RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #181461  Szerző: Jano1006
 
Megszűnt a rádió Facebook-oldala, viszont a weboldal még mindig üzemel
 #180175  Szerző: noartist
 
Cole írta: 2018.11.27. 23:48 Igen, a búcsút én is hiányoltam, akár egy facebook poszt formájában.

Tök jó ez a videó, én szeretem ezeket a kulisszatitkokat. A keverőpult cserére emlékszem, kb 4-5 órás leállás volt, az 1 óra helyett. :)

Mondjuk így belegondolva, hogy azért erre is költöttek még, akkor azt gondolom tovább tervezték a dolgot, ők se számoltak azzal, hogy a retró rádió ilyen hamar elindul.

Pedig várható volt.
 #180169  Szerző: Cole
 
Igen, a búcsút én is hiányoltam, akár egy facebook poszt formájában.

Tök jó ez a videó, én szeretem ezeket a kulisszatitkokat. A keverőpult cserére emlékszem, kb 4-5 órás leállás volt, az 1 óra helyett. :)

Mondjuk így belegondolva, hogy azért erre is költöttek még, akkor azt gondolom tovább tervezték a dolgot, ők se számoltak azzal, hogy a retró rádió ilyen hamar elindul.
 #180156  Szerző: Cole
 
Ez gyors volt, elég hamar elrendelték a felszámolást.

Ha kiírják esetleg a music vagy sláger fm frekikre az új pályázatot, akkor kíváncsi leszek, hogy a Sláger Rádió Zrt. megpróbálja-e.

Amúgy egyik pert sem nyerte meg az Advenio, amit indított korábban az nmhh ellen, vagy azok még tartanak?
 #180147  Szerző: noartist
 
Felszámolás alatt az Advenio.
 #180098  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2018.11.20. 18:24
Cole írta: 2018.11.20. 17:51Szomorú, bár szerintem netes rádióként sokkal jobbak voltak, mint előtte. (saját vélemény)
Hát persze, mert netesként pár kötelezettségnek nem kell megfelelni (pl. hírek és magyar zene arány).
Én úgy éreztem, hogy inkább az első napokban engedték el magukat látványosan, majd ismét hasonlítani kezdett a rádió az éteri valójához. Nem emlékszem már, Szani Rolandnak milyen műsora volt este 8-tól, de az első online nap az brutálisan jó volt zeneileg. Szerintem.
 #180096  Szerző: Cole
 
Glenn írta: 2018.11.20. 18:24
Cole írta: 2018.11.20. 17:51Szomorú, bár szerintem netes rádióként sokkal jobbak voltak, mint előtte. (saját vélemény)
Hát persze, mert netesként pár kötelezettségnek nem kell megfelelni (pl. hírek és magyar zene arány).
Igen, de ennek ellenére nyomatták a híreket szinte a végéig.
 #180091  Szerző: Glenn
 
Cole írta: 2018.11.20. 17:51Szomorú, bár szerintem netes rádióként sokkal jobbak voltak, mint előtte. (saját vélemény)
Hát persze, mert netesként pár kötelezettségnek nem kell megfelelni (pl. hírek és magyar zene arány).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 510