RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Eger - 100.7 MHz

 #178889  Szerző: Richmonde
 
djlacee írta:A név nem a régi Rádió 7-ből jött?
Ez volt az egyik legnagyobb érv mellette, aztán a frekvenciák. A kezdeti stábból többen is ott kezdték(tük) anno.
 #178863  Szerző: djlacee
 
A név nem a régi Rádió 7-ből jött?
 #178858  Szerző: andit
 
kJoe írta: 2018.08.03. 13:23
Marcii írta: 2018.08.03. 13:17 Nem lehetne valahogy megszerezni nekik a Gödöllő 93.6-ot.Meg esetleg egy miskolci és egy nyiregházi freki,és akkor gyakotlatilag elmondhatják magukról,hogy az M3 rádiója.
főleg a nyíregyházi hiányzik, ezért is nem értem, miért nem FM3 lett a neve, ha már változtatták :shock:
:) :) :), szep lenne!!! A nev pedig onnan jott, hogy mindharom frekiben van 7-es. :)
 #178857  Szerző: kJoe
 
Marcii írta: 2018.08.03. 13:17 Nem lehetne valahogy megszerezni nekik a Gödöllő 93.6-ot.Meg esetleg egy miskolci és egy nyiregházi freki,és akkor gyakotlatilag elmondhatják magukról,hogy az M3 rádiója.
főleg a nyíregyházi hiányzik, ezért is nem értem, miért nem FM3 lett a neve, ha már változtatták :shock:
 #178856  Szerző: Marcii
 
Nem lehetne valahogy megszerezni nekik a Gödöllő 93.6-ot.Meg esetleg egy miskolci és egy nyiregházi freki,és akkor gyakotlatilag elmondhatják magukról,hogy az M3 rádiója.
 #174724  Szerző: Tomi76
 
andit írta:Koszonjuk kedves soraidat, nagyon igyexunk!!! A legegyszeubben az FM7 appal tudsz minket barhol barmikor hallgatni, barmelyik platformon. Udv, Andris@Fm7
Köszi a tippet! ;)
 #174722  Szerző: andit
 
Koszonjuk kedves soraidat, nagyon igyexunk!!! A legegyszeubben az FM7 appal tudsz minket barhol barmikor hallgatni, barmelyik platformon. Udv, Andris@Fm7
Tomi76 írta: 2018.03.09. 06:47 Először két évvel ezelőtt egy egri családi nyaralás alkalmával hallgattam ezt a rádiót. Tetszett. Tegnap este úgy döntöttem kicsit belehallgatok a weboldalon. És nagyon tetszett. Jó zenei összeállítás, jópofa műsorvezetés, amolyan igazi örömrádiózásnak éreztem. Kicsit sajnáltam is, hogy én nem a régióban illetve a vételkörzetben lakom. Sajnos Gyál már messze esik tőle. De még jó, hogy van net. :D Azt azonban nem csodálom, hogy ebben a régióban rommá verte a Rádió 1-et. Listázni lehetne a különbséget.
 #174720  Szerző: Tomi76
 
Először két évvel ezelőtt egy egri családi nyaralás alkalmával hallgattam ezt a rádiót. Tetszett. Tegnap este úgy döntöttem kicsit belehallgatok a weboldalon. És nagyon tetszett. Jó zenei összeállítás, jópofa műsorvezetés, amolyan igazi örömrádiózásnak éreztem. Kicsit sajnáltam is, hogy én nem a régióban illetve a vételkörzetben lakom. Sajnos Gyál már messze esik tőle. De még jó, hogy van net. :D Azt azonban nem csodálom, hogy ebben a régióban rommá verte a Rádió 1-et. Listázni lehetne a különbséget.
 #160617  Szerző: andit
 
oldman írta:A délutáni sáv jól pörög. Ott van több közlekedési infó.
Itt érdemes a délutáni drive time-ot erősíteni, főleg, mert a legforgalmasabb főutak mentén lehet hallgatni, ráadásul 4 megyében is szól...:)
Jó lesz ez és bízom benne, hogy egyre többen szeretik..., remélem.
 #160591  Szerző: oldman
 
A délutáni sáv jól pörög. Ott van több közlekedési infó.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19