RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #174491  Szerző: LewyDee
 
Gyurii írta:Itt a nagy Alfoldon mit mondjunk? Hallgathatatlan a Petofi, a helyi Danko meg a gyulai ugrik at Bekescsaban, mert RDS nincs normalisan belőve, illetve lefedi a varost....
Ez azért van, mert nem akarják, hogy a Mazán FM-ek hallgatottság hiányában megszűnjenek :twisted: :twisted: :twisted:
 #174490  Szerző: LewyDee
 
102.3 elvétele a Petőfitől, illetve osztott frekivé alakítása szerintem mindaddig rendben volt, amíg a Kossuth a 103.8-at használta Miskolcon. De azzal, hogy az a freki felszabadult nem elegedni kellett volna, hanem a Petőfinek adni, ha már a Kankó ment a 102.3-ra. De az is lehet, hogy nincs rá igény Miskolcon.
 #174468  Szerző: nyikolaj
 
De az is milyen hülye helyzet volt már,hogy Petőfi csak d.u vagy este volt hallgatható,amikor az mr6 befejeződött. Az lehet,hogy 1997 után a 102.3 mhz-en volt fogható a Petőfi..de 2007 után ez átalakult. És így 11 évről beszélünk.
 #174467  Szerző: moby67
 
mihalylovics írta:
moby67 írta:
Volt, a 102.3 de oda adták a Dankó Pistának. A 106.5 is üres.
Az nem a Petőfié volt, hanem az egykori körzeti stúdióé, ami fennmaradó műsoridejében a Petőfit relézte. A Dankó pedig a körzeti adások helyére került, így a miskolci 102.3-ra is.
Rosszul emlékszel, 1997-től nagyon sokáig Petőfi volt a 102.3, valamikor 2007 tájékán került rá a regionális MR6 Miskolci körzeti adás. Ezt szüntették meg a Dankóval.
 #174466  Szerző: mihalylovics
 
moby67 írta:
Volt, a 102.3 de oda adták a Dankó Pistának. A 106.5 is üres.
Az nem a Petőfié volt, hanem az egykori körzeti stúdióé, ami fennmaradó műsoridejében a Petőfit relézte. A Dankó pedig a körzeti adások helyére került, így a miskolci 102.3-ra is.
 #174464  Szerző: moby67
 
nyikolaj írta:Azért az érdekes,hogy Pont a Petőfinek,Pont egy olyan nagyvárosban mint Miskolcon,nincs frekije. Oke..értem én,hogy a tokaji adó beszól..tűrhetően lehet fogni, a város keleti felében vagy a magasabb pontjain(Avas)de azért mégsem tökéletes így. Bizonyos városrészekben nincs esély ráhangolni. Anno a 103.8-as mhz-en sugárzott a Kossuth.Jó rég óta üres freki. Nyugodtan rálehetne repülni!
Volt, a 102.3 de oda adták a Dankó Pistának. A 106.5 is üres.
 #174450  Szerző: Gyurii
 
Itt a nagy Alfoldon mit mondjunk? Hallgathatatlan a Petofi, a helyi Danko meg a gyulai ugrik at Bekescsaban, mert RDS nincs normalisan belőve, illetve lefedi a varost....
 #174444  Szerző: Kovi02
 
nyikolaj írta:Azért az érdekes,hogy Pont a Petőfinek,Pont egy olyan nagyvárosban mint Miskolcon,nincs frekije. Oke..értem én,hogy a tokaji adó beszól..tűrhetően lehet fogni, a város keleti felében vagy a magasabb pontjain(Avas)de azért mégsem tökéletes így. Bizonyos városrészekben nincs esély ráhangolni. Anno a 103.8-as mhz-en sugárzott a Kossuth.Jó rég óta üres freki. Nyugodtan rálehetne repülni!
Szerintem az államiak már így is túlterjeszkedtek,arra a frekire egy helyi rádiónak kell menni.
 #174440  Szerző: nyikolaj
 
Azért az érdekes,hogy Pont a Petőfinek,Pont egy olyan nagyvárosban mint Miskolcon,nincs frekije. Oke..értem én,hogy a tokaji adó beszól..tűrhetően lehet fogni, a város keleti felében vagy a magasabb pontjain(Avas)de azért mégsem tökéletes így. Bizonyos városrészekben nincs esély ráhangolni. Anno a 103.8-as mhz-en sugárzott a Kossuth.Jó rég óta üres freki. Nyugodtan rálehetne repülni!
  • 1
  • 243
  • 244
  • 245
  • 246
  • 247
  • 607