RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #181007  Szerző: Glenn
 
OFF...
Sajnos ezt a fórumot folyamatosan rombolja egy andré, vagy asr, vagy ki tudja, milyen nevű agyhalott, aki képtelen elfogadni, hogy az övén kívül létezhet más vélemény is. Így azonnal támadásba lendül és személyeskedik, sérteget. Teheti, itt ezt megengedik neki, máshonnan már repült volna, pláne a dupla regisztrációja miatt.
Szerencsére azért ez nem általános dolog, pl. én sem fikázom azt, aki RTL-t vagy ATV-t néz. Meg ugye, a stílus maga az ember. :)
...ON
 #181004  Szerző: asr27
 
adam1400 írta: 2019.02.01. 17:06 mától a műholdas UPC-nél, holnaptól a kábelesnél is van spiler 2
Fillérekért, szinte ajándékként dobálják a szolgáltatóknak, csak, hogy kerüljön be és mehessen a propaganda napközben is, néhány perces bejátszásokban
Persze mi előfizetők, ha nem is azonnal, de majd kapjuk az áremeléseket, miközben sokan egy másodpercig sem kapcsolunk oda.

 #180998  Szerző: 501WAVE
 
Én arra lennék kíváncsi,hogy miért szánják prémium fílmcsatornának a hamarosan induló Moziverzumot.
Mikor egy az egyben a Mozi + ismétlőcsatornája lesz. 100 %-ban megegyező tartalommal.

Ugyanez a helyzet a Jocky TV-vel.
Fílm4,TV4,Story4 ismétlőcsatornája.
 #180995  Szerző: csadam
 
asr27 írta: 2019.01.31. 22:26 ez a glenn vagy pasa nevű ipse totálisan nem ebben a világban él, vagy én nem tudom, hogy ennek az agysejtjei helyén mi van...
hogy lehet bárki ennyire beleszerelmesedve a NER-be? ez egyszerűen hihetetlen.
Pedig az elmúlt hónapban, egészen a múlt hétig, már kezdtem azt hinni, hogy megjött a józan esze, és kezdi belátni, hogy baromira nem úgy vannak a dolgok, ahogy a fideszes hazugmédia mutogatja nap, mint nap. Erre látom, hogy ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.
"aki nem fideszes, az csak ballib komcsi lehet"
Nem! Azt RTL Híradó egy független objektív hírforrás.
A TV2, pedig egy aljas, hazug, közpénzzel kitömött lakájmédia, és nem csak a tények, hanem napközben, rövid blokkok alatt is hazudnak, mint a vízfolyás!
Egy véleményen vagyok veled, de szerintem kár ezen vitatkozni, hogy melyik hazudik. El kell fogadni a másik véleményét, ki ennek hisz, ki annak. Felesleges ezen veszekedni, úgyse fogja egyik fél se megváltoztatni a másikat. ;)

De ez részemről itt nagyon is off, de nem bírtam megállni, hogy ne szóljak hozzá.
 #180967  Szerző: asr27
 
ez a glenn vagy pasa nevű ipse totálisan nem ebben a világban él, vagy én nem tudom, hogy ennek az agysejtjei helyén mi van...
hogy lehet bárki ennyire beleszerelmesedve a NER-be? ez egyszerűen hihetetlen.
Pedig az elmúlt hónapban, egészen a múlt hétig, már kezdtem azt hinni, hogy megjött a józan esze, és kezdi belátni, hogy baromira nem úgy vannak a dolgok, ahogy a fideszes hazugmédia mutogatja nap, mint nap. Erre látom, hogy ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.
"aki nem fideszes, az csak ballib komcsi lehet"
Nem! Azt RTL Híradó egy független objektív hírforrás.
A TV2, pedig egy aljas, hazug, közpénzzel kitömött lakájmédia, és nem csak a tények, hanem napközben, rövid blokkok alatt is hazudnak, mint a vízfolyás!
 #180958  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.01.31. 18:17 Nagyon kezd off lenni
Nem, ez itt a TV2 topikja.
noartist írta:Csak most az RTL kicsit jobban rátenyerelt erre, hiszen az kereskedelmileg kifizetődőbb.
Így igaz, kell a lóvé, ezért hazudni is érdemes. A csicskamédia márcsak így működik.
noartist írta:De az RTL Hírigazgatóságát baloldalinak nevezni tényleg durva.
Igen? Akkor miért tolja szolgamódra a baloldal szekerét? Az igaz, hogy durva, de ez őket nem zavarja. A TV2 kormánypárti, az RTL meg baloldali.
noartist írta:De a TV2 sosem tudott felnőni az RTL-hez..
Hát nem tudom, mennyi idős lehetsz, de gondolom, nem régóta figyeled a médiát. Az országos kereskedelmi tévék 1997-ben indultak és utána sokáig a TV2 volt a piacvezető. Most sem az RTL vezet, ezt csak ők kommunikálják - ugyanúgy ferdítenek, mint általában mindig.

Hmm, már megint széllel szemben próbálom... :x
 #180953  Szerző: noartist
 
Nagyon kezd off lenni, de Glenn... a médiumok watchdog-szerepe megvan? A hatalom ellenőrzése, stb. Ezt nem az RTL kezdte, nem is itthon indult, és nem is 1-2 évtizede.

Csak most az RTL kicsit jobban rátenyerelt erre, hiszen az kereskedelmileg kifizetődőbb. De az RTL Hírigazgatóságát baloldalinak nevezni tényleg durva. Jó, tudom, a Magyar Időkben ez a sorvezető most, hiszen nekik a NER-en kívüli sajtóorgánumok sehogy, semmivel nem tudnak megfelelni. Pedig lehetne őket is jelzőkkel illetni, csak minek.

De a TV2 sosem tudott felnőni az RTL-hez. És itt elég a jelenlegi hírigazgatók személyét, szakmai tapasztalatát alapul venni. Ha ide is Mentes Katalin kerülne, szakmailag sokkal komolyabb lenne a Tények. Ebben biztos vagyok.
 #180952  Szerző: asr27
 
Glenn írta: 2019.01.31. 17:48
IstvánB írta: 2019.01.30. 13:25 Tények nem most kezdték a ferdítést hazudozást. Emlékszem 2004-5 táján bemutattak egy GTA módosítást mondván :veszélyes játék került piacra...
Igen, gyurcsótányék miatt volt az, de azóta változott a tulajdonosi kör és érdekeltség. Most ugyanazt az RTL Klubon találod. :fuckyou:
És nem érti meg, nem fogja fel! Csak azért sem! :gülü2: :ayfkm:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 203