RADIOSITE Fórum

  • Vodafone

 #172943  Szerző: altermanus
 
moby67 írta:
kavicsos64 írta:Helló mindenkinek ! Beregisztrálni nekem sem sikerült még sosem ! Most az az új hepjük ,hogy úgy küldik a számlát hogy még véletlen se tudjam feladni a csekket mostani is 8-cadikai határidős de csak 10-én kapunk fizetést ezért késedelmi kamatot számolnak fel ! Legutóbb ez 670 forint volt ! Nem elég nekik a havi 20 000 körüli számla még ők levesznek ennyivel is ! Ha valaki tud ettől jobb telefon hálózatot előfizetéssel ahol nem az a cél hogy levegyenek az ne tartsa vissza ! :(
Nyugi!
A T.... se tartja vissza magát ha határidőre nincs náluk a pénz. Rögtön küld egy számla emlékeztetőt csekkel, rá tesz 800 Ft-ot a következő számlára, holott addigra már átment a pénz.
Nem bírnak várni és a késedelmi kamat (néhány ft) nem elég nekik.
ahogy olvasgatom a fórumokat, a norvég anyacég sem jobb...
Viszont ha felhívod az ügyfélszolgálatot, kapsz egy egyszer-használatos-jelszót, és azzal belépsz, és tudsz regisztrálni, és be tudod állítani, hogy automatikusan befizesse a rendszer a számládat.
 #172941  Szerző: moby67
 
kavicsos64 írta:Helló mindenkinek ! Beregisztrálni nekem sem sikerült még sosem ! Most az az új hepjük ,hogy úgy küldik a számlát hogy még véletlen se tudjam feladni a csekket mostani is 8-cadikai határidős de csak 10-én kapunk fizetést ezért késedelmi kamatot számolnak fel ! Legutóbb ez 670 forint volt ! Nem elég nekik a havi 20 000 körüli számla még ők levesznek ennyivel is ! Ha valaki tud ettől jobb telefon hálózatot előfizetéssel ahol nem az a cél hogy levegyenek az ne tartsa vissza ! :(
Nyugi!
A T.... se tartja vissza magát ha határidőre nincs náluk a pénz. Rögtön küld egy számla emlékeztetőt csekkel, rá tesz 800 Ft-ot a következő számlára, holott addigra már átment a pénz.
Nem bírnak várni és a késedelmi kamat (néhány ft) nem elég nekik.
 #172837  Szerző: kavicsos64
 
Én nem sokat telefonálok, anyám ,és a lányom a fő telefonos, de én fizetek mert az enyém az előfizetés ami 3 telefonra szól ! MOL flottásban vagyok ! A munkahelyem az sajnos nem állandó most a fagyra várok hogy a szántásokat tudjam folytatni ,de ilyenkor nem keresek semmit ,ha nincs lóvém akkor a feleségem keresetére támaszkodok mást nem tudok tenni ! Öregnek számítok már nem vesznek fel sehová sem normális melóhelyre ,márha létezik még olyan !
 #172833  Szerző: szemilan
 
Én úgy csinálom, hogy egy hónappal előrébb járok a számla befizetéssel. Igaz megtehetem, van rá keret. De ne gondolja senki, hogy sokat keresek....sőt! Mindössze annyi a titok, hogy csak addig nyújtózkodok, amíg a takaróm ér. Magyarul nem megyek bele sok tízezres csomagokba, hanem elég a párezer forintos telefon + mobilnet. A mostani korlátlan csomagok meg nem hatnak meg, inkább kiszámolom a szükségleteimet és inkább visszafogom magam. Egyébként Vodafone RED infinity, aztán máris 20 ezer alatt vagy. Konkrétan 16.000 Ft/hó 1 év hűséggel. Minden korlátlan benne, csak pár szabályt kell betartanod. Ezek többnyire a normál használatra irányulnak. Vagyis, nem használhatod nagyüzemi céges mobilnak, tömeges SMS - spam, reklám - nem küldhető stb..... röviden normál használat mellett korlátlan.
joe írta:
kavicsos64 írta:Nem elég nekik a havi 20 000 körüli számla...
Azt hiszem, neked körül kellene nézned a piacon és új előfizetést kötnöd, mert másik szolgáltatónál havi 14500 HUF-ért korlátlan beszélgetés van az egész EU-n belül...és ehhez még egy 2 GB-os adatforgalom is jár - nem tudom, hogy te mire használod a mobilt...
A számlafizetési probléma engem is érint, nekem általában adott hó 28-30. kell utalnom a mobil számlát és fizetés 1-3-án van...tartalékolok a számlámon annyit, hogy be tudjam fizetni az a 7-8e HUF-ot. A másik, a csekk - nekem 300 Ft-tal magasabb lenne a havidíj, ha csekket kérnék a szolgáltatómtól...és majd fél óra sorban állás a postán, így "online" elektronikus számlát kapok és így is szoktam fizetni...Joe
 #172812  Szerző: joe
 
