RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #180132  Szerző: nyikolaj
 
Így van.. a 60-as évek az már nem RETRO,hanem Oldies!
 #180128  Szerző: mlaszlo
 
tisztelettudo írta: 2018.11.25. 18:47 Kínszenvedés hallgatni ezt a rádiót B Tóth és Dévényi Tibi bácsi műsora alatt. Lehet, 60 éves kor fölött élvezhető, ezt én nem tudom, de nincs olyan ismerősöm, aki szeretné ezt a fajta "változatosságot" a jelenkorban.

Még ha lenne koncepció, akkor azt mondanám, rendben, de ma pl. Britney Spears is ment.
Valamikor este 10 utánra tenném ezt a két műsort hétvégén, 1-1 órában...

Nektek mi a véleményetek erről?
Én elfogadom, hogy a Poptarisznya egykor kedvelt műsor volt, de ma egy országos rádióban ezek a szélsőséges zenei váltások borzasztóak. Délután belehallgattam ma, lement Carpediem - Álomhajó, majd Sípos F. Tamás egyik száma, már kezdett is volna tetszeni, de utána valami 60-as évekbeli ismeretlen szám. Minden átmenet nélkül ugrottunk kb. 30 évet az időben. És a számokra rábeszélés is zavaró.
Javítani kellene a zenei szerkesztésen, bár nemcsak a Poptarisznya alatt, hanem általánosságban is, 60-as évek helyett inkább a 90-es éveket kellene beemelni, napközben is, nemcsak a péntek-szombat esti mix műsorokban.
 #180126  Szerző: tisztelettudo
 
Kínszenvedés hallgatni ezt a rádiót B Tóth és Dévényi Tibi bácsi műsora alatt. Lehet, 60 éves kor fölött élvezhető, ezt én nem tudom, de nincs olyan ismerősöm, aki szeretné ezt a fajta "változatosságot" a jelenkorban.

Még ha lenne koncepció, akkor azt mondanám, rendben, de ma pl. Britney Spears is ment.
Valamikor este 10 utánra tenném ezt a két műsort hétvégén, 1-1 órában...

Nektek mi a véleményetek erről?
 #180119  Szerző: Gyurii
 
Napokban jártam Orosházán, és “öröm” volt tapasztalni, hogy a szentesi 95,7 RDS-el szól. Danubius óta lyuk volt az a rész Csorvástól Szegedig a 47-esen.
Figyeltem AF-et. Csorvás közepéig 95.7 majd 104.7-re átváltott, Telekgerendáshoz közeledve pedig 101.6.
 #180072  Szerző: Gondics
 
TechY01 írta: 2018.11.18. 11:26 Mióta a 60-as 70-es 80-as évek zenéje a Holligans - Királylány?
Nem csak kizárólag a 60-as 70-es 80-as évek zenéi mennek, de ezt a rádióban van mikor be is mondják. Kis százalékban, elvétve tesznek be "frissebb" dalokat is. Hétvégén meg rendszeresen előfordul egy, egy ilyen dal
 #179840  Szerző: Glenn
 
Elfogytak az évek. 1958 azért mégse fér bele. :D
 #179839  Szerző: LuciFerko
 
pébégáz írta: 2018.11.03. 18:03 Nyár vége óta minden héten hallgatom ezt a műsort,de az utolsó kettő biztos,hogy ismétlés. A '85-ös slágerek biztos, hogy voltak már.
85 nyara volt, őszre nem emlékszem.
 #179838  Szerző: pébégáz
 
Nyár vége óta minden héten hallgatom ezt a műsort,de az utolsó kettő biztos,hogy ismétlés. A '85-ös slágerek biztos, hogy voltak már.
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 210