RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #178042  Szerző: moby67
 
Tomi76 írta:Sajnos a gond továbbrs is az, hogy ha Harsányi nincs akkor műsor sincs. Nincs egy másik olyan műsorvezető aki Levi nélkül is tudna műsort vezetni. Sajnos sem Győző sem Büki nem alkalmas az adás levezénylésére. Együtt hárman nagyon jók, de ha Levi kiesik vége a partynak...
Amikor anno a Marci nem volt tudták pótolni az élő adást! A Csilla, Tomi és a Timi is volt reggeli műsorvezető ha jól emlékszem.
Most vajon miért nem megoldható???? A legtöbb ember munkába menet az autóban hallgatná az élő adást.
Ha hetekig csak tojásrántotta van reggelire egy idő után már undorod van tőle.
 #178028  Szerző: Milu
 
moby67 írta: 2018.06.29. 07:00 Ma reggel autóban hallgattam volna, de megint ISMÉTLÉS ment. Születésnaposokat köszöntöttek!
Mivel volt egy ismertebb név köztük ( Barrichello ) utána néztem mikori is a műsor. Május 23-i adás ment le megint. :fuckyou:
Gratulálok a színvonalhoz, :vomit: már csak a közlekedési híreket kéne folyamatosan ismételni.
Best Of ment, be is mondták, hogy válogatás a Talpra Magyar legjobb pillanataiból.
 #178014  Szerző: Tomi76
 
Sajnos a gond továbbrs is az, hogy ha Harsányi nincs akkor műsor sincs. Nincs egy másik olyan műsorvezető aki Levi nélkül is tudna műsort vezetni. Sajnos sem Győző sem Büki nem alkalmas az adás levezénylésére. Együtt hárman nagyon jók, de ha Levi kiesik vége a partynak...
 #178010  Szerző: moby67
 
Ma reggel autóban hallgattam volna, de megint ISMÉTLÉS ment. Születésnaposokat köszöntöttek!
Mivel volt egy ismertebb név köztük ( Barrichello ) utána néztem mikori is a műsor. Május 23-i adás ment le megint. :fuckyou:
Gratulálok a színvonalhoz, :vomit: már csak a közlekedési híreket kéne folyamatosan ismételni.
 #177939  Szerző: noartist
 
Az óranyitót én is újragondolnám.
 #177937  Szerző: moby67
 
Elméletileg talán futná a költségvetésükből, hogy normális szignáljai legyenek a műsoroknak, és még a -teslágerdéletedritmusát- is lehetne zenésíteni.
De gondolom közvélemény kutatási felmérések és a hallgatói elégedettség alapján nincs rá szükség. :lol:
 #177927  Szerző: Kovi02
 
Milu írta: 2018.06.24. 16:56 Rossz a szlogen (az Életed ritmusa milliószor találóbb volt),
Amúgy a szerb AS FM is ugyanezt használja évek óta. "U ritmu dvok zivota"
 #177925  Szerző: Milu
 
moby67 írta:
Milu írta: Kár, hogy a Petőfi Rádió névhez sokan az évekkel ezelőtti zenei kínálatot kötik még mindig. :gülü2:
Magával a zenei kínálat bővülésével nincs gond.
De túl sok a magyar zene ( pl:PápaiJoci) és a monotom semmit mondó műsorvezetés. ( írd meg mit csinálsz,ma. Mi a kedvenc süteményed és hasonló f.......) Inkább a régi műsorvezetők hiányoznak.
Az idézett rész alatt azt értettem, hogy a legtöbb ember fejében a Petőfi még mindig főként alternatív zenét játszó rádióként szerepel, amit én például kifejezetten utáltam, és a hallgatottsági adatok alapján sem volt igazán népszerű. Nem mindenki tud róla, hogy a név már korántsem ugyanazt a tartalmat takarja, mint mondjuk 4-5 évvel ezelőtt, ez pedig elég sok potenciális hallgatót elvesz a rádiótól.

Abban teljes mértékben egyetértek, amit írtál. Nagyon sok területen vérzik ez a rádió. Rossz a szlogen (az Életed ritmusa milliószor találóbb volt), bugyuták műsorok, nem túl profik a műsorvezetők, a hírblokkokban szinte soha nem tudják baki nélkül felolvasni a híreket... arról pedig ne is beszéljünk, hogy a közszolgálati jelleg milyen irritáló módon tud megjelenni, gondolok itt például az óránként lejátszott Virtuóz és Erste vezér közötti beszélgetésre. :hit:

De hogy legyen egy kis pozitív is: a kívánságműsort helyettesítő üzenetküldős műsor szerintem egy nagyon jó formátum, kár, hogy a zenék mellett szinte elvesznek az üzenetek.
 #177921  Szerző: moby67
 
Milu írta: Kár, hogy a Petőfi Rádió névhez sokan az évekkel ezelőtti zenei kínálatot kötik még mindig. :gülü2:
Magával a zenei kínálat bővülésével nincs gond.
De túl sok a magyar zene ( pl:PápaiJoci) és a monotom semmit mondó műsorvezetés. ( írd meg mit csinálsz,ma. Mi a kedvenc süteményed és hasonló f.......) Inkább a régi műsorvezetők hiányoznak.
 #177919  Szerző: Richmonde
 
Csak a korábbi felvetésekre reflektálva... Lassan ideje elkönyvelni, hogy az ország nem bír el egy országos lefedettségű CHR rádiót. A Retro lassan elkezdi rotálni a 90-es éveket, viszont az utána keletkező (időbeli) űrrel is kell kezdeni valamit.
  • 1
  • 238
  • 239
  • 240
  • 241
  • 242
  • 607