RADIOSITE Fórum

  • Zenecsatornák

 #9237  Szerző: LuciFerko
 
milyen zenék mennek?
 #9236  Szerző: tomee87
 
Hogy ez a NatGeo Music mennyire jó zenecsati :o Komolyan mondom seggre ültem tőle, profi arculat, qrva jó minőség, rohadt jó zenék összeválogatva. Tényleg le a kalappal a National Geographic előtt, nem épp az ő területük a zene, de ezt a csatornát szerintem rohadt jól összehozták
 #9040  Szerző: tomee87
 
Érdekes, de a Trace TV zenecsatornán már 2 hangsáv közül lehet választani, Francia és Angol. Ez azért érdekes, mert a csatornán szinte semmi duma nincs csak zene, szóval nem értem minek a 2 hangsáv, de ami még furább, hogy az angol hangsávon sokkal szebb a hang, mint a francián, a franciából kicsit hiányoznak a magas hangok.
 #3131  Szerző: Zoshi
 
Hát, én azért azt vártam h a magyar MTV-n kint lesz vmi, végülis 1 éve indult a Magyar MTV. Mondjuk lehet reggeltől lesz vmi.
 #1808  Szerző: LuciFerko
 
Hát b+ nem semmi... nekünk meg csak MusicMax van és kész :/
 #1796  Szerző: rsite1
 
Húde nagyon tolják több zenecsation is a Rihanna - Disturbia-t.
Vége lett a Viván, átkapcsolok Mtv Hits-re, ott akkor kezdődött. :D
 #1789  Szerző: tomee87
 
Feltöltöttem egy "egyveleget" azokból a könnyűzenei csatornákból amiket tudok fogni jelenleg (11db). A videon nagyon jól hallhatóak a hangbeli különbségek (a video, 2,1Mbit/sec tömörítéssel, wmv kiterjesztésű fájlba és ugyanazzal a SetTopBox-al, ill. kábellel készült):
http://data.hu/get/630604/zenecsatik.wmv.html

~29MB 1perc57mperc
 #1788  Szerző: tomee87
 
Már a korábbi fórumban is volt neki külön topicja, hát legyen itt is, mert tulajdonképp ők is "kábeltelevíziók" és sok van belőlük.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9