RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #178845  Szerző: broadcaster
 
André írta: 2018.08.02. 09:33
LewyDee írta: 2018.08.02. 08:38 Te ! :)

Azt kéne felfognod, hogy nem a véleményeddel van többünknek baja veled, hanem azzal hogy amilyen formában (értsd stílusban) teszed. Ha nem lennél sértő, senki sem piszkálna.

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy fideszes vagy ellenzéki agymosottnak kellene-e lennem. Érdekesmód a szélsőségesek, mindig az ellenkező táborba sorolnak, holott én ezt nem kértem. :)
Te !
Nem érted, hogy hidegen hagy, hogy ti sértésnek veszitek, ha leírom, hogy agymosott fideszes birkák vagytok?
Erre egyszerűen nincs más szó, kifejezés.
Akik tapsikolnak, ha a fidesz nevezetű maffia párt mindent bekebelez ebben az országban, tapsikolnak és nevetnek, ha egy ellenzéki/ vagy független tulajdonban lévő médiumot, céget, társaságot ellehetetlenít, törvényekkel, szabályzásokkal, vagy forrásmegvonásokkal a jelenlegi maffia hatalom, nem lehet másképpen nevezni, mint teljesen agymosott. De tegyük fel, nem vagy agymosott. Akkor viszont látod, hogy mit művelnek ebben az országban, és mégis helyesled, örülsz neki! Akkor rosszabb vagy az agymosott fideszeseknél.

Ezzel a Hír TV-s húzásukkal egyébként totális harcot fognak előidézni, magyar és magyar között.

Szerintem a nem túl távoli jövőben, vagy forradalomhoz hasonlító tüntetések, és/vagy még gyorsabb tömeges elvándorlás fog következni. Orbánba és a fideszbe bele fog pusztulni az ország, ha marad még évekig ez a politikai irány.
Ráadásul, ha ez mind bekövetkezik, amire jó esély van, isten kegyelmezz, egy ilyen a Magyarországtól:
http://hvg.hu/itthon/20180802_Magyar_Ne ... ajtokamara

Én szóltam, figyeljétek majd csak meg.

Na csőőő...

Szerintem itt nem tapsikol és nem is örül senki sem a jelenlegi helyzetnek illetve a minket körülvevő médiakörnyezetnek. Magyar pedig nem fog magyarnak menni a Hír Tv miatt, mivel nem lehet már olyat mutatni ami az ember ingerküszöbét átütné. Ami pedig jelenleg van az nem az ellenzék és nem is az általad birka embereknek titulált emberek kreálmánya, hanem a média és az azt működtető egyes szakmai ágak teljes csődje. Nyilván egyszerűbb azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben van (sőt most van csak rendben igazán) mintsem megállni és kimondani azt, hogy az egész globálisan hosszú évek óta el van cseszve. Biztos vagyok abban, hogy össze fog a jelenlegi médiarendszer borulni. Hogy mikor? Nem tudom. Azt viszont igen, hogy 4 évente rá lehet segíteni.
 #178839  Szerző: André
 
LewyDee írta: 2018.08.02. 08:38 Te ! :)

Azt kéne felfognod, hogy nem a véleményeddel van többünknek baja veled, hanem azzal hogy amilyen formában (értsd stílusban) teszed. Ha nem lennél sértő, senki sem piszkálna.

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy fideszes vagy ellenzéki agymosottnak kellene-e lennem. Érdekesmód a szélsőségesek, mindig az ellenkező táborba sorolnak, holott én ezt nem kértem. :)
Te !
Nem érted, hogy hidegen hagy, hogy ti sértésnek veszitek, ha leírom, hogy agymosott fideszes birkák vagytok?
Erre egyszerűen nincs más szó, kifejezés.
Akik tapsikolnak, ha a fidesz nevezetű maffia párt mindent bekebelez ebben az országban, tapsikolnak és nevetnek, ha egy ellenzéki/ vagy független tulajdonban lévő médiumot, céget, társaságot ellehetetlenít, törvényekkel, szabályzásokkal, vagy forrásmegvonásokkal a jelenlegi maffia hatalom, nem lehet másképpen nevezni, mint teljesen agymosott. De tegyük fel, nem vagy agymosott. Akkor viszont látod, hogy mit művelnek ebben az országban, és mégis helyesled, örülsz neki! Akkor rosszabb vagy az agymosott fideszeseknél.

