RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #164449  Szerző: markfelt
 
mihalylovics írta:
szblcs írta:Bírom ezt a rádiót, néha egész jó kontent van rajta. Most már letette róla a kezét az Adventista Egyház egyébként.
Való igaz, mióta "kidobták a vallásos albérlőt", a rádió visszatért régi önmagához, sőt, talán még javult is. Ja, és mióta újra a régi, ismét sztereó lett az adás. Külön dícséret a délutáni angol nyelvű műsorokért. (nem tudom, pontosan a turistáknak szól-e, vagy az itt élő külföldieknek, de mindenképpen egyedülálló a pesti éterben)
Pont ott akadtam le ma órákig, maradjon ez így sokáig!
 #164448  Szerző: mihalylovics
 
szblcs írta:Bírom ezt a rádiót, néha egész jó kontent van rajta. Most már letette róla a kezét az Adventista Egyház egyébként.
Való igaz, mióta "kidobták a vallásos albérlőt", a rádió visszatért régi önmagához, sőt, talán még javult is. Ja, és mióta újra a régi, ismét sztereó lett az adás. Külön dícséret a délutáni angol nyelvű műsorokért. (nem tudom, pontosan a turistáknak szól-e, vagy az itt élő külföldieknek, de mindenképpen egyedülálló a pesti éterben)
 #157043  Szerző: dkemeny77
 
Potenciális hallgatóság száma Terézvárosban 50-60000 fõ, a besugárzási területen (a fõvárosban) több, mint 1 200.000 fõ
- Bizonyára. Hogy egy klasszikust idézzek: ''Az kizárt dolog, mert nem tudom''.
Jó vételt és kellemes szórakozást kíván a rádió vezetõsége
- gondolom a maguk módján ehhez hozzá is segítik a T. publikumot... már ha értitek more gondolok ;) .
 #156968  Szerző: djlacee
 
Mintha elhagyták volna a vallási tartalmat, és visszaállt az előző logó is, meg egy új weblap:
www.kontaktradio.hu
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33