RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #180809  Szerző: Glenn
 
Attis írta: 2019.01.23. 21:59Tényszerű. Ezen nagyot nevettem. Juhász, Vona, Spéder stb. annyi kártérítést kapott a tények tényszerű riportjai után, amiből egy kisebb kábeltévé évekig megvan. ^^
Én nem tudom, ezek az "emberek" kaptak-e kártérítést, lehet, de a másik oldalon is ugyanez a helyzet. Nincs ebben semmi különös, nálunk így működik a sajtó (elég baj).
A Tények viszont nem tömény politika, mint az rtlhíradó, sokkal több benne a valóban tényszerű hír, napi események formájában. Erre céloztam, mert egy híradónak erről is kell szólnia. A 45 perc nagyobb részét nem politika tölti ki, ellentétben a másikkal, ahol a híradó nagyobb része fikázásból áll. :x
 #180798  Szerző: Attis
 
Glenn írta: 2019.01.23. 17:42
noartist írta: 2019.01.23. 17:39A TV2 valami egészen megdöbbentő mélységekben jár már.
Oké. Nyilván te szakmabeli vagy, nem ismerlek, gondolom, tévénél dolgozol. Ha így nézed, biztos vannak hibák. Én meg az átlag néző vagyok, nem érzem a hibákat. A tartalom nálam a lényeg, abban meg nem érzek problémát. Tényszerű (a címéhez híven) és jól szerkesztett. Írd már le, mi a gond szerinted?
Tényszerű. Ezen nagyot nevettem. Juhász, Vona, Spéder stb. annyi kártérítést kapott a tények tényszerű riportjai után, amiből egy kisebb kábeltévé évekig megvan. ^^
 #180797  Szerző: asr27
 
Glenn... Az utóbbi időszakban írt hozzászólásaid alapján, tényleg kezdtem azt hinni, hogy végre kibújtál a narancsködből, és kezded a valóságot látni, kezdesz épp ésszel a dolgokhoz állni, és nem véded foggal-körömmel azt a társaságot, akik az országot a balkáni színvonal irányába viszik.

Nem személyeskedésnek szántam, nem is kötekedés céljából írom ezt le, de tényleg, ismét akkora ostobaságot írtál, hogy az valami eszméletlen.
Tartalomban nem érzel problémát? Mikor a műsor 90%-a mellébeszélés, hazugság, csúsztatás.
Tényszerű?? :lool: :lool: :lool: :lool: Tény nélküli inkább!

Tények... A buták műsora. Épp eszű ember 1 percnél tovább nem bírja nézni.
 #180794  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.01.23. 17:39A TV2 valami egészen megdöbbentő mélységekben jár már.
Oké. Nyilván te szakmabeli vagy, nem ismerlek, gondolom, tévénél dolgozol. Ha így nézed, biztos vannak hibák. Én meg az átlag néző vagyok, nem érzem a hibákat. A tartalom nálam a lényeg, abban meg nem érzek problémát. Tényszerű (a címéhez híven) és jól szerkesztett. Írd már le, mi a gond szerinted?
 #180793  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.01.23. 17:36 Szomorú a szűklátókörűséged. Nézz meg először pl. egy RTL Klub ajánlót... :(
Azt már nem is merem ajánlani, hogy a híradójukat is megnézd. Rettenet. ;)
De most tényleg, komolyan. Az Echo híradóin pl érezni a szakértelmet. A TV2 valami egészen megdöbbentő mélységekben jár már.
 #180792  Szerző: Glenn
 
Szomorú a szűklátókörűséged. Nézz meg először pl. egy RTL Klub ajánlót... :(
Azt már nem is merem ajánlani, hogy a híradójukat is megnézd. Rettenet. ;)
 #180784  Szerző: noartist
 
Évek óta tudatosan kerülöm ezt a csoportot, ma azonban a vizsgaidőszak utáni pihenés közben nem tűnt fel, hogy a Mozi+-on álltam meg, így elcsíptem a viccesen csak Tényeknek nevezett heccműsor ajánlóját.

Nos. Nem az a leggázzabb, hogy mi van benne. Hanem az, hogy közben még rémisztően szakmaiatlan is. Az első gondolatom: ,,Ez most mi volt? :oops: "

Szégyen. Igazi szellemi leépülés lehet végignézni egy ilyet. A filmet meg majd megnézem máshol. :(
 #179928  Szerző: noartist
 
Roger írta: 2018.11.11. 19:04 Pffúú...mennyire hiteltelen a sztárban sztár alatt folyamatos kamu ováció.. :yeah: @édesistenem pedig van pénz lóvéra, odaültetni közönséget aztán mehetne a tapsikloás, örjöngés
Az egy dolog, hogy a TV-ben nem nézi a kutya sem, de már élőben sem? :D
 #179926  Szerző: Roger
 
Pffúú...mennyire hiteltelen a sztárban sztár alatt folyamatos kamu ováció.. :yeah: @édesistenem pedig van pénz lóvéra, odaültetni közönséget aztán mehetne a tapsikloás, örjöngés
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 203