RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #17357  Szerző: djlacee
 
Segítség kellene! Van egy ilyen rádióm:
Kép
VIDEOTON RM-4620
és konkrétan nem igazán akar működni. Bedugom, bekapcsolom, benyomom a "HÁLÓZATI ÜZEMMÓD" gombot, és elkezd búgni. A búgást a hangerő gomb szabályozásával lehet állítani ( :lol: ). Bármelyik sávra állítom, semmi változás nincs. A sávokat megvilágító lámpa pedig rendesen világít. Magnó egyáltalán nem működik. Mi lehet a gond? Hátha tud valaki segíteni.
 #17168  Szerző: mg
 
LuciFerko írta:ott régen a zombori rádió ment :P
vicces freki, fel kéne ajánlani a Máriának :D

és ha mondjuk nagyobb frekijű oszcit kap ez a cucc, akkor megszólal rövidhullámon?
 #17167  Szerző: LuciFerko
 
mg írta:valami hasonló mókát szigorú tudományos céllal én is szeretnék, csak 666 kHz-es kristály kéne :P
ott régen a zombori rádió ment :P
 #17166  Szerző: mg
 
valami hasonló mókát szigorú tudományos céllal én is szeretnék, csak 666 kHz-es kristály kéne :P
 #17022  Szerző: centerweb
 
mg írta:jé. nem időlimites? (pl hogy két hét múlva meg cseszik működni)
Átnéztem az egész programot, sehol sincs, még csak utalás sem időlimitre. De pl. a layout designernél konkrétan ki is írja hogy nem elérhető ebben a verzióban.
 #17021  Szerző: mg
 
jé. nem időlimites? (pl hogy két hét múlva meg cseszik működni)
 #17020  Szerző: centerweb
 
mg írta:
centerweb írta:Nekem jó a 3.a community is.
nincs benne event scheduler, az nekem elég súlyos baj
Erre gondolsz? http://kepfeltoltes.hu/view/090426/es_w ... es.hu_.png Mert ha igen, akkor van benne. És működik is. De egyébként a weboldalukon elérhető funkciólista szerint tényleg nincs.
 #17016  Szerző: mg
 
centerweb írta:Nekem jó a 3.a community is.
nincs benne event scheduler, az nekem elég súlyos baj
 #16996  Szerző: centerweb
 
Én voltam inkább félreérhető, mert az utolsó mondat az mg hsz.-ére volt reagálás. A többit meg a SAM-ről szólt.
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 126