RADIOSITE Fórum

  • Vételi berendezések

 #171535  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:Megvettem az AMIKO A4 Combo-t... ment kb 3 órát - egymagában, mert volt egy kis dolgom -, aztán bekapcsolom és csak a logó jött be így:
Kép
:troll:
úgy érzem magam, mint akit tökön szúrtak :D
visszamegy a webáruházba, aztán meglátjuk mi lesz :)
Adásszünet van, várd meg hátha elkezdődik rajta az adás. :troll:
 #171434  Szerző: altermanus
 
Megvettem az AMIKO A4 Combo-t... ment kb 3 órát - egymagában, mert volt egy kis dolgom -, aztán bekapcsolom és csak a logó jött be így:
Kép
:troll:
úgy érzem magam, mint akit tökön szúrtak :D
visszamegy a webáruházba, aztán meglátjuk mi lesz :)
 #170702  Szerző: altermanus
 
Miért nem érdemes?
 #170700  Szerző: Zsolt
 
altermanus írta:Tud valaki valami olyan webáruházt, ahol létezik ilyen av-jack kábel?
Kép
Akarok rendelni egy Amiko A4K combo dekódert, aztán nincs hozzá sima scart, csak ez. Minden webáruházt néztem, sehol nem adnak ilyet. Hol tudok ilyet rendelni?
Itt van egy pl.: https://kabelvilag.hu/Valueline-AV-jack ... A-kabel-2m
Habár, szerintem nem túl jó elgondolás CRT TV-hez egy ilyesmi Android-os kütyi venni.
 #170699  Szerző: altermanus
 
Tud valaki valami olyan webáruházt, ahol létezik ilyen av-jack kábel?
Kép
Akarok rendelni egy Amiko A4K combo dekódert, aztán nincs hozzá sima scart, csak ez. Minden webáruházt néztem, sehol nem adnak ilyet. Hol tudok ilyet rendelni?
 #169947  Szerző: altermanus
 
Akarok valami normális DVB-T/T2 S/S2 és C platformra kompatibilis beltérit. Na már most... Amiko beltériket nagyon dicsérik... Nekem ezen akadt meg a szemem: https://bolt.sat.hu/megjelent-az-amiko-a4-sorozat-65
A Combo verzió tudja mind a földi, műholdas és KábelTV Digitális platformot is?
Továbbá valaki vásárolt hasonlót? Milyen tapasztalattal?
 #169115  Szerző: joe
 
...potenciál különbség van a két készülék között...
 #169095  Szerző: noartist
 
Mivel van itt sok szaki, itt teszem fel a kérdésem. :)
A Telekomos STB-omon (SAT TV-s) figyeltem meg, hogy amikor áramtalanítva próbálom bedugni a HDMI-t az eszközbe, és (lévén rövid a kábel) a csatlakozó éppen hozzáér pl. a doboz fém hátlapjához, láthatóan, hallhatóan (és érezhetően) kisülések vannak. Nem is kicsik! Mitől lehet ez, ha a doboz, valamint a tévé is már egy ideje áramtalanítva volt? Ütni is képes, igen nagyot, ha ott botorkál az ujjam, mert keresem vakon, hol lehet a HDMI kimenet.
 #168953  Szerző: altermanus
 
üdvözletem! szekrényembe találtam egy harmonics cx23880 nevezetű DVB-T/S kártyát (S2/T2-t nem tudja) érdemes megtartanom? és ha jól látom akkor kártyaolvasó is van hozzá? van benne FM is
 #167163  Szerző: noartist
 
Milán írta:Az Alcort el kell felejteni mint márka. Én egymás után vittem vissza vagy 4-5 boxot, mert eleve el se indult, vagy nem is reagált amit csináltam vele. Inkább rá kell áldozni kicsivel több pénzt, és valami márkás eszközt vásárolni. De nem ez volt az első eset ezzel a márkával. Egyszerűen olcsóak, és szarok.
+1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7