RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #179368  Szerző: andit
 
Gyurii írta: 2018.09.29. 10:48 Miért kell valamit előre lefik@zni?

Nekem sem kedvencem "Tibi bácsi" hangja, de legalább végre valami kreatív kezdeményezés.

Én örülök neki, hogy nem a Sláger/Neo copyzása megy, sőt nekem már most kissé sok az agyonjátszott 80's.. Félreértés ne essen nem a kor zenéjével van a baj, hanem lehetne ritkábban játszott zenék is ismert előadóktól! :)
Rossz hírem van, csak a sz@@ra játszott dalokkal talalkozhatsz, ez egy ilyen formátum..., de nem :D :D :lool: :lool: :lool:
 #179360  Szerző: Gyurii
 
Miért kell valamit előre lefik@zni?

Nekem sem kedvencem "Tibi bácsi" hangja, de legalább végre valami kreatív kezdeményezés.

Én örülök neki, hogy nem a Sláger/Neo copyzása megy, sőt nekem már most kissé sok az agyonjátszott 80's.. Félreértés ne essen nem a kor zenéjével van a baj, hanem lehetne ritkábban játszott zenék is ismert előadóktól! :)
 #179352  Szerző: Glenn
 
broadcaster írta: 2018.09.27. 19:07 Dévényi Tibi bácsi = félig bundázott pöttyös labda.... Ez komoly..? És ez rádión? :hit:
Komolyan. Hagyjátok abba a rádiózást!

:party: Kérem vissza a Sláger Rádiót! :party:
Igen, ez valóban (nem) kicsit túlzás.
Viszont azért a Sláger sem kéne...
 #179344  Szerző: broadcaster
 
nyikolaj írta: 2018.09.27. 21:09 Hm.. Eszembe jutott valami. Egy brand/fúzió!
Szóval én nem tartanám elképzelhetetlennek ha létre jönne idővel egy Retro tv (Hungary) is.
Hétköznap nappal őskori klasszikus sorozatok mennének, Columbo, Derrick, Tj Hooker .. Hétvégén reggel csehszlovák rajzfilmek Lolka Bolka, vagy a Mofli, Kalánka néni stb..
Délután. és az esti sávban pedig olyan régi/új műsorok lennének mint a 3 kívánság,kapcsoltam..
Várkonyinak is lenne egy interaktív élő műsora vendégekkel,beszélgetőpartnerekkel.
Oké,hogy nem a mi (fiatal) korosztályunknak készülne, de szerintem lenne benne érdekesség!
Neeee adj légyszíves ötleteket! :D

Elképzeltem egy Retrós stábértekezletet, ahol bent ül a programigazgató, a zenei igazgató, a marketingfőnök, valamint x,y,z menedzser. Már 2 órája törik a fejüket azon, hogy mivel lehetne egy igazán nagyot durrantani egy országos rádióban mert hát ugye ha szól már szóljon nagyot. Egyszer bevillan: Legyen 3 kívánság! Majd örülnek megtapsolják az ötletgazdát, és egymást. Gratulálnak egymásnak és a végén levonják a konklúziót... Mmmm nehéz nap volt, de szép munka volt. Majd nagy sóhajjal izgatottan várják, hogy vajon mit szól majd hozzá a Főnök.. Mert hát a főnök, ugye az a főnök....

Viccet félretéve. Értem, hogy a legegyszerűbb dolog az, ha 30 évvel ezelőtti produktumokat leporolunk. Sokat nem kell vele bajlódni, de az egy televízióba illesztett műsor volt, ez meg egy rádió. Az meg már hab a tortán, hogy amit jó lenne esetleg újra élni pl. a 80-as vagy a 90-es évekből köddé vált. Számomra legalább is igen. Nekem, már ha rádiónál vagyunk, azok a zenék jelentik a retrót amikhez kötődik valamilyen élményem. Viszont attól továbbra sem lesz retró érzésem, ha B. Tóth Laci bácsi után, most Dévényi Tibi bácsi is el fogja játszani azt, hogy 2018 helyett ismét 1988-at írunk...

És itt kötnék a szomszédos irodában helyet foglaló R1 stúdióhoz, nem fogom jobban szeretni a többségében 3 évvel ezelőtti igazi mai slágereket attól még, hogy mindent négyszer hallok egy nap, még akkor sem ha azokat egy beszélni nem tudó francia rádiós, vagy 3 másik unásig járatott hang tálalja..

Ennél jóval több kellene az országos frekvenciákon. 2018-at írunk. Követelem a vérfrissítést. Legyenek igényes zenei műsorok, magazinműsorok, tematikus retró témák köré épített műsorok. Legyen ismét építőköve a hallgató a rádiónak!
 #179341  Szerző: nyikolaj
 
Hm.. Eszembe jutott valami. Egy brand/fúzió!
Szóval én nem tartanám elképzelhetetlennek ha létre jönne idővel egy Retro tv (Hungary) is.
Hétköznap nappal őskori klasszikus sorozatok mennének, Columbo, Derrick, Tj Hooker .. Hétvégén reggel csehszlovák rajzfilmek Lolka Bolka, vagy a Mofli, Kalánka néni stb..
Délután. és az esti sávban pedig olyan régi/új műsorok lennének mint a 3 kívánság,kapcsoltam..
Várkonyinak is lenne egy interaktív élő műsora vendégekkel,beszélgetőpartnerekkel.
Oké,hogy nem a mi (fiatal) korosztályunknak készülne, de szerintem lenne benne érdekesség!
 #179339  Szerző: benko5009
 
broadcaster írta: 2018.09.27. 19:07 Dévényi Tibi bácsi = félig bundázott pöttyös labda.... Ez komoly..? És ez rádión? :hit:
Komolyan. Hagyjátok abba a rádiózást!

:party: Kérem vissza a Sláger Rádiót! :party:
Egyetértek !
Örültünk, hogy egyszer már megszabadultunk Tibi bácsitól, most meg újra kísért ?
Brrrrrrrrr
 #179337  Szerző: broadcaster
 
Dévényi Tibi bácsi = félig bundázott pöttyös labda.... Ez komoly..? És ez rádión? :hit:
Komolyan. Hagyjátok abba a rádiózást!

:party: Kérem vissza a Sláger Rádiót! :party:
 #179335  Szerző: Chucky
 
Pihe írta: 2018.09.26. 09:00 Okt.6-tól 3kívánság "Tibibácsival"
Kell egy app is, ahol majd dobálja a pontos labdákat!:)
 #179333  Szerző: moby67
 
Még Cintula hiányzik a sorból.
 #179325  Szerző: Glenn
 
Pihe írta: 2018.09.26. 09:00 Okt.6-tól 3kívánság "Tibibácsival"
Atya-Úr-Isten! :shock:
Ha már kívánságműsor, inkább szombat-vasárnap délelőtt Dr. Boross kéne. Ő a Sztár FM-en egy igazi retro műsort vitt, amolyan régi lassú és kellemes stílusban. A hétvégi délelőttökön épp jó lenne kedvcsinálónak. :yes:
  • 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 210