Ezzel a Hír TV-s húzásukkal egyébként totális harcot fognak előidézni, magyar és magyar között.

Szerintem a nem túl távoli jövőben, vagy forradalomhoz hasonlító tüntetések, és/vagy még gyorsabb tömeges elvándorlás fog következni. Orbánba és a fideszbe bele fog pusztulni az ország, ha marad még évekig ez a politikai irány.
Ráadásul, ha ez mind bekövetkezik, amire jó esély van, isten kegyelmezz, egy ilyen a Magyarországtól:
http://hvg.hu/itthon/20180802_Magyar_Ne ... ajtokamara

Én szóltam, figyeljétek majd csak meg.

Na csőőő...
 #178838  Szerző: LewyDee
 
André írta: 2018.08.02. 08:53
LewyDee írta: 2018.08.02. 08:38
André írta: 2018.08.01. 16:33

Jó irány? Te miről beszélsz? Hiszen halott a fórum amióta,-saját elhatározásomból-, inkább én is mellőzöm, mert itt is fideszesek uralkodnak!
Annak örülsz, hogy itt, mostanában, senki nem emeli fel a hangját a jelenlegi hatalom miatt!
Most kivételt tettem, de egyből a te beteges agyfosásod fogad a szerencsétlen Hír tv topikban!
annyira nem vagy képben, hogy még azt se tudod, hogy Bolgár György már jóideje nem vezet műsort az ATV-ben! Bár, honna n is tudhatnád, hiszen te csak echo tv-ből táplálkozol, egyfolytában!
Asr27, vagy újabban André,
Elképesztő, hogy továbbra is sértegeted a fórumtagokat és az is hogy még mindig itt vagy, azok után amit műveltél...
Tényleg te kis fideszes agymosottka?
Szerintem meg az elképesztő, ami ebben az országban folyik! a szólásszabadság, és a demokrácia súlyos tönkretétele, az ami jelenleg itt megy!!!! Ti meg még erre élvezkedtek és tapsoltok!!!!!
Szerintem mindenkinek olyan stílusban írok, ahogy megérdemli! Bár veled most még erősen visszafogott voltam.

Most viszont "eriggy" rinyálni a moderátoroknak, hogy gyorsan tiltsanak ki, mert le merészeltem írni, hogy milyen ember vagy! (bár én inkább elsüllyednék a helyedben a szégyentől, hogy ha én is a maffia fideszt pártolnám)!!!! :ayfkm:
Te ! :)

Azt kéne felfognod, hogy nem a véleményeddel van többünknek baja veled, hanem azzal hogy amilyen formában (értsd stílusban) teszed. Ha nem lennél sértő, senki sem piszkálna.

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy fideszes vagy ellenzéki agymosottnak kellene-e lennem. Érdekesmód a szélsőségesek, mindig az ellenkező táborba sorolnak, holott én ezt nem kértem. :)
 #178837  Szerző: André
 
LewyDee írta: 2018.08.02. 08:38
André írta: 2018.08.01. 16:33
Glenn írta: 2018.08.01. 16:14 amikor jó irányba tart ez a fórum végre (Bolgár György baromságait sugározza az ATV, meg a sok hazugságot, de mindegy).
Jó irány? Te miről beszélsz? Hiszen halott a fórum amióta,-saját elhatározásomból-, inkább én is mellőzöm, mert itt is fideszesek uralkodnak!
Annak örülsz, hogy itt, mostanában, senki nem emeli fel a hangját a jelenlegi hatalom miatt!
Most kivételt tettem, de egyből a te beteges agyfosásod fogad a szerencsétlen Hír tv topikban!
annyira nem vagy képben, hogy még azt se tudod, hogy Bolgár György már jóideje nem vezet műsort az ATV-ben! Bár, honna n is tudhatnád, hiszen te csak echo tv-ből táplálkozol, egyfolytában!
Asr27, vagy újabban André,
Elképesztő, hogy továbbra is sértegeted a fórumtagokat és az is hogy még mindig itt vagy, azok után amit műveltél...
Tényleg te kis fideszes agymosottka?
Szerintem meg az elképesztő, ami ebben az országban folyik! a szólásszabadság, és a demokrácia súlyos tönkretétele, az ami jelenleg itt megy!!!! Ti meg még erre élvezkedtek és tapsoltok!!!!!
Szerintem mindenkinek olyan stílusban írok, ahogy megérdemli! Bár veled most még erősen visszafogott voltam.

