RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #174980  Szerző: tomee
 
Nincs vele baj, én is szeretem, csak a délelőtti sávban, amikor felpörgetnie kéne egy rádiónak, némileg értelmezhetetlen.
 #174972  Szerző: Csongii
 
Nekem nagyon bejön ez a fajta zene. :roll:
De a kisebbséget erősítem ebben, azt sejtem. ^^
 #174966  Szerző: Gr3g0ry
 
Lehet hogy "egyéni szociális probléma" de:kicsit már unalmas ez a "deephouse" fergeteg.
 #174928  Szerző: Marcii
 
robert11 írta: 2018.04.02. 10:36 Sziasztok! Kellemes húsvétot minden musicos fórumozónak!
Neked is,de ezeket inkább ide:
viewtopic.php?f=15&t=386
 #174920  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Kellemes húsvétot minden musicos fórumozónak!
 #174801  Szerző: robert11
 
Érdekesek ezek a hírek látszik hoy akkor bent sincs mindíg egyetértés. Fridinek is van egy stílusa valóban amit az ember vagy elvisel, vagy nem.
Ha megfigyelitek vagy belegondoltok, az Önindítóban sem vol tsokáig.
Volt baki is valamleyik nap talán csütörtökön nem tudom ki hallotta calcalcenterben a letsgo szignált adták be elég érdekes volt.
 #174777  Szerző: tomee
 
Nincs itt semmi új a nap alatt.... Friderikusznak az az attitűdje, hogy beállít valahova, összerúgja a port az ott lévő emberekkel bagatell dolgokon (többnyire azon, hogy az ő szellemiségéhez nem ér fel az adott hely és társaság) majd továbbáll. Kb. 20 éve ezt csinálja folyamatosan, aki nagyjából követi a pályáját, tudja.

Eleve röhej, hogy 2 hónap kellett, hogy nagy nehezen levonják azt a nyilvánvaló következtetést, hogy egy fiataloknak szóló rádióba nem való egy ilyen kaliberű talkshow, mert nem egy korcsoportot és szellemiséget képvisel a kettő. És erre olyan emberek jönnek rá, akik szintén nem ma kezdték a szakmát.
 #174776  Szerző: Gr3g0ry
 
zstailor írta: 2018.03.13. 11:45
noartist írta: 2018.03.13. 11:24
zstailor írta: 2018.03.13. 11:12 Érdekes:
http://www.borsonline.hu/aktualis/botra ... usz/149546
"zenei szerkesztő Soós Edvin"? - Az nem a Juhász Gergő?
Edvin a Kiss Anikó férje, és összebalhézott a Fridivel! - Most akkor mi van?
Most akkor az van, hogy bulvárt olvasol - ami teljesen rendben van, én is szoktam, bár ahhoz eléggé unatkoznom kell. Azt azonban érdemes leszögezni, hogy ezek a sajtóorgánumok nem a hitelességükről híresek.

Témához kapcsolódva: Juhász Gergő a Music FM zenei igazgatója.
Persze! Értem én, hogy bulvár, de bátorság lenne idézgetni kamu dolgokat Friderikusztól! - "a zenei szerkesztő, Soós Edwin már nem a csapatuk tagja." Egyébként azt hallottam Edvinről, mivel Kiss Anikó férje ezért tényleg játssza a kiskirályt, és mindenkivel összebalhézik. Állítólag az előző zenei igazgató is miatta mondott fel.
......a történtekről szerette volna megkérdezni a Music FM vezetőit is, de kérdésünkre lapzártánkig nem kaptunk választ, és Friderikusz Sándor sem vette fel egész nap a telefonját.
Valahol itt sántít a dolog.....
 #174760  Szerző: zstailor
 
noartist írta: 2018.03.13. 11:24
zstailor írta: 2018.03.13. 11:12 Érdekes:
http://www.borsonline.hu/aktualis/botra ... usz/149546
"zenei szerkesztő Soós Edvin"? - Az nem a Juhász Gergő?
Edvin a Kiss Anikó férje, és összebalhézott a Fridivel! - Most akkor mi van?
Most akkor az van, hogy bulvárt olvasol - ami teljesen rendben van, én is szoktam, bár ahhoz eléggé unatkoznom kell. Azt azonban érdemes leszögezni, hogy ezek a sajtóorgánumok nem a hitelességükről híresek.

Témához kapcsolódva: Juhász Gergő a Music FM zenei igazgatója.
Persze! Értem én, hogy bulvár, de bátorság lenne idézgetni kamu dolgokat Friderikusztól! - "a zenei szerkesztő, Soós Edwin már nem a csapatuk tagja." Egyébként azt hallottam Edvinről, mivel Kiss Anikó férje ezért tényleg játssza a kiskirályt, és mindenkivel összebalhézik. Állítólag az előző zenei igazgató is miatta mondott fel.
 #174758  Szerző: noartist
 
zstailor írta: 2018.03.13. 11:12 Érdekes:
http://www.borsonline.hu/aktualis/botra ... usz/149546
"zenei szerkesztő Soós Edvin"? - Az nem a Juhász Gergő?
Edvin a Kiss Anikó férje, és összebalhézott a Fridivel! - Most akkor mi van?
Most akkor az van, hogy bulvárt olvasol - ami teljesen rendben van, én is szoktam, bár ahhoz eléggé unatkoznom kell. Azt azonban érdemes leszögezni, hogy ezek a sajtóorgánumok nem a hitelességükről híresek.

Témához kapcsolódva: Juhász Gergő a Music FM zenei igazgatója.
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 565