RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #190843  Szerző: Roger
 
almos629 írta: 2021.03.11. 13:31 Szerintem elég jellegtelen az arculat, hiába Galambos Péter jellegzetes hangja, ha nem mondaná be a rádió nevét, nem tudnám, hogy melyik rádiót hallgatom. Kéne egy új kick off, meg jellegzetesebb ID-k, és akkor máris sokkal markánsabb lenne az összkép. A zene viszont nekem 10/10-es, tényleg nagyon jól össze van rakva a kínálat. Egyedül az esti 80-as és 90-es Retro óráknak nem látom értelmét, én inkább szétosztanám ezeket a dalokat egész napra. A műsor is profi, tényleg ízig-vérig helyi, és ez így van jól. :) A honlap is rendben van, teljesen megfelel a 21. századi elvárásoknak. Az egyetlen baj vele, hogy a toplista ritkán frissül, jelenleg a február 7-i van kint. Ez a probléma egyébként a legtöbb helyi rádiónál jelen van, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka.
Biza zenék terén is történt változtatzás, 'fiatalítottak', szólnak olyan zenék amiket nem igen hallani FM rádiókon, (talán még a KORONA FM100-on) szóval azt mondom jó munkát végeznek a háttérben, de sosem szabad megállni. Azt mondom jó hallgatni.
 #190493  Szerző: Glenn
 
almos629 írta: 2021.03.11. 13:31 Szerintem elég jellegtelen az arculat, hiába Galambos Péter jellegzetes hangja, ha nem mondaná be a rádió nevét, nem tudnám, hogy melyik rádiót hallgatom. Kéne egy új kick off, meg jellegzetesebb ID-k, és akkor máris sokkal markánsabb lenne az összkép. A zene viszont nekem 10/10-es, tényleg nagyon jól össze van rakva a kínálat. Egyedül az esti 80-as és 90-es Retro óráknak nem látom értelmét, én inkább szétosztanám ezeket a dalokat egész napra. A műsor is profi, tényleg ízig-vérig helyi, és ez így van jól. :) A honlap is rendben van, teljesen megfelel a 21. századi elvárásoknak. Az egyetlen baj vele, hogy a toplista ritkán frissül, jelenleg a február 7-i van kint. Ez a probléma egyébként a legtöbb helyi rádiónál jelen van, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka.
+1 :yes:
Ezt és a - teljesen más hangulatú - Dabast hallgatom legszívesebben, ha sikerül fogni.
 #190481  Szerző: almos629
 
Szerintem elég jellegtelen az arculat, hiába Galambos Péter jellegzetes hangja, ha nem mondaná be a rádió nevét, nem tudnám, hogy melyik rádiót hallgatom. Kéne egy új kick off, meg jellegzetesebb ID-k, és akkor máris sokkal markánsabb lenne az összkép. A zene viszont nekem 10/10-es, tényleg nagyon jól össze van rakva a kínálat. Egyedül az esti 80-as és 90-es Retro óráknak nem látom értelmét, én inkább szétosztanám ezeket a dalokat egész napra. A műsor is profi, tényleg ízig-vérig helyi, és ez így van jól. :) A honlap is rendben van, teljesen megfelel a 21. századi elvárásoknak. Az egyetlen baj vele, hogy a toplista ritkán frissül, jelenleg a február 7-i van kint. Ez a probléma egyébként a legtöbb helyi rádiónál jelen van, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka.
 #174828  Szerző: Roger
 
Mint ha valamiféle pozitív változást hallanék.
Már csak a reggeli egy zene egy blokk-ról kellene leszokni.
Viszont ahogy hallom készülnek az 1 érkezésére.... ^^
 #174323  Szerző: Wolfman
 
adam1400 írta:elvileg jövő pénteken indulna itt a r1? 11.16-án nyertek és 3 hónapjuk van h elinditsák?
Nem itt indul, hanem a 93.1-en.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22