RADIOSITE Fórum

  • Panda Rádió - Kanizsa - 103.5 MHz

 #174334  Szerző: Sakál
 
LuciFerko írta:
Sakál írta: Mit jelent a relézés?
Másik rádió műsorát játssza át (relay = átjátszás)
Köszi!
 #174328  Szerző: LuciFerko
 
Sakál írta: Mit jelent a relézés?
Másik rádió műsorát játssza át (relay = átjátszás)
 #174327  Szerző: Sakál
 
Gyurii írta:
LuciFerko írta:
Gyurii írta:Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
Lehet a PI kód utolsó 2 karaktere egyezik.
Nem hallgattam sokáig, de nem lehet hogy a SLAGER FM-et relézik kint? :troll:
Mit jelent a relézés?
 #174273  Szerző: Kovi02
 
mihalylovics írta:
LuciFerko írta:
Gyurii írta:Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
Lehet a PI kód utolsó 2 karaktere egyezik.
Úgy tudom, a teljes PI kód egyezik.
Igen, mindkettő PI kódja B4A1. Pl. kisebb terjedésnél(pl. nyári reggeleken) a Sláger és a Panda is RDS-sel szól Kiskunhalason,szépen váltogat a kettő között a rádió. :D
 #174262  Szerző: mihalylovics
 
LuciFerko írta:
Gyurii írta:Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
Lehet a PI kód utolsó 2 karaktere egyezik.
Úgy tudom, a teljes PI kód egyezik.
 #174256  Szerző: Gyurii
 
LuciFerko írta:
Gyurii írta:Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
Lehet a PI kód utolsó 2 karaktere egyezik.
Nem hallgattam sokáig, de nem lehet hogy a SLAGER FM-et relézik kint? :troll:
 #174251  Szerző: LuciFerko
 
Gyurii írta:Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
Lehet a PI kód utolsó 2 karaktere egyezik.
 #174250  Szerző: Gyurii
 
Voltam múlthét folyamán Hódmezővásárhelyen 103,5-ön fogtam egy SLAGERFM RDS-ű adót. Gondoltam kalózban relézik a Pestit... Aztán ugrott az RDS PANDA-ra is... :troll:
 #161412  Szerző: Promenád
 
A Panda Rádió abbahagyta az együttműködést a Tisza Rádió+ -al, a Civil Hang Stúdió készít nekik műsorokat néhány hónapja. A híreket pedig Németh Ernő, a volt Szabadkai Rádió magyar szerkesztőségének vezetője készíti.
 #155157  Szerző: Promenád
 
Promenád írta:
djlacee írta:Miért nincs online stream? Pedig elvileg az All In Party Rádió szerverén kéne mennie
Azon lesheted, hogy menni fog. Már régen nem az All In Party Rádióval vannak együttműködésben, hanem a Tisza Rádió Plusszal. :D Buli amikor a tuneremen ütemre villog a sztereó jel, mert úgy túl van lökve az adó. :)
Attól, hogy ugyanaz a IP cím(ami : 173.0.63.145), még nem jelenti azt, hogy azt a szervert az All In Party üzemelteti.