RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Eger - 100.7 MHz

 #179365  Szerző: andit
 
tisztelettudo írta: 2018.09.29. 15:27 Úgyse marad már sokáig egyik se. Sztem max fél év.
Mesélj,mit hallottál??!! :D
Ez egy átgondolt döntés volt, hogy mi jön ezután nem tudom, de azt tudom, hogy nehéz volt ezt elengedni, mindenki számára, főleg, h ezer szállal való kötődés áll(t) fent a rádióhoz,- ex DioRadio-, ami az első helyi kereskedelmi rádiók között indult 1996ban... Azt gondolom, h az FM7Eger továbbra is meghatározó erő lesz. Ebben biztos vagyok. Sokat dolgoztunk együtt és ezen a helyen is köszönöm!!! Ez egy nagyon jó utazás volt, nagyon köszönöm, mindenki tudja, akinek szól./Andris@RockFM958
 #179358  Szerző: Richmonde
 
Marcii írta:Amúgy ha már így alakult,akkor ezt a maradék frekvenciát miért nem csapják hozzá a Rádió M-hez?
Tippelj! Várom!
 #179357  Szerző: andit
 
Marcii írta: 2018.09.28. 21:17 Amúgy ha már így alakult,akkor ezt a maradék frekvenciát miért nem csapják hozzá a Rádió M-hez?
Helló, ekkora butaságot hogyan lehet kérdezni..., már elnézést..., miért kellene hozzacsapni barkihez, főleg h Eger nem annyira ér el Miskolcig..., úgy meg nehez ... 😃, üdv Andris@(X)FM7
 #179356  Szerző: Marcii
 
Amúgy ha már így alakult,akkor ezt a maradék frekvenciát miért nem csapják hozzá a Rádió M-hez?
 #179349  Szerző: Nightman
 
Azta..
Micsoda zenék....
Tankcsapda "Magyarország,mi a f@sz van veled mondjad....."
...ő...ez nem volt rádiókompatibilis...
Nem,de ami jövő héttől történik az sem az... ;)
Respect! :yes:
 #179324  Szerző: Marcii
 
tisztelettudo írta: 2018.09.24. 21:04 ... mert nem fogható az M3-ason rendesen a R1? :)
De ez nem ésszerű indok...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19