• Retro Rádió

#179464  Szerző: Nightman
 2018.10.05. 19:36
Vasárnap minden attól zengett,hogy az ország jórészén nem is első,másod!!! fokú riasztást adtak ki,a várható hétfő hajnali szélvihar miatt.
Ehhez képest,bár egész nap szólt,egy árva mukkot sem szóltak erről sem a hírekben,sem az időjárásban. Egy országos rádión!!!
Kritikán aluli,no komment..
Más.
"Várkonyi Attila vagyok,és sok szeretettel köszöntöm hallgatóinkat,a 60as,70es,80as,évek legnagyobb slágereivel,mert ez a retro rádio ahol a 60as,70es,80as évek legnagyobb slágerei szólnak,( 20 másodperc alatt 2x) ..és kérem ha még nem tették meg,lájkoljanak minket a fészbukon is,retro rádió hungary,és kérem önöket szóljanak ismerőseiknek,szomszédaiknak,mert ez a retro rádió a 60as,70es,80as évek legnagyobb slágereivel,(harmadszor) és engddjék meg nekem,hogy külön köszöntsem mai vendégünket is,akiről azt érdemes elöljáróban tudni,hogy a mi ismeretségünk nagyon régre nyúlik vissza,hiszen amikor ÉN az egyetemre jártam,már akkor mondták a tanáraim NEKEM hogy mekkora kisebbségi komplexusom van,hogy tökmindegy kit hívok vendégnek,eljön ugyan,de úgyse hagyom szóhoz jutni,hisz most is,épp MAGAM fényezem,de azért mutassuk be a vendégünket,bár azt gondolom és arra emlékszem hogy még édesanyámmal a tévé előtt ültünk gyerekkoromban,és már akkor is a tévéből hallottuk a hangját,hát az nekünk valami csoda volt,mondj valamit kérlek hisz megengedted NEKEM hogy tegezzelek,hogy a retro rádió hallgatóinak is leessen ki vagy..
Öó...há...
Nem fogok elnézést kérni hogy a szavadba vágtam ÉN, mert sosem szoktam,csak még engedd meg hogy elmondjak a drága hallgatóknak egy régi szép emléket,ami veled kapcsolatos,és VELEM esett meg,szóval az történt...........blaaaaa..blaaaa....blaaaa...
S ez Várkonyi Attila esetében így megy minden egyes vendéggel...
Ez így tök rendben van???
De hogy mondjak jót is..
Az alap érfelvágós zenék nem az én világom,nem vagyok egy depressziós alkat.
De amik a poptarisznyában mennek,azokat nagyon bírom.
Akinek pedig "szerintem" még nagyobb respect jár,az Klamancsek Krisztián.
Könnyűnek hangzik,de valójában iszonyat meló ám összeollózni egy évspecifikus top40-et úgy,hogy majd minden dal előtt-után infó is legyen adott előadó adott évéből.
:yes:
 #179398  Szerző: nyikolaj
 2018.10.01. 09:12
Nekem Kovács Katitól van libabőröm rossz értelemben. Sosem volt szimpatikus, de most nem is ez a lényeg....általában mindig olyan dalokat énekel mintha temetésre készülődne.
 #179396  Szerző: broadcaster
 2018.10.01. 08:34
Gyurii írta:Miért kell valamit előre lefik@zni?

Nekem sem kedvencem "Tibi bácsi" hangja, de legalább végre valami kreatív kezdeményezés.

Én örülök neki, hogy nem a Sláger/Neo copyzása megy, sőt nekem már most kissé sok az agyonjátszott 80's.. Félreértés ne essen nem a kor zenéjével van a baj, hanem lehetne ritkábban játszott zenék is ismert előadóktól! :)
Kreativitás... Esetleg egy Kudlik Júlia Delta adaptáció? :)
 #179369  Szerző: andit
 2018.09.29. 20:39
Gyurii írta:
2018.09.29. 10:48
Miért kell valamit előre lefik@zni?

Nekem sem kedvencem "Tibi bácsi" hangja, de legalább végre valami kreatív kezdeményezés.

Én örülök neki, hogy nem a Sláger/Neo copyzása megy, sőt nekem már most kissé sok az agyonjátszott 80's.. Félreértés ne essen nem a kor zenéjével van a baj, hanem lehetne ritkábban játszott zenék is ismert előadóktól! :)
 #179368  Szerző: andit
 2018.09.29. 20:31
Gyurii írta:

Rossz hírem van, csak a sz@@ra játszott dalokkal talalkozhatsz, ez egy ilyen formátum..., de nem :D :D :lool: :lool: :lool:
 #179360  Szerző: Gyurii

#179352  Szerző: Glenn
 2018.09.28. 17:45
broadcaster írta:
2018.09.27. 19:07
Dévényi Tibi bácsi = félig bundázott pöttyös labda.... Ez komoly..? És ez rádión? :hit:
Komolyan. Hagyjátok abba a rádiózást!

