RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #173230  Szerző: DRoland
 
Marcii írta:Lehet hogy süket vagyok,de én eddig nem sok 60-ast hallotam.
Tegnap kb 10 órát hallgattam, valóban nem sok ment: Elvis, Beatles, Beach Boys amire hirtelen emlékszek.
A rádiónak viszont nagy piros pont, nekem abszolút tetszik, csak az a fránya vétel...
 #173226  Szerző: tomee
 
Hangzás beállítása tekintetében annyi már most biztos, hogy a Slágernél fényévekkel jobban szólnak ugyanazok a zenék. Kb. mint a R1 vs. Music összehasonlítva.
 #173224  Szerző: Marcii
 
Lehet hogy süket vagyok,de én eddig nem sok 60-ast hallotam.
 #173223  Szerző: Marcii
 
noartist írta:
Marcii írta:
RadioFan írta:Már a TV2-n is megy a promója. Kíváncsi leszek majd a hallgatottságára, bár az első pár hónapban még biztos elég alacsony lesz.
Főleg hogy a 99.5 eddig nem sok készüléken volt beállítva.Itt szinte minden a promóción fog múlni.
Ez most gonosz lesz: az ellenzéki médiumok ingyen reklámot csinálnak neki.

Mint tudjuk, a negatív reklám is reklám.
Nyílván.
 #173213  Szerző: tomee
 
Wolfman írta:Én nem mernék fogadni az alacsony hallgatottságra - egyrészt a reklám miatt, másrészt mert a lakosság nagy részének bejön a rádió által képviselt irányvonal.
Nem beszélve arról, hogy már 2 nap után hozza azt, amit eddig a Sláger hozott. Sőt!

Bár szerintem a '90-es évek zenéi határozottan erősebben vonzaná az embereket, a '60-as éveket idővel még a régi Sláger is kukázta.
 #173210  Szerző: Wolfman
 
Én nem mernék fogadni az alacsony hallgatottságra - egyrészt a reklám miatt, másrészt mert a lakosság nagy részének bejön a rádió által képviselt irányvonal.
 #173209  Szerző: noartist
 
Marcii írta:
RadioFan írta:Már a TV2-n is megy a promója. Kíváncsi leszek majd a hallgatottságára, bár az első pár hónapban még biztos elég alacsony lesz.
Főleg hogy a 99.5 eddig nem sok készüléken volt beállítva.Itt szinte minden a promóción fog múlni.
Ez most gonosz lesz: az ellenzéki médiumok ingyen reklámot csinálnak neki.

Mint tudjuk, a negatív reklám is reklám.
 #173208  Szerző: Marcii
 
RadioFan írta:Már a TV2-n is megy a promója. Kíváncsi leszek majd a hallgatottságára, bár az első pár hónapban még biztos elég alacsony lesz.
Főleg hogy a 99.5 eddig nem sok készüléken volt beállítva.Itt szinte minden a promóción fog múlni.
 #173207  Szerző: RadioFan
 
Már a TV2-n is megy a promója. Kíváncsi leszek majd a hallgatottságára, bár az első pár hónapban még biztos elég alacsony lesz.
 #173204  Szerző: LuciFerko
 
Teljesen érthető a koncepció, mivel a Sláger arculata nagyon beégett a tudatokba, és azt hozzá kell tenni, hogy az ezredforduló környékén jól állt a gazdaság is, sokunknak csak a jó dolgok jutnak eszünkbe abból a korból.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27