RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 104.0 MHz

 #171467  Szerző: Gyurii
 
kukac írta:
kukac írta:Rosszul tudod, nem vették meg, megkapták használatra, amíg le nem jár az engedély - az meg ugye májusban lejárt. Az pedig, hogy ők milyen rádiót tudnak csinálni, már bebizonyosodott. Miután pedig nyíltan nekimentek a hatóságnak, nem nagyon látom, hogyan jöhetnének jól ki ebből a dologból valaha is...
rosszul tudom, nincs névhasználati joguk sem.
Mikor mondják ki a végszót a rádióra?
 #171449  Szerző: kukac
 
kukac írta:Rosszul tudod, nem vették meg, megkapták használatra, amíg le nem jár az engedély - az meg ugye májusban lejárt. Az pedig, hogy ők milyen rádiót tudnak csinálni, már bebizonyosodott. Miután pedig nyíltan nekimentek a hatóságnak, nem nagyon látom, hogyan jöhetnének jól ki ebből a dologból valaha is...
rosszul tudom, nincs névhasználati joguk sem.
 #171430  Szerző: kukac
 
Gyurii írta:
kukac írta:
adam1400 írta:na elvileg ma délbe volt a heti tárgyalás. most csütörtökig várni kell hogy megtudjuk?

kiváncsi leszek a 104-re. az biztos hogy a 88,9 marad R1 de vajon lesz-e egyszerre 2 R1
Már miért lenne biztos? Az engedéllyel együtt lejárt a névhasználati jog hatálya is. Ha maradnak is, nem használhatják tovább a brandet.
Mazánék megvették a brand-et most meg sztem anyagit várnának, hogy készíthessenek egy helyi rádiót.. Legalább én erre gondolok... Szerintem ha 88,9-en lenne egy friss helyi adó ugyebár Csaba kiesése végett, még jól is kijöhetnének ebből az általuk kreált sz@rkavarásból...
Rosszul tudod, nem vették meg, megkapták használatra, amíg le nem jár az engedély - az meg ugye májusban lejárt. Az pedig, hogy ők milyen rádiót tudnak csinálni, már bebizonyosodott. Miután pedig nyíltan nekimentek a hatóságnak, nem nagyon látom, hogyan jöhetnének jól ki ebből a dologból valaha is...
 #171428  Szerző: Gyurii
 
kukac írta:
adam1400 írta:na elvileg ma délbe volt a heti tárgyalás. most csütörtökig várni kell hogy megtudjuk?

kiváncsi leszek a 104-re. az biztos hogy a 88,9 marad R1 de vajon lesz-e egyszerre 2 R1
Már miért lenne biztos? Az engedéllyel együtt lejárt a névhasználati jog hatálya is. Ha maradnak is, nem használhatják tovább a brandet.
Mazánék megvették a brand-et most meg sztem anyagit várnának, hogy készíthessenek egy helyi rádiót.. Legalább én erre gondolok... Szerintem ha 88,9-en lenne egy friss helyi adó ugyebár Csaba kiesése végett, még jól is kijöhetnének ebből az általuk kreált sz@rkavarásból...
 #171426  Szerző: kukac
 
adam1400 írta:na elvileg ma délbe volt a heti tárgyalás. most csütörtökig várni kell hogy megtudjuk?

kiváncsi leszek a 104-re. az biztos hogy a 88,9 marad R1 de vajon lesz-e egyszerre 2 R1
Már miért lenne biztos? Az engedéllyel együtt lejárt a névhasználati jog hatálya is. Ha maradnak is, nem használhatják tovább a brandet.
 #171422  Szerző: adam1400
 
na elvileg ma délbe volt a heti tárgyalás. most csütörtökig várni kell hogy megtudjuk?

kiváncsi leszek a 104-re. az biztos hogy a 88,9 marad R1 de vajon lesz-e egyszerre 2 R1
 #171414  Szerző: kukac
 
Wolfman írta:Komolyan nem értem, Mazánék miért nem tudnak végre Vajnával megegyezni. Mi lehetett az, ami nem tetszett nekik? A pécsiek is ki tudtak harcolni egy napi 10 órányi helyi műsoridőt.
Egy szó: pénz
 #171228  Szerző: Wolfman
 
Komolyan nem értem, Mazánék miért nem tudnak végre Vajnával megegyezni. Mi lehetett az, ami nem tetszett nekik? A pécsiek is ki tudtak harcolni egy napi 10 órányi helyi műsoridőt.
 #171128  Szerző: kukac
 
Gyurii írta:
LuciFerko írta:
adam1400 írta:Akkor úgy néz ki 2 Rádió 1 lesz Békéscsabán.
Szerintem a másik visszaneveződik Startra.
Szerintem meg nem kapnak tovabb ideiglenes engedelyt, es akkor 88,9 sssshhhh....
Mttv. 65. § (11):
"(11)142 Amennyiben a lineáris rádiós médiaszolgáltatási jogosultság úgy jár le, hogy a Médiatanács egy alkalommal már megújította, és a médiaszolgáltatási lehetőség pályáztatása már megindult, a Médiatanács a korábban jogosultsággal rendelkező médiaszolgáltatóval, annak kérelmére, legfeljebb hatvan napos időtartamra - több alkalommal is - ideiglenes hatósági szerződést köthet. E bekezdés alapján ideiglenes hatósági szerződést kizárólag a pályázati eljárás - illetve a pályázati eljárás érdemében hozott határozattal vagy a pályázati eljárást megszüntető végzéssel szemben esetlegesen indított bírósági felülvizsgálati eljárás jogerős - lezárásáig lehet kötni. Az ideiglenes hatósági szerződés a pályázati eljárás nyertesével való hatósági szerződés megkötésének napján megszűnik."
ez bizony feltételes módban van, meglátjuk, hogy mi fog történni a per felfüggesztése után...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15