RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #180864  Szerző: shadoe
 
Én a Retros Poptarisznya kapcsán kénytelen vagyok kicsit fanyalogni. Azt értem, hogy újdonságokat nem játszhat a rádió koncepciója miatt, de nekem nagyon nem tetszenek ezek a zenei hajtűkanyarok. Szerintem B. Tóth túlságosan belövi a tömegízlésre a zenéit. Eleve a Boney-M-mel indított a legelső műsor, amit értem, hogy sokan szeretnek, de iszonyat agyonjátszott "termék", ennél sokkal frappánsabban is lehetett volna választani. Az Aqua, a Vengaboys és Whigfield állandó szerepeltetése pedig már a legalsó gagyi kategória. Ha már vajmi keveset játszik a 90-es évekből, nem tudná megoldani, hogy időnként igényes könnyűzene is szóljon? Nem csak techno és idióta zenék voltak akkor, volt ott Def Leppard, Genesis a másodvirágzásában, Bryan Adams, Nirvana, Mariah Carey, Celine Dion, Whitney Houston, Toni Braxton, Boyz II Men, és most csak a gigasikereket soroltam, ami alap 90-es évek. Hol voltak az ő 90-es évekből játszott zenéi ezekhez képest? Szóval szerintem nem hiteles ez a műsor, nem úgy mutatja be a régi zenéket, hogy egyenlő esélyt kapnak a műfajok.
 #180658  Szerző: Glenn
 
Chucky írta: 2019.01.14. 19:06Lehet még egyátalán üres kazit kapni?:)
Tele van vele a Vatera, az eBay-ről nem is beszélve. :yes:
 #180653  Szerző: LuciFerko
 
Chucky írta: 2019.01.14. 19:06 Tegnapi Poptarisznya:
Frank Sinatra - My way, majd egy Aqua - Barbie girl! Ez valóban zenei hajtűkanyar.:)
De a kedvencem a magnós blokk. Lehet még egyátalán üres kazit kapni?:)
Lehet! :party:
 #180644  Szerző: Chucky
 
Tegnapi Poptarisznya:
Frank Sinatra - My way, majd egy Aqua - Barbie girl! Ez valóban zenei hajtűkanyar.:)
De a kedvencem a magnós blokk. Lehet még egyátalán üres kazit kapni?:)
 #180593  Szerző: DRoland
 
szemilan írta: 2019.01.12. 06:54 Nocsak RT+
Kép
Sőt PTYN is van, ami statikus RETRO, a maradék 3 karakter meg szóköz.
 #180590  Szerző: BMáté
 
szemilan írta: 2019.01.12. 06:54 Nocsak RT+
Kép
AF-ben 92,5 MHz mit keres vajon?
 #180589  Szerző: szemilan
 
Nocsak RT+
Kép
 #180488  Szerző: zenefalo
 
A Retro jelenlegi hangzásképe emlékeztet a Class Fm-re, mielőtt lekapcsolták az URH-ról. 🙂
 #180443  Szerző: Kovi02
 
DRoland írta: 2019.01.02. 20:22 Itthon hasonló a helyzet a Retroval kapcsolatban, a Pátria 98.3MHz-re áll át apám androidos autórádiója, viszont az enyém meg nem, gyári Fluence rádió, szerencsére az figyeli a PI kódot még átváltás előtt, ez gondolom szoftverben csak egy egyszerű ÉS kapcsolat hiánya...
Itt is ugyanez a helyzet,a gyári autórádió a 105,5-ről a helyi 101,1-re akar átugrani,de 1mp és visszakapcsol.
 #180442  Szerző: DRoland
 
Itthon hasonló a helyzet a Retroval kapcsolatban, a Pátria 98.3MHz-re áll át apám androidos autórádiója, viszont az enyém meg nem, gyári Fluence rádió, szerencsére az figyeli a PI kódot még átváltás előtt, ez gondolom szoftverben csak egy egyszerű ÉS kapcsolat hiánya...
  • 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 210