a régi nóta tv-hez hasonlítanám...
Ott van helyette a Taraf Tv :shock:
 #170990  Szerző: altermanus
 
mihalylovics írta:
altermanus írta: volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
Ez a csatorna számomra is egy ilyen Budapest TV-hez hasonló rejtély volt amíg jött nálam UPC Direct-en, valamint ott volt (vagy van?) a párja Mynele TV néven, az azt hiszem, román, de a két csatorna szinte teljesen ugyanaz volt, mind zeneileg, mind színvonalát tekintve. Pipa is voltam, amiért az UPC átkerült az Astráról a Thor-ra, előbbin azért voltak igényesebb FTA csatornák is, de utóbbiról ez maximum a rádiókat tekintve mondható el.
a mynele, már nincs műholdas elosztásban, mert megszűnt 2015 március 10-én, mondjuk a mynele tv-t ilyen a régi nóta tv-hez hasonlítanám...
 #170977  Szerző: mihalylovics
 
altermanus írta: volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
Ez a csatorna számomra is egy ilyen Budapest TV-hez hasonló rejtély volt amíg jött nálam UPC Direct-en, valamint ott volt (vagy van?) a párja Mynele TV néven, az azt hiszem, román, de a két csatorna szinte teljesen ugyanaz volt, mind zeneileg, mind színvonalát tekintve. Pipa is voltam, amiért az UPC átkerült az Astráról a Thor-ra, előbbin azért voltak igényesebb FTA csatornák is, de utóbbiról ez maximum a rádiókat tekintve mondható el.
 #170878  Szerző: altermanus
 
djlacee írta:
altermanus írta:meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
Azért nem egy 4Fun Dance
Előfordulhat, de én a lágyabb hangzást szeretem, ha már eletronikus zene ;)
Amikor bejött a Digi Sat TV-je akkor a Thor müholdakról jöttek a Bolgár, román meg isten tudja milyen csatornák (Abból a egyik kedvenc a The Poker Channel - WTF - az miért? De nem erre akartam kitérni) volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
 #170872  Szerző: djlacee
 
altermanus írta:meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
Azért nem egy 4Fun Dance
 #170867  Szerző: altermanus
 
meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
 #170743  Szerző: csadam
 
altermanus írta:Lyngsat-on néztem hol lehet, de akkor nem kínlódom... köszönöm!
Szívesen, nincs mit! :) Kingofsaton kerestem, de ott a "csatornatemetőben" volt, aztán rákerestem, hogy mi van vele és köztük volt a wikipedia-oldal.
 #170739  Szerző: csadam
 
altermanus írta:Valaki tudja mi lett a szlovák vagy cseh nemzetiségű musiq1 nevű tv csatornával?
van valamelyik műholdon FTA terjesztése? míg digink volt (2010 március végéig) nagyon jó zenéket hallottam rajta (a nagyon zene Petőfit idézte).
Most hogy készülőben van a második műholdtükröm, azt szeretném másodiknak beállítani...
Ne kínlódj vele, a csatorna 2015 február 14-én megszűnt.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Musiq1
 #170738  Szerző: altermanus
 
Valaki tudja mi lett a szlovák vagy cseh nemzetiségű musiq1 nevű tv csatornával?
van valamelyik műholdon FTA terjesztése? míg digink volt (2010 március végéig) nagyon jó zenéket hallottam rajta (a nagyon zene Petőfit idézte).
Most hogy készülőben van a második műholdtükröm, azt szeretném másodiknak beállítani...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 69