RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #175870  Szerző: kondalyuk
 
Az új rádiónak (névtől függetlenül) szerintem a 2000-es évek zenéire kéne alapoznia. Esetleg pár újdonsággal megfűszerezve. Mint ahogy a Danubius Rádió működött utolsó pár évében. De egy direkt új zenékre fókuszáló rádió teljesen felesleges a Petőfi és a Rádió1 mellett. Nem hinném, hogy a Petőfi a jövőben visszanyerne valamennyit a régebbi közszolgálatibb arculatából (nem az alter zenékre gondolok).

A Retrónak viszont nem örülnék, az a zenei kínálat nem való országos frekvenciára. Ha jól rémlik a régi Sláger Rádió se játszott sokat 60-asokat. Viszont, ha mégis így lesz és hangolnak is a zenei kínálaton, mi lesz a két meglévő frekvenciával? Nem maradhatnak üresen.
 #175868  Szerző: nyikolaj
 
Én meg azon gondolkozom,hogy Balázsék miért ne tekerhetnének át? Hisz Andy papáé a rádió, kvázi nem változna semmit a hűségük az öreghez! Andynak meg nem mindegy,hogy melyik rádiójában vannak Balázsék? Sőt... A Pop fm-el sokkal jobban járna,mert sokkal nagyobb,jobb a vételkörzeti lefedettség,így még a pincében vagy egy eldugott műhelyben is zavartalanul eljutnának a hallgatókhoz.
 #175867  Szerző: Marcii
 
gatilaci írta: 2018.05.26. 13:47 Szerintem olyan lesz mint a ozone fm vagyis mai slágerek maximumon pop fm már mint szignál ban
Ahogy látom te leszel a POP FM M.Á.-ja..
 #175866  Szerző: gatilaci
 
Szerintem olyan lesz mint a ozone fm vagyis mai slágerek maximumon pop fm már mint szignál ban
 #175865  Szerző: szabogabor10
 
Egyébként az is milyen undorító már, hogy nem hozzák nyilvánosságra a pályázati anyagokat...
 #175852  Szerző: szabogabor10
 
tomee írta: 2018.05.25. 18:15
szabogabor10 írta:Bevallom, én a Danubius/Class FM vonalat vinném tovább. Egyszerűen egyetlen országos kerrádióként szerintem nem is nagyon van más lehetőségük, ha sikeresek akarnak lenni. Ráadásul ha jól emlékszem, magyarzenei-vállalásuk sincs.
Nincs magyar zene kötelezettségük országos frekvencián???
Bocs, talán rosszul emlékeztem, nem találok hirtelen infót erről. De az biztos, hogy csak 2 pontot lehetett kapni, ha 29,1%-nál több 5 évnél fiatalabb magyar zenét vállalsz.
 #175851  Szerző: tomee
 
szabogabor10 írta:Bevallom, én a Danubius/Class FM vonalat vinném tovább. Egyszerűen egyetlen országos kerrádióként szerintem nem is nagyon van más lehetőségük, ha sikeresek akarnak lenni. Ráadásul ha jól emlékszem, magyarzenei-vállalásuk sincs.
Nincs magyar zene kötelezettségük országos frekvencián???
 #175850  Szerző: Marcii
 
szabogabor10 írta: 2018.05.25. 18:00 Bevallom, én a Danubius/Class FM vonalat vinném tovább. Egyszerűen egyetlen országos kerrádióként szerintem nem is nagyon van más lehetőségük, ha sikeresek akarnak lenni. Ráadásul ha jól emlékszem, magyarzenei-vállalásuk sincs.
+1
 #175849  Szerző: szabogabor10
 
Bevallom, én a Danubius/Class FM vonalat vinném tovább. Egyszerűen egyetlen országos kerrádióként szerintem nem is nagyon van más lehetőségük, ha sikeresek akarnak lenni. Ráadásul ha jól emlékszem, magyarzenei-vállalásuk sincs.
 #175846  Szerző: gatilaci
 
Remélem Olyan Lesz Mint a 103.9 es rádió 1 volt annak idején 2012 ben az mekkora lenne
  • 1
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 210