RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #172018  Szerző: Tomi76
 
kondalyuk írta:
mlaszlo írta: Buda Marci az alternatív zenei irányú Petőfihez kötődött, nem a mostanihoz.
Nem értem, van olyan műsorvezető, aki a régiben is volt és most is van. Péczeli Dóra elég régóta itt van...
Na ez az. Ez a Marci és a régi Petőfi rádió szerintem sem lehet fő ok arra, hogy most nem "férne" be a reggeli műsorba. Más kérdés,hogy ő akarna e Levivel dolgozni? Bár minden bizonnyal nem ezen a vonalon fog a vezetőség elindulni, várhatóan valaki egész más fog a mikrofon elé ülni. Olyan akire egyáltalán nem is gondolnánk. Jelen pillanatban még Hepi Endre is érkezhet akár. Van tapasztalata az ébresztős műsorokban, viszont ő is egy eléggé megosztó személyiség, bár én bírtam régebben.
 #172017  Szerző: kondalyuk
 
mlaszlo írta: Buda Marci az alternatív zenei irányú Petőfihez kötődött, nem a mostanihoz.
Nem értem, van olyan műsorvezető, aki a régiben is volt és most is van. Péczeli Dóra elég régóta itt van...
 #172015  Szerző: mlaszlo
 
altermanus írta:
mlaszlo írta: Most hogy a Petőfi szélesebb körhöz szól és nem csak az alternatív zenét kedvelő fiatalokhoz, nem illene bele Buda Marci.
ezt most nem értem... hogy jön az alter zenéhez marci?
"Ami pedig Buda Marci újraélesztését illeti, nem tudom, hogy ez lesz e , hiszen ő eléggé kötődik az MR2 arculathoz"

Erre reagáltam, Buda Marci az alternatív zenei irányú Petőfihez kötődött, nem a mostanihoz.
 #172011  Szerző: altermanus
 
mlaszlo írta: Most hogy a Petőfi szélesebb körhöz szól és nem csak az alternatív zenét kedvelő fiatalokhoz, nem illene bele Buda Marci.
ezt most nem értem... hogy jön az alter zenéhez marci?
 #171999  Szerző: mlaszlo
 
mikrofonos írta: A Balázs rádiós viselkedésére vonatkozó megjegyzéssel nagyon egyet tudok érteni, mégha valamiféle koreográfia szerint is értendő a dolog. Ami pedig Buda Marci újraélesztését illeti, nem tudom, hogy ez lesz e , hiszen ő eléggé kötődik az MR2 arculathoz és lehet, hogy a mostani rádiós MTVA-as főnökök ezzel nem tudnak azonosulni. Elvégre a reggeli műsor mégiscsak a zászlós hajónak számít. Egyébként én kedveltem a Marcit szóval felőlem jöhet. Csak hagyja szóhoz jutni az "alany"-t is. :hit:
Most hogy a Petőfi szélesebb körhöz szól és nem csak az alternatív zenét kedvelő fiatalokhoz, nem illene bele Buda Marci.
 #171998  Szerző: mlaszlo
 
altermanus írta: A Balázsékba ugyan ez van, csak ott a Balázs a sztár, és ott ő nem hagyja szóhoz jutni a társait, mindig belebeszél mindenbe... csak hallgasd végig az adást
És ki mondta, hogy Balázsékat kellene lemásolni a Petőfibe is?
 #171997  Szerző: mikrofonos
 
altermanus írta:
mlaszlo írta:
noartist írta:Egyértelműen Marcit kéne visszahozni. Ő egy egyéniség, és nem kell, hogy Bochit vagy Balázst próbálja túlszárnyalni. Laza volt és szórakoztató.
Laza és szórakoztató?
Senkit nem hagyott szóhoz jutni, kibontakozni, akár vendég volt, akár műsorvezető társ. Nyomta az erőltetett poénjait, mindig mindent jobban tudott. Nagyon nem kellene vissza a reggeli műsorba.
"Buda Marcit hallották, viszont nem látták". Ez is erőltetett volt minden reggel. Bár egy jó dolog volt ebben a mondatban, jelezte, hogy vége a műsornak :)
A Balázsékba ugyan ez van, csak ott a Balázs a sztár, és ott ő nem hagyja szóhoz jutni a társait, mindig belebeszél mindenbe... csak hallgasd végig az adást
A Balázs rádiós viselkedésére vonatkozó megjegyzéssel nagyon egyet tudok érteni, mégha valamiféle koreográfia szerint is értendő a dolog. Ami pedig Buda Marci újraélesztését illeti, nem tudom, hogy ez lesz e , hiszen ő eléggé kötődik az MR2 arculathoz és lehet, hogy a mostani rádiós MTVA-as főnökök ezzel nem tudnak azonosulni. Elvégre a reggeli műsor mégiscsak a zászlós hajónak számít. Egyébként én kedveltem a Marcit szóval felőlem jöhet. Csak hagyja szóhoz jutni az "alany"-t is. :hit:
 #171996  Szerző: altermanus
 
Épp ugyan ez a felállás volt ott is, akkor nem tudom, hogy ez miért Marciéknál gond?
 #171995  Szerző: tomee
 
altermanus írta:A Balázsékba ugyan ez van, csak ott a Balázs a sztár, és ott ő nem hagyja szóhoz jutni a társait, mindig belebeszél mindenbe... csak hallgasd végig az adást
Azért ez a felállás náluk elég tudatosan van pont így kitalálva, erről volt már többször is szó a részükről. Ugyanúgy, ahogy az Önindítóban Bochkor ossza az észt, Daniék meg reagálgatnak rá.
 #171991  Szerző: altermanus
 
mlaszlo írta:
noartist írta:Egyértelműen Marcit kéne visszahozni. Ő egy egyéniség, és nem kell, hogy Bochit vagy Balázst próbálja túlszárnyalni. Laza volt és szórakoztató.
Laza és szórakoztató?
Senkit nem hagyott szóhoz jutni, kibontakozni, akár vendég volt, akár műsorvezető társ. Nyomta az erőltetett poénjait, mindig mindent jobban tudott. Nagyon nem kellene vissza a reggeli műsorba.
"Buda Marcit hallották, viszont nem látták". Ez is erőltetett volt minden reggel. Bár egy jó dolog volt ebben a mondatban, jelezte, hogy vége a műsornak :)
A Balázsékba ugyan ez van, csak ott a Balázs a sztár, és ott ő nem hagyja szóhoz jutni a társait, mindig belebeszél mindenbe... csak hallgasd végig az adást
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 607