RADIOSITE Fórum

  • Style FM

 #181773  Szerző: zakopanendre
 
Egyáltalán hány rádió működik még ebben a témakörben?
 #181767  Szerző: Milán
 
Igen, először a műsorok szűntek meg majd a rádió is.
 #181766  Szerző: Marcii
 
Amúgy ennek is vége.(?)
 #178746  Szerző: dkemeny77
 
Marcii írta: 2018.02.26. 14:36 Mostanában hallgattam és király!Miért nem csináltok egy kisköz rádiót?Akkor talán tudnátok anyagi támogatást szerezni az NMHH-tól.
Most láttam csak a reakciót, mostanság ritkán tévedtem erre. Valóban nem volna rossz, de a jelenlegi berendezkedés olyan szinten nem támogatja ezt a fajta lehetőséget, hogy teljesen lehetetlen kisközre menni. :(
 #174599  Szerző: Marcii
 
Mostanában hallgattam és király!Miért nem csináltok egy kisköz rádiót?Akkor talán tudnátok anyagi támogatást szerezni az NMHH-tól.
 #172426  Szerző: thenewdeam0n
 
Marcii írta:
dkemeny77 írta:
Marcii írta:Ez a Rádió egész jó lenne,ha azt a (számomra) idegesítő állomáshangot lecserélnék végre! :hit:
Köszönjük! :)
Igyekszünk valami megoldást keresni!
Egyébként faja lesz,csak így tovább :)
Köszönjük :) Igyekszünk! Természetesen az észrevételeket továbbra is szívesen fogadjuk.
 #172393  Szerző: Marcii
 
dkemeny77 írta:
Marcii írta:Ez a Rádió egész jó lenne,ha azt a (számomra) idegesítő állomáshangot lecserélnék végre! :hit:
Köszönjük! :)
Igyekszünk valami megoldást keresni!
Egyébként faja lesz,csak így tovább :)
 #172387  Szerző: dkemeny77
 
altermanus írta: hagyjad má' üres az élete :troll:
:troll: :D
 #172386  Szerző: dkemeny77
 
Marcii írta:Ez a Rádió egész jó lenne,ha azt a (számomra) idegesítő állomáshangot lecserélnék végre! :hit:
Köszönjük! :)
Igyekszünk valami megoldást keresni!
 #172384  Szerző: Marcii
 
Ez a Rádió egész jó lenne,ha azt a (számomra) idegesítő állomáshangot lecserélnék végre! :hit: