RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #175828  Szerző: Marcii
 
noartist írta: 2018.05.24. 15:31 Én valami olyasmire számítok, mint a Class FM volt eleinte. Csak Csiszár Jenő nélkül. (félreértés ne essék, nincs bajom vele, de tudom, sokan nem csípik)
Az összevissza zenélgetésre gondolsz?
 #175827  Szerző: Csongii
 
BroCreSt írta: 2018.05.24. 08:56 A másik meg, hogy 96, 128-as bitrátával a hangzás nem olyan mint FM-en.
Tudtommal AAC tömörítést használnak DAB-on, aminek igen jó minősége van már 64-es bitrátánál is, felér a 192-es mp3-al, ami valljuk be kocsiban pl. bőven elég.
 #175826  Szerző: noartist
 
Én valami olyasmire számítok, mint a Class FM volt eleinte. Csak Csiszár Jenő nélkül. (félreértés ne essék, nincs bajom vele, de tudom, sokan nem csípik)
 #175825  Szerző: Tomi76
 
tomee írta:Biztos vagyok benne, hogy innen-onnan is el fognak csábítani embereket. Ebből nem fognak szívbajt csinálni.
Erre mondják, hogy van az a pénz.
 #175824  Szerző: tomee
 
Tomi76 írta:Nagyon kíváncsi leszek arra, a zenei kínálat és a műsorstruktúra mellett, hogy kik lesznek a műsorvezetők, és itt nem a reggeli időszakra gondolok elsősorban. Vajon beindul a halászat más rádióktól, esetleg régi "hangokat" hoznak vissza az éterbe?
Biztos vagyok benne, hogy innen-onnan is el fognak csábítani embereket. Ebből nem fognak szívbajt csinálni.
 #175823  Szerző: Tomi76
 
Nagyon kíváncsi leszek arra, a zenei kínálat és a műsorstruktúra mellett, hogy kik lesznek a műsorvezetők, és itt nem a reggeli időszakra gondolok elsősorban. Vajon beindul a halászat más rádióktól, esetleg régi "hangokat" hoznak vissza az éterbe?
 #175822  Szerző: noartist
 
Marcii írta: 2018.05.24. 09:40 Amúgy technikai háttér megvan?Az adóberendezésre gondolok
A Class FM elhallgatása óta rendszeresen tesztelték őket. A fórum tagjai is többször észlelték, szóval valószínűsíthető, hogy ez a legkisebb akadálya a mihamarabbi indulásnak.
 #175821  Szerző: Marcii
 
Amúgy technikai háttér megvan?Az adóberendezésre gondolok
 #175820  Szerző: BroCreSt
 
Dani írta: 2018.05.23. 17:31 Nem csak a név a fontos, hanem az is, hogy milyen zenéket fog játszani. Despacito és társait, vagy végre nyitnak a szélesebb hallgatottság felé is?
Petőfi 2.
Vajon milyen zenéket fog játszani?
Amilyet Danubius, és Class FM is.
Folytatják a jól bevált trendet.
 #175819  Szerző: BroCreSt
 
szabogabor10 írta: 2018.05.23. 16:40 Vajon DAB+-on fenn lesznek? Szerintem kizárt. És ez az ország szégyene. Ahogy az is, hogy továbbra sincs még 50%-os lefedettség se.
Felesleges.
Ha nincs megfelelő lefedettség, amit tapasztalok, akkor süket a rádió.
FM-en meg azért lehet akkor is hallgatni, csak legfeljebb zajos, de szól.
A másik meg, hogy 96, 128-as bitrátával a hangzás nem olyan mint FM-en.
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210