RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #180951  Szerző: Glenn
 
IstvánB írta: 2019.01.30. 13:25 Tények nem most kezdték a ferdítést hazudozást. Emlékszem 2004-5 táján bemutattak egy GTA módosítást mondván :veszélyes játék került piacra...
Igen, gyurcsótányék miatt volt az, de azóta változott a tulajdonosi kör és érdekeltség. Most ugyanazt az RTL Klubon találod. :fuckyou:
 #180922  Szerző: IstvánB
 
Tények nem most kezdték a ferdítést hazudozást. Emlékszem 2004-5 táján bemutattak egy GTA módosítást mondván :veszélyes játék került piacra...
Majd a Lady Gaga klipben a repülő gyémántokat egy magyar srác csinálta. Tele volt akkor is a net a ferdítéseikkel. Ebből kiindulva nem tudom elhinni a többi riportjukat sem. Az új rendszer pedig tett is rá még egy lapáttal.
 #180837  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2019.01.25. 18:38De könyörgöm, akkor se, nem akarok itt semmilyen vitát látni
Leírtam, hogy én lezártam a vitát. Ha még valaki folytatja (szerencsére én nem látom), a te dolgod intézkedni vele szemben. ;)
 #180834  Szerző: djlacee
 
asr27 írta: 2019.01.25. 18:26 De ezt már nem lehet higgadtan lenyelni, amikor hazudik, vádol alaptalanul, de egyetlen egy hiteles és valós érvet, vagy példát nem tud felmutatni, ami az ő álláspontját támasztaná alá. :x
De könyörgöm, akkor se, nem akarok itt semmilyen vitát látni
 #180833  Szerző: asr27
 
De ezt már nem lehet higgadtan lenyelni, amikor hazudik, vádol alaptalanul, de egyetlen egy hiteles és valós érvet, vagy példát nem tud felmutatni, ami az ő álláspontját támasztaná alá. :x
 #180832  Szerző: djlacee
 
Jaj ne, csak ezt ne, már bánom, hogy leírtam a véleményem :(
 #180827  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2019.01.24. 22:36Annyi a különbség, hogy az RTL híradó objektíven számol be
Na ez az igazi vicc. :lool:
Ugye, ezt nem komolyan írtad? Folyamatosan hazudnak, egy a lényeg, hogy a kormány minden tettét (vagy nem tettét) fikázni lehessen. :x
Mindegy, most megint lassan belemegyek egy fölösleges szélmalomharcba, úgyhogy részemről a téma lezárva. :sealed:
 #180819  Szerző: djlacee
 
A Tények viszont nem tömény politika, mint az rtlhíradó, sokkal több benne a valóban tényszerű hír, napi események formájában.
Ezt én se hiszem el, hogy komolyan mondod... A Tényekben és az RTL híradóban is pont ugyan annyi a politika, azaz kb negyed óra, és 18:30 környékén kezdődik. Annyi a különbség, hogy az RTL híradó objektíven számol be (nem elfogult baloldaliként, mint az ATV híradó), a Tényekben pedig pontosan ugyan az megy, mint az origon, ripostban, 888-on, lokálban, stb...
 #180818  Szerző: asr27
 
Glenn írta:Én nem tudom, ezek az "emberek" kaptak-e kártérítést, lehet,
Hogy-hogy nem tudod? A Tényeken nem számolnak be róla? Akkor mégse olyan objektívek, mint ahogy írod? :D
Glenn írta: de a másik oldalon is ugyanez a helyzet. Nincs ebben semmi különös,
Az RTL Klub mikor hamisított hírt? Mikor fizetett hírhamisításért kártérítést? :D
Glenn írta:A 45 perc nagyobb részét nem politika tölti ki, ellentétben a másikkal, ahol a híradó nagyobb része fikázásból áll.
A 45 perc jelentős részét az ellenzéki pártokról, vagy azoknak valamelyik tagjáról kitalált hazugsággal töltik ki, egy kis sorosozással és orbánimádattal vegyítve.
Ezzel szemben az RTL Híradón elhangzanak a valódi tények, ami az országban élő embereket érint, illetve érdekel is.
A TV 2 Tények, előszeretettel hallgat el fontosabb dolgokat, ami több százezer embert érint! Helyette beteszi, hogy Pista bácsi részegen elesett hazafelé a kocsmából menet és kitörte a nyakát. Vagy, hogy Mari néni elfelejtette kivenni a sütőből a tésztáját és leégett a háza.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 203