kavicsos64 írta:Nem elég nekik a havi 20 000 körüli számla...
Azt hiszem, neked körül kellene nézned a piacon és új előfizetést kötnöd, mert másik szolgáltatónál havi 14500 HUF-ért korlátlan beszélgetés van az egész EU-n belül...és ehhez még egy 2 GB-os adatforgalom is jár - nem tudom, hogy te mire használod a mobilt...
A számlafizetési probléma engem is érint, nekem általában adott hó 28-30. kell utalnom a mobil számlát és fizetés 1-3-án van...tartalékolok a számlámon annyit, hogy be tudjam fizetni az a 7-8e HUF-ot. A másik, a csekk - nekem 300 Ft-tal magasabb lenne a havidíj, ha csekket kérnék a szolgáltatómtól...és majd fél óra sorban állás a postán, így "online" elektronikus számlát kapok és így is szoktam fizetni...Joe
 #172811  Szerző: kavicsos64
 
Helló mindenkinek ! Beregisztrálni nekem sem sikerült még sosem ! Most az az új hepjük ,hogy úgy küldik a számlát hogy még véletlen se tudjam feladni a csekket mostani is 8-cadikai határidős de csak 10-én kapunk fizetést ezért késedelmi kamatot számolnak fel ! Legutóbb ez 670 forint volt ! Nem elég nekik a havi 20 000 körüli számla még ők levesznek ennyivel is ! Ha valaki tud ettől jobb telefon hálózatot előfizetéssel ahol nem az a cél hogy levegyenek az ne tartsa vissza ! :(
 #170272  Szerző: szemilan
 
noartist írta:
Elnézést kérünk, technikai hiba történt
Újra megpróbáltam belépni, egyszerűen zseniális a Vodafone. Messziről elkerülöm az egész bagázst mostantól, mert hónapok óta próbálok egy k**va fiókot létrehozni.
Hívd fel a 1270-et és kérd meg, hogy hozzák létre neked a fiókot. Ha erre nem hajlandóak, tegyél panaszt.
 #170217  Szerző: noartist
 
Elnézést kérünk, technikai hiba történt
Újra megpróbáltam belépni, egyszerűen zseniális a Vodafone. Messziről elkerülöm az egész bagázst mostantól, mert hónapok óta próbálok egy k**va fiókot létrehozni.
 #170018  Szerző: Gr3g0ry
 
szemilan írta:Már csak a telekom lóg ki a korlátlan adatból, pedig korábban ők nyilatkozták, hogy az a cél és a jövő. Erre utolsók lettek.....

Korlátlan adat/hang/sms , bár azért kicsit túl van árazva, de a jelenlegi kedvezménnyel jó vétel.
adam1400 írta:https://www.vodafone.hu/lakossagi/telef ... GwoduGECPA
Korlátlan net csak a magassabb csomagban lelhető. :|
 #169971  Szerző: szemilan
 
Már csak a telekom lóg ki a korlátlan adatból, pedig korábban ők nyilatkozták, hogy az a cél és a jövő. Erre utolsók lettek.....

Korlátlan adat/hang/sms , bár azért kicsit túl van árazva, de a jelenlegi kedvezménnyel jó vétel.
adam1400 írta:https://www.vodafone.hu/lakossagi/telef ... GwoduGECPA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29