RADIOSITE Fórum

  • Alpha Rádió - Székesfehérvár - 88.9 MHz

 #175129  Szerző: kJoe
 
LuciFerko írta: 2018.04.04. 21:24 Akik a vételkörzetben vannak: Nézzetek rá az RDS-re, hogy jól megy a dalcímkiírás?
Szerintem rendben volt a hétvégén, több dalnál is néztem. Bár nem vagyok járatos ebben a zenestílusban, azért ki lehetett venni legalább a címét a refrénből. Egyébként kellemes is hallgatni a "Jazzy helyi változatát" :blush:
 #132711  Szerző: Wolfman
 
kJoe írta:ezek szerint korábban a skyradio.nl szólt?
Most biztos nem, rendesen megy az adás, mint FM-en. Most épp MTI hírek van.
Mire beírtam vége, és Állati Lexikon (pár perces állattartási tippek) kezdődött az ürülékekről... épp most kajáltam... :sick:
Nem, arra értette, hogy a logójuk a Sky Radio koppintása.
 #132708  Szerző: kJoe
 
ezek szerint korábban a skyradio.nl szólt?
Most biztos nem, rendesen megy az adás, mint FM-en. Most épp MTI hírek van.
Mire beírtam vége, és Állati Lexikon (pár perces állattartási tippek) kezdődött az ürülékekről... épp most kajáltam... :sick:
 #132034  Szerző: mihalylovics
 
LuciFerko írta:
mihalylovics írta:Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)
Hangminőség milyen volt?
Bevallom, arra nem vagyok annyira háklis, nem is lehetnék, mert telefonról hallgattam, de nem lehetett olyan pocsék, akkor azért elkapcsoltam volna :)
 #132026  Szerző: LuciFerko
 
mihalylovics írta:Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)
Hangminőség milyen volt?
 #132000  Szerző: mihalylovics
 
Pénteken hallgattam kb. fél órán keresztül, szerintem nem olyan rossz. A vételkörzet valóban nem túl nagy, de ha jól sejtem, ez még nem végleges. Már volt szöveges tartalom is, stílszerűen valami állatbetegség-megelőzési témájú, enyhén reklámszagú szöveg. A zenéket hallva időnként olyan érzésem volt, mintha Jazzy-t hallgatnék :) Szerintem jó lesz ez, csak így tovább! :)