RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #180502  Szerző: Promenád
 
A Rádió7-ben az Echo TV különkiadása fog üzemelni szombatonként, ahol DJ Jeszy (Jeszenszky Zsolt) vezetésével gondolhatjátok miről lehetnek majd a témák... ;) A hír azért idézőjelesen örömteli, mert ebből is látszik, hogy egyetlen vásárhelyi rádiós sem vállalja be. Égető Gyula évek alatt felépített egy arculatot és a hallgatókat szerzett amit most a vezető párt egy jól irányzott kardcsapással kivégezz. Ebből is látszik hogy semmi sem számít. A Rádió7 Gyulának az élete volt amíg bele nem tenyerelt Lázár János sok vásárhelyi életének a része. Ebből is látható : nem számít a pénz, nem számít semmi, csak a hatalomvágy és a diktatúra fennmaradása. Jeszenszky anno a magyar zenei élet meghatározó züllesztője is volt. Ezért tart ott a hazai könnyűzene ahol. Ez az ember mindenre és mindenkire káros. http://www.vasarhely24.com/bulvar/nagy- ... l-a-radio7
 #180313  Szerző: Promenád
 
A médiaszolgáltató kérelmére a Médiatanács öt évvel meghosszabbította a Rádió 7 jogosultságát, ezáltal 2024-ig biztosan tovább sugározhatnak a hódmezővásárhelyi 97,6 MHz-en, a makói 96,8 MHz-en és a kisteleki 107,0 MHz-en is.
 #180282  Szerző: adam1400
 
adam1400 írta: 2018.11.02. 19:34
Promenád írta: 2018.10.01. 14:11 ,,Kedves partnereim, tisztelt olvasók és rádióhallgatók!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Rádió7-et és a www.radio7.hu portált működtető, valamint a Mindszenti Híreket, a Kutasi Híreket, illetve a Mártélyi Híreket kiadó cégnél, azaz a Kisbíró Kft.-nél folytatott értékesítési vezetői és újságírói tevékenységemet befejeztem.

A Rádió7-tel és a fenti médiumokkal a továbbiakban nem állok munkakapcsolatban.
Minden üzleti partneremnek ezúton köszönöm meg az elmúlt 22 esztendő kitüntető bizalmát és együttműködését, mellyel munkámat segítették.

További szakmai és családi sikereket kívánok mindannyiuknak!

Tisztelettel:

Herczeg Sándor
Hódmezővásárhely, 2018. október 1."
pár nap és lehet -6 lesz :D
pár hét lett de bejött. a mai ülésen vagy r1 vagy best lesz sztem
 #179826  Szerző: adam1400
 
Promenád írta: 2018.10.01. 14:11 ,,Kedves partnereim, tisztelt olvasók és rádióhallgatók!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Rádió7-et és a www.radio7.hu portált működtető, valamint a Mindszenti Híreket, a Kutasi Híreket, illetve a Mártélyi Híreket kiadó cégnél, azaz a Kisbíró Kft.-nél folytatott értékesítési vezetői és újságírói tevékenységemet befejeztem.

A Rádió7-tel és a fenti médiumokkal a továbbiakban nem állok munkakapcsolatban.
Minden üzleti partneremnek ezúton köszönöm meg az elmúlt 22 esztendő kitüntető bizalmát és együttműködését, mellyel munkámat segítették.

További szakmai és családi sikereket kívánok mindannyiuknak!

Tisztelettel:

Herczeg Sándor
Hódmezővásárhely, 2018. október 1."
pár nap és lehet -6 lesz :D
 #179406  Szerző: Promenád
 
,,Kedves partnereim, tisztelt olvasók és rádióhallgatók!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Rádió7-et és a www.radio7.hu portált működtető, valamint a Mindszenti Híreket, a Kutasi Híreket, illetve a Mártélyi Híreket kiadó cégnél, azaz a Kisbíró Kft.-nél folytatott értékesítési vezetői és újságírói tevékenységemet befejeztem.

A Rádió7-tel és a fenti médiumokkal a továbbiakban nem állok munkakapcsolatban.
Minden üzleti partneremnek ezúton köszönöm meg az elmúlt 22 esztendő kitüntető bizalmát és együttműködését, mellyel munkámat segítették.

További szakmai és családi sikereket kívánok mindannyiuknak!

Tisztelettel:

Herczeg Sándor
Hódmezővásárhely, 2018. október 1."
 #179404  Szerző: Promenád
 
galga írta: 2018.10.01. 11:57 http://www.vasarhely24.com/mindennapi/e ... geto-gyula
Mit írtam márciusban? ,, Kíváncsian várom ki lesz a rádió új tulajdonosa. Úgy hírlik Gyula bácsi sűrűbben van otthon, mint a rádióban és otthon sem a még tulajdonában lévő rádiót hallgatja. " Kár, hogy a lottószámokat nem tudom ennyire pontosan. A Rádió 7 új tulajdonosai: Bada János, Csepreghy Nándor, és Rákay Philp.
 #174807  Szerző: noartist
 
Marcii írta: 2018.03.17. 19:21
Promenád írta: 2018.03.17. 17:48 Kíváncsian várom ki lesz a rádió új tulajdonosa. Úgy hírlik Gyula bácsi sűrűbben van otthon, mint a rádióban és otthon sem a még tulajdonában lévő rádiót hallgatja. :troll:
Csak igazi mai sláger megy?
A 87.9 simán jön Vásárhelyen.
 #174806  Szerző: Marcii
 
Promenád írta: 2018.03.17. 17:48 Kíváncsian várom ki lesz a rádió új tulajdonosa. Úgy hírlik Gyula bácsi sűrűbben van otthon, mint a rádióban és otthon sem a még tulajdonában lévő rádiót hallgatja. :troll:
Csak igazi mai sláger megy?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22