:party: Kérem vissza a Sláger Rádiót! :party:
Igen, ez valóban (nem) kicsit túlzás.
Viszont azért a Sláger sem kéne...
 #179344  Szerző: broadcaster
 2018.09.27. 21:51
nyikolaj írta:
2018.09.27. 21:09
Hm.. Eszembe jutott valami. Egy brand/fúzió!
Szóval én nem tartanám elképzelhetetlennek ha létre jönne idővel egy Retro tv (Hungary) is.
Hétköznap nappal őskori klasszikus sorozatok mennének, Columbo, Derrick, Tj Hooker .. Hétvégén reggel csehszlovák rajzfilmek Lolka Bolka, vagy a Mofli, Kalánka néni stb..
Délután. és az esti sávban pedig olyan régi/új műsorok lennének mint a 3 kívánság,kapcsoltam..
Várkonyinak is lenne egy interaktív élő műsora vendégekkel,beszélgetőpartnerekkel.
Oké,hogy nem a mi (fiatal) korosztályunknak készülne, de szerintem lenne benne érdekesség!
Neeee adj légyszíves ötleteket! :D

Elképzeltem egy Retrós stábértekezletet, ahol bent ül a programigazgató, a zenei igazgató, a marketingfőnök, valamint x,y,z menedzser. Már 2 órája törik a fejüket azon, hogy mivel lehetne egy igazán nagyot durrantani egy országos rádióban mert hát ugye ha szól már szóljon nagyot. Egyszer bevillan: Legyen 3 kívánság! Majd örülnek megtapsolják az ötletgazdát, és egymást. Gratulálnak egymásnak és a végén levonják a konklúziót... Mmmm nehéz nap volt, de szép munka volt. Majd nagy sóhajjal izgatottan várják, hogy vajon mit szól majd hozzá a Főnök.. Mert hát a főnök, ugye az a főnök....

Viccet félretéve. Értem, hogy a legegyszerűbb dolog az, ha 30 évvel ezelőtti produktumokat leporolunk. Sokat nem kell vele bajlódni, de az egy televízióba illesztett műsor volt, ez meg egy rádió. Az meg már hab a tortán, hogy amit jó lenne esetleg újra élni pl. a 80-as vagy a 90-es évekből köddé vált. Számomra legalább is igen. Nekem, már ha rádiónál vagyunk, azok a zenék jelentik a retrót amikhez kötődik valamilyen élményem. Viszont attól továbbra sem lesz retró érzésem, ha B. Tóth Laci bácsi után, most Dévényi Tibi bácsi is el fogja játszani azt, hogy 2018 helyett ismét 1988-at írunk...

És itt kötnék a szomszédos irodában helyet foglaló R1 stúdióhoz, nem fogom jobban szeretni a többségében 3 évvel ezelőtti igazi mai slágereket attól még, hogy mindent négyszer hallok egy nap, még akkor sem ha azokat egy beszélni nem tudó francia rádiós, vagy 3 másik unásig járatott hang tálalja..

Ennél jóval több kellene az országos frekvenciákon. 2018-at írunk. Követelem a vérfrissítést. Legyenek igényes zenei műsorok, magazinműsorok, tematikus retró témák köré épített műsorok. Legyen ismét építőköve a hallgató a rádiónak!
 #179341  Szerző: nyikolaj
 2018.09.27. 21:09
Hm.. Eszembe jutott valami. Egy brand/fúzió!
Szóval én nem tartanám elképzelhetetlennek ha létre jönne idővel egy Retro tv (Hungary) is.
Hétköznap nappal őskori klasszikus sorozatok mennének, Columbo, Derrick, Tj Hooker .. Hétvégén reggel csehszlovák rajzfilmek Lolka Bolka, vagy a Mofli, Kalánka néni stb..
Délután. és az esti sávban pedig olyan régi/új műsorok lennének mint a 3 kívánság,kapcsoltam..
Várkonyinak is lenne egy interaktív élő műsora vendégekkel,beszélgetőpartnerekkel.
Oké,hogy nem a mi (fiatal) korosztályunknak készülne, de szerintem lenne benne érdekesség!
 #179339  Szerző: benko5009
 2018.09.27. 20:18
broadcaster írta:
2018.09.27. 19:07
Dévényi Tibi bácsi = félig bundázott pöttyös labda.... Ez komoly..? És ez rádión? :hit:
Komolyan. Hagyjátok abba a rádiózást!

:party: Kérem vissza a Sláger Rádiót! :party:
Egyetértek !
Örültünk, hogy egyszer már megszabadultunk Tibi bácsitól, most meg újra kísért ?
Brrrrrrrrr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 96

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.