Most viszont "eriggy" rinyálni a moderátoroknak, hogy gyorsan tiltsanak ki, mert le merészeltem írni, hogy milyen ember vagy! (bár én inkább elsüllyednék a helyedben a szégyentől, hogy ha én is a maffia fideszt pártolnám)!!!! :ayfkm:
 #178836  Szerző: LewyDee
 
Glenn írta: 2018.08.01. 16:18 Igen, ez egy szomorú helyzet. Ugyanakkor felhívnám az ellenzéki médiát siratók figyelmét arra, hogy azon az oldalon van jónéhány hithű milliárdos, akinek aprópénz egy ilyen médium fenntartása. Vajon miért is nem akarnak ellenzéki médiát? Erre válaszoljon valaki...
A HírTV szerintem sosem volt ellenzéki. Az egész G-nap álláspontom szerint egy megrendezett színjáték volt. Most szépen visszaáll a régi rend. Egyébként, az tény, hogy bárki csinálhatna televíziót, de erre valahogy vállalkozó kedv nem mutatkozik, pedig a nézői támogatással szerintem fenntartható lenne a buli.
 #178834  Szerző: LewyDee
 
André írta: 2018.08.01. 16:33
Glenn írta: 2018.08.01. 16:14 amikor jó irányba tart ez a fórum végre (Bolgár György baromságait sugározza az ATV, meg a sok hazugságot, de mindegy).
Jó irány? Te miről beszélsz? Hiszen halott a fórum amióta,-saját elhatározásomból-, inkább én is mellőzöm, mert itt is fideszesek uralkodnak!
Annak örülsz, hogy itt, mostanában, senki nem emeli fel a hangját a jelenlegi hatalom miatt!
Most kivételt tettem, de egyből a te beteges agyfosásod fogad a szerencsétlen Hír tv topikban!
annyira nem vagy képben, hogy még azt se tudod, hogy Bolgár György már jóideje nem vezet műsort az ATV-ben! Bár, honna n is tudhatnád, hiszen te csak echo tv-ből táplálkozol, egyfolytában!
Asr27, vagy újabban André,
Elképesztő, hogy továbbra is sértegeted a fórumtagokat és az is hogy még mindig itt vagy, azok után amit műveltél...
 #178827  Szerző: noartist
 
Az első vendégek: Kocsis Máté, Huth Gergely, Gajdics Ottó.
 #178826  Szerző: noartist
 
Szokatlan egy médiumtól, hogy ilyen őszintén nyilatkozik a vezetőség leváltásáról:
A csatorna vezetésébe visszatér a G-nap, vagyis a 2015 előtti menedzsment.
 #178825  Szerző: Glenn
 
broadcaster írta: 2018.08.01. 16:33Parttalan vita ne menjünk bele. Főleg meg a politikába ne.
Arról gondolom felesleges vitatkozni, hogy a jelenlegi médiarendszer úgy rossz ahogy van. Vagy ha másképp látod.. Sajnálom
Igazad van, azért írtam, hogy hagyjuk a politikát. A médiarendszer is rossz, nem látom másképp. Nagyjából 2000 óta nálunk ez egy süllyedő hajó, aminek a süllyedése mostanában felgyorsult, ez tény.
Na meg ugye a fórum... Épp valami troll is betört ide, ahogy látom, de mindegy, nem foglalkozunk vele. :lool:
 #178824  Szerző: André
 
Glenn írta: 2018.08.01. 16:14 amikor jó irányba tart ez a fórum végre (Bolgár György baromságait sugározza az ATV, meg a sok hazugságot, de mindegy).
Jó irány? Te miről beszélsz? Hiszen halott a fórum amióta,-saját elhatározásomból-, inkább én is mellőzöm, mert itt is fideszesek uralkodnak!
Annak örülsz, hogy itt, mostanában, senki nem emeli fel a hangját a jelenlegi hatalom miatt!
Most kivételt tettem, de egyből a te beteges agyfosásod fogad a szerencsétlen Hír tv topikban!
annyira nem vagy képben, hogy még azt se tudod, hogy Bolgár György már jóideje nem vezet műsort az ATV-ben! Bár, honna n is tudhatnád, hiszen te csak echo tv-ből táplálkozol, egyfolytában!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21